Follow me
0

Stylové saunování pro rodiny s dětmi – saunový privát pro dokonalé soukromí

Saunování podporuje imunitu dětí.
Kam s dětmi do sauny?

 

SPA-fotoTeplá náruč sauny,  prospívá všem.

Je všeobecně známé, že rodina, která se s dětmi pravidelně saunuje, hravě přečká každé podzimní i zimní virové období bez nemocí. Saunování blahodárně působí na naše zdraví, fyzické i psychické, a to v každém věku.

Dnes běžně učíme saunování i naše děti, v severských zemích se rodiny saunují již s dětmi, kterým je jen pár týdnů. Saunování pro celou rodinu je ideální způsob, jak rodina může trávit čas společně.

Během hodinky nebo dvou se v sauně  může probrat vše co se týká celé rodiny, chodu domácnosti, školních aktivit dětí, nebo plánů kam na dovolenou. Intenzívní čas, který v klidu rodina tráví v sauně má svůj přínos pro utužování vztahů mezi členy rodiny i pro utužování zdraví.

 

 

Kam s dětmi do sauny?
Vyzkoušejte saunové priváty!!

foto-2Nerušené rodinné saunování nabízí saunové priváty. Mají tu výhodu, že se zde mohou rodiny s dětmi saunovat v prostoru, který si pronajmou pouze sami pro sebe. Rodina má pro sebe k dispozici pro saunování svůj vlastní prostor, kompletně vybavený a zařízení k saunování, který nesdílí s nikým jiným a rodinu tak při saunování nikdo a nic neruší.

Saunový privát je ideální pro rodiny s malými dětmi, které většinou do veřejného saunového centra vstup nemají. Většina saunových center má vstup dětí omezený věkem. Většinou je dětem povolen vstup od 12-14 let. Některá centra saunování pro děti nabízí v určité vymezené dny.

Pokud tedy chtějí rodiče své děti naučit a přivyknout saunování, doma svoji saunu nemají a do veřejného saunového centra se nedostanou nebo chtějí soukromí, nabízí jim saunové priváty nejen možnost saunovat se společně, ale využít k saunování třeba i dalších nadstandardních služeb.

V saunovém privátu mohou rodiče naučit saunování i opravdu malé děti, díky tomu, že v saunovém privátu by vše mělo fungovat na domluvu.

fotoV recepci si klient kromě času pronájmu saunového privátu také domluví teplotu sauny, vybere si saunovou kosmetiku, aromaterapii, určí si hudbu do sauny a vybere občerstvení. Dětem je možné například pustit oblíbené pohádky v době kdy odpočívají, k poslechu i na TV či prostřednictvím WIFI.

Rodiče mohou využít saunového privátu přesně podle svých potřeb a potřeb svých dětí, i těch nejmenších. Mají tak k dispozici vhodné zázemí, kde je nic neruší,  mohou využít pohodové atmosféry pro to, aby děti naučili získat si kladný vztah k saunování, a přitom mohou kdykoliv reagovat na to, co děti potřebují. Téměř jako doma.

Saunový privát má také výhody pro saunování rodin s dětmi v pubertě, které se saunovat začínají a stydí se a nebo vůbec nechtějí chodit mezi ostatní do veřejné sauny, kde všichni využívají společné prostory saun a jejich zázemí, na což mohou děti v pubertě reagovat citlivě.

 

Když chtějí rodiče do sauny a děti zrovna moc nechtějí…
Dětem je dobře, i když v sauně nejsou

privat-sauna-wellnessDěti, kterým se do saunování moc nechce, nebo je zatím vysoká teplota v sauně vůbec neláká,  mohou v saunovém privátu třeba jen odpočívat u pohádek nebo televize a nebo využívat vířivku, která je pro děti naopak určitě velmi lákavá. Děti, i když se ze začátku moc aktivně do saunování nezapojí, vidí, jak se saunují rodiče a časem se také přidají.

Rodiče pro děti nemusí shánět hlídání a nebo platit extra peníze za hlídací koutek centra a také nabízí dětem aktivně ukázku toho, jak saunování vypadá a proč je prospěšné. V saunovém privátu je příjemné teplo, děti se mohou válet na relaxačních lehátkách nebo posteli a sledovat svoji oblíbenou pohádku a přitom mají u sebe stále svoje rodiče.

Saunový privát si také mohou vyzkoušet rodiny, které uvažují o vybudování saunového světa doma, nebo o pořízení domácí sauny. Zjistí na vlastní kůži, v klidu a soukromí, zda je saunování opravdu bude bavit a zda je pro ně výhodnější budování vlastního zázemí nebo využívání služeb saunových center a saunových privátů.

 

Co vše nabízí saunový privát?

 

Samui-spa - Sauna Praha (6)Saunové priváty nabízí především soukromí a kvalitní služby na úrovni v elegantním wellness prostředí, kde je vše připravené pro dokonalou a nerušenou pohodu ze saunování. Nabídka saunových privátů je připravena tak, aby  zde klienti našli skutečně jedinečné místo, kde mohou v klidu relaxovat.

Špičkové vybavení, atraktivní designový interiér, diskrétní prostředí, prvotřídní služby, profesionální personál a další služby, které si  klient může objednat dělají z privátů lákavé a exkluzívní wellness prostředí, které vyhledává stále větší počet vyznavačů kvalitního wellness a spa.

Důkazem obliby privátů je i poměrně mladé, exkluzívní, designové saunové Spa v Praze – Letňanech. Privat wellness SAMUI SPA  je jedním z míst, kde rodina s dětmi najde špičkové zázemí pro svůj odpočinek, relaxaci a saunování.

samui-spa-wellness-PrahaV luxusním a diskrétním prostředí jsou pro klienty podle velikosti skupiny, k dispozici různě velká privátní spa: Finská sauna, Bio sauna a Jacuzzi. Využít je lez s přáteli, s rodinou, nebo jen ve dvou. Po předchozím objednání je pobyt v sauně možný doplnit například o thajské masáže nebo klasickou fyzioterapii.

Thajská relaxační masáž, tradiční thajská masáž, olejová masáž, aromatická olejová masáž, Thai Nirvana, masáže různých částí těla, Hilot, kombinovaná masáž, Shiatsu, masáž „čtyř rukou“, masáž lávovými kameny… záleží jen na vás, kterou z blahodárných thajských masáží si vyberete a objednáte. V SAMUI SPA masírují rodilé Thajky a Filipínky s dlouholetou praxí a certifikátem chrámové školy Wat Pho, jedné z nejváženější thajských škol.

 

 

Stačí objednat, nic víc není potřeba

sauna-kosmetika-samui-spaV ceně pronájmu privátního spa  jsou zahrnuty přírodní aromatické esence a bio peelingové soli k použití v sauně, aromatické esence do jacuzzi, které si každý může vybrat podle svého vkusu nebo momentální nálady.

Stejně tak je možné si vybrat i hudbu či intenzitu osvětlení.

Pro dokonalou pohodu a individuální pobyt nechybí bezplatné wifi připojení a v jedné z místností ani lcd obrazovka 46″ se satelitním příjmem 55 programů.

Každá z privátních místností  má své zázemí s kompletním vybavením, včetně hygienických potřeb, ručníků a osušek.Samui SPA Praha

Kromě bezedné karafy chlazené „kohoutkové vody“, kterou návštěvníci spa dostávají zdarma, je standardně v nabídce občerstvení champagne, prosecco, bílé a červené víno, pivo, 100% freshe (čtyři druhy), nealko, káva a Matcha tea. Na vyžádání je možné zajistit catering a barový servis.

 

Rodinné wellness, relaxace a odpočinek

SAMUI SPA je v blízkosti dalších zajímavých míst. Velké nákupní centrum, kino, bazén,.. po všech těchto aktivitách, které jsou atraktivní pro každou rodinu, mohou všichni její členové po zajímavém programu nabrat novou energii v pohodlném a přívětivém prostředí saunového privátu.

 

Kontakt:

SAMUI SPA, Tupolevova 747, Praha 9 – Letňany
1. PP objektu Svatebního centra Adina

 www.samuispa.cz  –Tel.: +420 722 610 068, e-mail: recepce@samuispa.cz

 

 

 

 

Kam dál?

Děti ve wellness – Děti a rodina

Výběr esencí do sauny – provoněná pohoda
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Fotogalerie domácí sauna – inspirace
Hamam lázně a procedura
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie
Peelingové saunové rituály – pro domácí sauny
Domácí wellness

 

 

Domácí wellness – inspirace

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Peelingové saunové rituály – domácí sauna
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech
Domácí wellness

Domácí sauna a saunování

 

                                              Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.