Follow me
0

Zelený wellness koncept – eko wellness provozy

Eko provozy –  kdo nezezelená nepřežije.

Pochopit svého hosta a zlepšit svoji nabídku, je spíš než trend, nutností k dalšímu přežití a rozvoji. U nás to ještě není tak patrné, ale celosvětově velmi rychle roste nový „zelený“ směr.

Eko přátelské provozy, šetrné k okolí a životnímu prostředí, dávají najevo svoji iniciativu tak, aby si udržely a rozšířili klientelu stejně smýšlející. Ta začíná být velká a kdo ji přehlédne, zaostane. Protože poptávka po přírodní a bio kosmetice roste velkým tempem, stejně tak rostou obraty na trhu přírodní kosmetiky, soustředí se na tento trh řada výzkumných společností i marketingových oddělení společností, které kosmetiku nabízí.

 

Vzniká více zelených provozů, nové koncepty založené a ekologickém fungování, šetří se náklady v oblasti využitelných a obnovitelných zdrojů, nakupují inteligentní technologie, v provozu se hospodaří a používají se přírodní a BIO produkty a kosmetika.

Nejlépe v ekologicky recyklovaných a recyklovatelných obalech. V gastronomii se zařazují produkty místních farem a pěstitelů.

Jak ukazují aktuální tržní údaje společností pro výzkum trhu Gesellschaft für Marktforschung (GfK), Norimberk (D) a Kline & Company, New Jersey (USA) v mezinárodním sektoru, roste odbyt „zelených“ beauty produktů. V Německu zaznamenal trh s kontrolovanou přírodní kosmetikou v prvním pololetí 2013 přírůstek o více než 10 % na zhruba 950 mil. EUR.

Zelená ve wellness a spa interiérech.

prirodni-kosmetika-wellnessVýrazným směrem pro další roky v budování a provozování wellness a SPA je zelená filozofie a eko provozy. Zelená filozofie se ve wellness a SPA oboru projevuje již několik let. Nabírá a sílí.

Například v Americe už není eko či zelený provoz ve wellness trendem, ale společenskou nutností, často se zde již před několika lety hovořilo o tom, že kdo nezezelená, nepřežije.

Celosvětově výrazně rostou obraty v oblasti bio-eko-organic produktů a zejména v oblasti potravin a kosmetice. Více dbát o svoje zdraví a o přírodu je směr, kterým se vydáváme nejen ve svých domovech, ale samozřejmě i v oblasti, kde relaxujeme a kam chodíme za kondicí, zdravím a krásou.  Celý článek →

 

 

 

Kam dál?   

 

Další články:

Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa

 

rubriky webu SPAwellness.cz:


Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,