Follow me
0

Zdraví, krása, kondice a zábava pod jednou střechou

 Lákavá nabídka pro malé i pro velké.

Rodiče s dětmi se mohou zábavnými a pohybovými aktivitami rozvíjet v centru Bublles4kids mezitím, co se maminky svěří do péče luxusního kosmetického salonu.

 

Na podzim roku 2012 zahájilo provoz centrum, které svou nabídkou oslovuje celou rodinu.

Koncept šitý na míru současné klientele oslovuje zákazníky nejen z celého Kladna a okolí.

 

Byť je Kladno co se sportovního vyžití týče celkem dobře nabídkou pokryto a nechybí ani různé beauty salony, milá a promyšlená nabídka služeb formou rodinné atmosféry s osobním přístupem ke každému, velkému i malému klientovi, chyběla. Není to ani velká tělocvična, kde se střídají tréninky, ani salon, který nabízí od každého něco. Otevření předcházela řádná úvaha o tom, jak provoz koncipovat tak, aby nabídka zaujala a oslovila.


V původně rodinném domě vznikl celoroční provoz, který nabízí ve dvou záměrně oddělených patrech nabídku tak, aby se dole mohlo „řádit“ a nahoře odpočívat. Klienti tak mají zázemí potřebné přesně pro ten účel, pro který centrum navštěvují. V létě je k dispozici i příjemná  zahrada s dětským koutkem.

Symbolem dětského klubu Bubbles jsou veselé bublinky. Takové, jaké si děti vytvářejí bublifukem. Malé, velké, neposedné. Děti si s nimi dokážou hrát bez omrzení. „Takový by měl být i náš dětský klub Bubbles, plný veselí, radosti z pohybu a hraní“, říká majitelka a provozovatelka centra paní  Mgr. Marcela Hadrbolcová. Vystudoval fakultu tělesné výchovy a sportu a práce s dětmi ji vždy bavila, poté co odrostly vlastní děti, pustila se opět do práce. Fyzický pohyb, aktivita a práce s lidmi, konkrétně i SPA péče v podobě kompletních speciálních tělových ošetření jí lákalo, tak to vše skvěle skloubila do hromady.

Co se při přípravě centra vyplatilo?

„Díky domu, že se nespěchalo s otevřením, mohli jsme vše dobře promyslet. Vyplatila se spolupráce s architektem, který pomohl realizovat představy ohledně interiérů, zejména použití a výběr materiálů. Mně se osvědčila praxe tří malých dětí, které chodily do školky a kde jsem čerpala inspiraci jak zařídit dětské prostory. Tam jsem získala třeba i doporučení na firmy, které dodávají speciální vybavení pro děti, takové, aby splňovaly všechny potřebné normy a nařízení. Při výběru dodavatele kosmetických produktů a celkové SPA filozofie jsem hledala takového partnera, aby nabídl kompletní péči o tělo, duši i mysl.“ Popisuje záměr paní Hadrbolcová.

Bublinky v pohybu

Po rekonstrukci celého domu, moderně a komfortně vybavené centrum s téměř rodinnou atmosférou nabízí ve spodním patře kurzy cvičení malých i větších dětí. Jsou to pohybové hry pro rozvoj správného držení těla, obratnosti, rychlosti a orientace v prostoru, ale hlavně cvičení v kolektivu stejně starých dětí.

Cvičení se nese v duchu hry a zábavy s různými pomůckami a hračkami, které se doprovází říkankami a písničkami. Děti si zde mohou užít spoustu legrace, zábavy a sportovního vyžití, rozvíjí se pod odborným dohledem. Pohyb podporuje celkový vývoj dítěte, stimuluje mozek, aktivuje srdeční oběhový systém, posiluje svalstvo, podporuje obratnost, zpevňuje kosti a klouby.

Cvičení pro děti od 1,5 do 3 let s rodiči je klidné, pomalé a hravé s důrazem na správný tělesný a duševní rozvoj dítěte. Cvičitelka pomocí opakování jednoduchých říkanek a písniček motivuje děti k pohybu. Dítě si rozvíjí hrubou i jemnou motoriku těla, rovnováhu, správnou koordinaci pohybů i prostorovou orientaci.

Cvičení pro děti od 4 do 6 let je dynamičtější bez „dozoru rodičů“ jen pod vedením profesionální cvičitelky. Děti se naučí obratnosti, mrštnosti, spolupráci s ostatními dětmi a vyzkouší si cvičení na nářadí (lavičky, žíněnky, ribstole, dětské trenažéry….). Děti se naučí také určité disciplíně, která je v kolektivu většího počtu dětí nezbytností.

 

Jak si hrají bublinky?

Kromě moderně vybavené tělocvičny je k dispozici také dětská herna. Je určena pro všechny, kdo si přijdou zacvičit před i po hodině cvičení, nebo pro organizované kroužky dovedností, které malé i větší děti zabaví a rozvíjí. Nabídku pohybových aktivit v herně doplňují kurzy kreativní činnosti, kroužky malování a tvoření, tvorba výrobků pomocí různých výtvarných technik. Děti mají v ceně k dispozici veškeré potřebné pomůcky a materiál, nemusí si nic nosit s sebou, každý výrobek si dítě odnese domů.

V těchto hodinách si děti procvičí při malování a tvoření svoji dominantní ruku, hravou formou se naučí pracovat s různými materiály a budou mít radost z vlastního výrobku.
Dvouhodinovka s Bublinou jsou lekce pro šikovné děti, které vydrží delší dobu bez rodičů a rodiče bez dětí, kde se spojí hodina ruční dílničky, zde si děti vytvoří něco zajímavého a veselého a hodina cvičení s různým náčiním a na nářadí, kde se děti vydovádí a trochu unaví.

Pro členy klubu Bubliny jsou přichystané další zajímavosti, například k zakoupené permanentce se
se nabízí různé bonusy, jako je připravené CD z průběhu kurzu – dárek pro děti a jejich rodiče, který jistě potěší.

Mezitím, kdy děti tvoří a dovádí, užívají kvalitně svůj volný čas a je o ně postaráno, rodiče či doprovod může během této doby vyřídit v okolí potřebné záležitosti nebo také využít možností centra.

Například posedět v příjemné kavárně nejen s výbornou kávou a mít klidnou chvilku pro sebe. V případě, že starší potomek cvičí, mladší si může hrát v přilehlé velmi bohatě vybavené herničce, kterou mají příchozí k dispozici zdarma. Herna také za poplatek slouží samostatně jen tak k pohrání, bez nutnosti účasti kurzů či cvičení, pokud maminka tráví čas s kamarádkou v kavárně. Přístup je bezbariérový, všechny maminky se do centra dostanou pohodlně i s kočárky. Herna je vybavená vším, co malé prcky zabaví, hračky, knížky, pastelky, aj.

Všichni mají k dispozici kompletní  útulné a pohodlně vybavené prostředí, které je pro malé děti potřeba. K tělocvičně patří dostatečné zázemí šaten s ohledem na nejmenší, nechybí veškeré potřebnosti jako přebalovací pult, malé židličky, nočníky, aj.

Klub nabízí i dětský bazárek, možnost zakoupení velkého výběru značkového oblečení z „druhé ruky“ za velmi rozumnou cenu. Při zakoupení alespoň jednoho kusu oblečení z bazárku přispívá klub na péči roztomilého zvířátka Komby ušaté, které dětský klub Bubbles adoptoval.

 

Vše kolem bylo budováno s ohledem na bezpečnosti dětí a tak, aby se jim tu také líbilo. V interiéru provozu se opakují kulaté tvary, které podporují logo klubu – bulbinky.

Najdeme je na podlaze, kde vtipnou formou architekt zabudoval balonky do kruhového proskleného tvaru, kruhová jsou i okna v herně a také průhledová okna z kavárny do tělocvičny, kudy mohou maminky nahlížet, jak si jejich dítka užívají pohybu.

 

Odpočinek pro tělo, duši i mysl.

O patro výše střídá dětský ráj oáza pohody, klidu a relaxace určená pro dospělé. Luxusní beauty centrum zaměřené na wellness a kosmetickou péči.  I zde je znát, že se majitelé finální podobě a atmosféře předem věnovali.  Výsledkem pečlivých příprav a všech detailů je dokonalá harmonie interiérového wellness designu s péčí osvědčené SPA kosmetiky Sothys, která klientům nabízí tělová i obličejová ošetření  formou světové salonní a spa kosmetiky.

Luxusní kosmetika SOTHYS vyhovuje přísným ekologickým standardům. Hlavním krédem je unikátní spojení kvality a účinku kosmetických produktů s profesionálním přístupem v salonu, proto ji nenajdete v drogeriích, parfumeriích ani lékárnách. Péči „šitou na míru“ v salonu umocňuje milý a profesionální přístup, klidná atmosféra, aromatické vůně, okouzlující hudba, to vše dohromady navozuje stav hluboké relaxace revitalizující organismus a obnovující jeho energii. Nabízí se obličejovou i tělovou péči a komplexní sortiment produktů kosmetiky Sothys pro domácí péči včetně dekorativní kosmetiky. Na každý měsíc salon připravuje novou speciální nabídka tématických balíčků.

O čem se také přemýšlelo a jaké jsou další plány?
Velmi trendové jsou momentálně anglické kroužky, …“O angličtině jsem trochu přemýšleli, ale anglické kroužky v okolí jsou a jejich hodně, snažíme se nabízet spíše to, co v okolí chybí a co by děti všestranně rozvíjelo, hodně komunikujeme se současnou klientelou o naší nabídce a náplni kroužků tak, abychom zjistili o co a v jaké podobě je zájem a pak se snažíme nabídku doplnit.

Například jsme upravovali termíny kroužků na základě přání maminek, trochu jsme je oproti původnímu plánu posunuly tak, aby maminky dětí, které navštěvují mateřskou školku nemuseli spěchat a mohli se v klidu přesunout ze školek k nám“. Uzavírá spokojená a nadšená majitelka a provozovatelka paní Mgr. Marcela Hadrbolcová.

 

Fotogalerie

bubliny-kladno

http://www.wellnesslife.cz/spawellness/wp-content/tn3/2/bubbles4kids-15.jpg
 • bubbles4kids-14

 • bubbles4kids-7

 • bubbles4kids-6

 • bubbles4kids-2

 • SVisage-10

 • SVisage-9

 • SVisage-8

 • SVisage-7

 • SVisage-5

 • SVisage-4

 • SVisage-3

 • bubbles4kids-15

 • bubbles4kids-12

 • bubbles4kids-10

 • bubbles4kids-9

 • bubbles4kids-4

 • bubbles4kids-3

 

 

Kam dál?

 

larimar hotel spa wellness rakousko stegersbachKlienti ve wellness a SPA
Děti ve wellness a SPA
Děti v sauně – saunování dětí

 Spa venku – nové trendy ve wellness a spa, co se děje mimo stěny wellness? Outdoor wellness – wellness venku

 Wellness trendy 2016 -klíčové předpovědi pro wellness a SPA
Zpomalení ve wellness a SPA – slow beauty

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

Klientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?

Wellness koncept – každé wellness je jiné

 

Další články na webu SPAwellness.cz


Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Jak účinně používat aroma marketing?

 

 

 

aromaterapie ve wellness a SPA

ruze-aromaKvětinové vody ve wellness  – hydroláty jsou oblíbené
Intuitivní aromaterapie – Mikael Zayat – aromaterapie jinak
Vykuřovadla – přírodní parfémy pro prostory – jak vykuřovat?
Magická aromaterapie ve wellness, jak nás ovlivňuje? Co je to scent marketing?
Aromaterapie do sauny, vůně do sauny pro relaxaci a zdraví
Aroma koupele, vůně a voda, harmonie pro tělo, duši i mysl

 

 

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

sauna

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

 

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit