Follow me
0

Vítejte ve SPA – nabídky SPA provozů

 

- jaké SPA provozy můžeme navštívit

• SPA provoz  –  jde o procedury a kúry přímo spojené s vodou. Jakákoliv procedura spojená s vodou je vlastně SPA procedura. Nejčastější podobou jsou koupele, minerální koupele, perličkové, uvolňující olejové, koupele s květinami a tichou hudbou. Ošetření se provádí s produkty, které čerpají své léčivé látky ve vodě, v moři nebo v bylinkách. Dobrý pocit, uvolnění, důkladné ošetření těla a obličeje jsou hlavní zbraně SPA.

SPA

SPA – z aj. „lázně“
SPA – lázeňské město v Belgii
SPA – Sanus Per Aqua, nebo–li zdraví vodou

HAND SPA   –  Například i mokrá manikúra, jejíž součástí je máčení rukou ve vodě se nazývá HAND SPA.

HAIR SPA – procedura, při které se ošetřuje vlasová pokožka, zahrnuje různé masáže vlasové pokožky, aplikace kosmetických produktů a různé máčení a mokré zábaly vlasů.

 

DAY SPA

Rychle vyřeší akutní problém. Ideální způsob, jak dopřát naší unavené mysli a zmoženému tělu regeneraci a úlevu, je navštívit Day Spa (denní lázně /městské lázně / denní provoz wellness/ beauty/ SPA).

Provoz, který, nabízí jednotlivé procedury nebo kombinované balíčky, například kompletní procedury na jednu hodinu nebo tři hodiny anebo na půl dne, (masáže, kosmetika, zábaly, koupele, sauny, aj).

Nabídka služeb vychází z konkrétního konceptu DAY SPA . Vždy jde o „ambulantní“ péči, provoz neposkytuje ubytování.  Day spa v hojné míře využívají především zaměstnaní a vytížení lidé ve městech, kteří se zde zotavují ze stresu všedního dne.

 

RESORT SPA – zajímavé místo

Využití wellness služeb v Resort spa souvisí s nějakým konkrétním  místem, například hotel u moře, na horách, kam cestujeme a kde jsme ubytovaní.

Při příležitosti pobytu na horách či dovolené u moře si klient dopřeje služeb hotelového spa, dokoupí si služby. Hlavní nabídka je ubytování, gastronomie, zážitky v místě a okolí, důležitou součástí je wellness či spa provoz.

 

DESTINATION SPA – zaměřeno na nabídku

Destination spa je místo, kam klient jezdí na delší dobu, se záměrem nejen si odpočinout, ale i se záměrem zlepšit svůj zdravotní stav – léčit se, pobyt bývá  pod lékařským dohledem.

Klient využívá maximálně nabízených wellness služeb a programů ( zlepšení životního stylu, prevence nemocí, rehabilitace). Jsou to například termální lázně, místo spojené s golfem, jde hlavně o nabídku.

 

MEDI SPA /MED SPA / MEDICAL WELLNESS

Místo, které klientům nabízí speciální služby a pobyt pod dohledem lékaře.

Pobyty začínají vstupním odborným vyšetřením a konzultací s lékařem. Ten klientovi doporučí konkrétní kúry, jejich počet, stravu, pití bylinných čajů a podobně.

V hotelech jako je Mandarin Oriental v Hong–kongu nebo na Maledivách jsou v nabídce například programy doprovázené jógou, čínskou medicínou, různými terapiemi a cvičením jako je thai–chi. V USA jsou hojně rozšířené zejména kliniky zaměřené na estetickou medicínu, plastickou chirurgii, dentisty.

Například estetické zákroky, jako jsou botulotoxinové výplně, hluboké peelingy, lehčí operační zákroky.

 

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,