Follow me
0

Wellness a golf – největší golfový resort v Rakousku, lázně Stegersbach

Wellness ráj nejen pro golfisty.
Dokonalá oáza, kompozice lázní, pohody, gastronomie a golfu.

SONY DSCNejvětší golfový resort v Rakousku Reiters Golfschaukel Stegersbach Lafnitztal servíruje milovníkům golfu skvělé zážitky.

Dvě 18jamková hřiště „Panorama-Course“ a „Südburgenland“, jedno 9jamkové hřiště „Start & Play Course“, 5jamkový „Fun Course“ a Golfová akademie Simona Tarra, to vše tvoří nedostižnou Mekku hráčů golfu.

 

Zde se o design hrišť postarala příroda sama. Jamky jsou rozesety v krásném prostředí kopců, lesů , sadů a vinic (motorový vozík je tu kvůli přechodům a převýšením nutností) a jsou velmi různorodé. I když je na programu turnaj, jedna z osmnáctek a zmíněná devítka jsou pro veřejnost vždy otevřeny.

Golfový resort byl dokončen v roce 1997 a v roce 2004 zdokonalen do dnešní podoby a vybaven novým závlahovým zařízením. V roce 2006 byl resort vyhlášen za nejlepší golfové zařízení roku a současně se zařadil mezi deset nejlepších v Rakousku. Jeho zvláštností je velká hustota golfových hřišť v příjemné krajině, prvotřídní hotely a termální lázně v bezprostřední blízkosti. Navíc se region pyšní vynikající pohostinností, jakou by si člověk přál všude.

Golfová houpačka

Ve SteSONY DSCgersbachu Vás na 190 hektarech a 13,7 kilometrech, očekává 50 jamek, které jsou umístěny v idylické krajině Jižního Burgenlandu. Tři golfová hřiště Panoramakurs, Südburgenlandkurs a Start & Play se svým zdařilým jemným reliéfem vedou příjemnou kopcovitou krajinou, údolíčky, lesíky, často jsou protnuty potůčky a obklopeny jezírky.

Panorama je stejně nádherné, jak už sám název napovídá. Hraje se na mírně zvlněných, svěžích fairwayích, hráčům se nabízejí kouzelné výhledy do malebné krajiny, prochází se vinicemi a svahy porostlými jabloněmi, cesty lemují domky místních vinařů a typické hostince. Zde si každý může do sytosti vychutnat slunný krásný den – a že jich tu bývá až 300 ročně.

Všechna tři hřiště jsou v bezprostřední blízkosti golfového centra Euleuwirt: obě 18jamková Panoramakurs, Südburgenlandkurs a 9jamkové Start & Play, dále jsou tu 2 driving ranges, Pitching- a Putting greens a jedna Chipping-area. Ti, kteří si chtějí golf vyzkoušet, mohou vyrazit na 5jamkové zábavné hřiště Fun-Kurs.

SONY DSCSONY DSC

 

Zajímavý balíček:

Superhit: GOLF Greenfee Unlimited

Jestliže se rozhodnete pro týdenní pobyt (7 noclehů) v jednom z hotelů Reiters, zaplatíte jednorázové green fee pro všechna hřiště ve výši € 99,-

To znamená, že můžete hrát na všech 77 jamkách – ve Stegersbachu i v Bad Tatzmannsdorfu během vašeho týdenního pobytu, jak často chcete.

 Lázně Stegersbach – pohodová oáza wellness zážitků

SONY DSCLázeňský  komplex Stegersbach je oáza  na hřebenu hory, uprostřed lesů, mezi  vinicemi a golfovými greeny – slunný kopec plný zábavy, relaxace a odpočinku.  Co se týká počasí, může Burgenland hravě konkurovat vzdáleným jižním destinacím a vody je tu také dost a dokonce termální, která vyvěrá po celý rok z hlubin země.

Veřejné lázně uprostřed komplexu obklopují 4 hotely, kdy každý má svůj vlastní koncept a oslovuje určitou skupinu klientů, vzájemně se doplňují a  tvoří nabídku tak, aby si zde vybral každý. Od luxusního design hotelu po rodinné pohodlí. Některé z hotelů nabízejí své vlastní wellness a SPA či beauty zázemí a s veřejnou částí lázní jsou hotely propojeny chodbou, kde relaxace začíná v pohodlných župáncích, za doprovodu hudby a aromaterapie.

 

SONY DSCBurgenland je spolu s Dolním Rakouskem nejdůležitější vinařskou oblastí v Rakousku. Nachází se zde více než 16.000 hektarů vinic (Jižní Burgenland má 507 hektarů), na kterých se pěstují především červená vína, nejvíce frankovka. Z bílých je to především vlašský ryzlink.

Někdo jednou řekl: „To, co tu máte, je pravý ráj.“ Možná to byl rozhodující okamžik ambiciózní marketingové kampaně „Kus ráje pro každého“, která měla za úkol seznámit s místním bohatstvím širokou veřejnost a přilákat do jižního Burgenlandu návštěvníky. Bohatstvím se rozumí samozřejmě i místní kulinářské speciality. Zvláštností je osobní vztah k výrobcům všech místních lahůdek.

 

Kam dál?

Spa a wellness v Rakousku – Burgenland

Dokonalá oáza pohody -Spa destinace jižní Burgenland – lázně Stegersbach – lázně v Rakousku
Víno a wellness – víno Uhudler – wellness zážitky a gastronomie, jižní Burgenland – lákavá spa destinace

 

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

 

 

  Další články

wellness-inteerier-spaKlientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Thalassoterapie a thalasso procedury
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Profesionální wellness a  SPA kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

 

 

sauna

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

kosemtika profi nové úprava