Follow me
0

Veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA 2013

8. mezinárodní veletrh bazénů, bazénových technologií a saun.
Potěšení z vodní relaxace v biobazénech nabídne
veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA

 

- Termín: 17. – 21. 9. 2013-

Místo konání: PVA EXPO PRAHA.

Hlavní téma ročníku 2013 budou
koupací jezírka a biobazény

 

 Bazény & sauny

Specializovaný veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA doplní nabídku podzimních stavebních veletrhů v PVA EXPO PRAHA. Veletrh je určen zejména odborné veřejnosti z řad investorů či provozovatelů profesionálních zařízení určených k relaxaci.

Vystavovatelé však každoročně rozšiřují i nabídku určenou jednotlivcům, kteří uvažují o výstavbě privátního bazénu či domácí wellness zóny. I těm zde odborníci poskytnou informace o aktuálních trendech, moderních technologiích a mohou zde získat kompletní nabídku od všech významných dodavatelů v ČR.

Záštitu nad veletrhem převzala Asociace bazénů a saun České republiky a Asociace pracovníků v regeneraci.

 

Koupací jezírka a biobazény

Hlavním tématem letošního ročníku jsou koupací jezírka a biobazény, které se staly v zahraničí velkým hitem, nicméně v ČR na svůj boom teprve čekají. Organizátoři akce chtějí blíže představit tento fenomén i českým milovníkům vodní relaxace, bude mu proto vyhrazena celá nová sekce biobazénů a koupacích a okrasných jezírek. Biobazén je umělou stavbou zahradní a krajinné architektury, která plní funkci jak rekreační, tak i estetickou. Letošním překvapením bude rozsáhlá centrální expozice s přírodním jezírkem a odpočinkovou zónou. Kromě toho budou odborníci po celou dobu veletrhu pořádat pro veřejnost přednášky a diskuze. Patronace nad hlavním tématem veletrhu se ujal Svaz zakládání a údržby zeleně, Sekce biobazénů.

Lázně a provoz

Majitele a provozovatele profesionálních lázní a bazénů zaujme v doprovodném programu konference „Investiční a provozní úspory v bazénových provozech se zaměřením na spotřebu médií v provozech“, kterou připraví Asociace bazénů a saun ČR ve spolupráci s ČVUT.

Saunové ceremoniály na veletrhu

Jako poslední „ bonbónek “doprovodného programu chystá Asociace pracovníků v regeneraci ve spolupráci s Českou  Asociací Wellness ukázky saunových ceremoniálů. Ceremoniály jsou ve světě velmi oblíbené a postupně přicházejí i k nám.Medové, solné, bahenní, esence na přání…. .i na takovém místě jako je výstavní areál v saunovém srubu či u koupacího jezírka můžou návštěvníci během tohoto veletrhu na „vlastní kůži “ vychutnat opravdový relax.


Souběžně proběhne:

FOR ARCH 2013  od 17. do 21. září.

 

  • FOR ARCH – 24. mezinárodní stavební veletrh;
  • FOR THERM – 4. veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky
  • FOR WOOD – 8. veletrh dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu
  • BAZÉNY, SAUNY & SPA – 8. mezinárodní veletrh bazénů, bazénových technologií a saun
  • FOR WASTE – 8. veletrh nakládání s odpady, recyklace, čištění a ekologie

 

 

 

 

foto: archiv veletrhu VAZÉNY,SAUNY & SPA, archiv wellnesslife.cz, res-stavby.cz

 

 

Kam dál?

články:
Novinky a aktuality – wellness kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Thalassoterapie

Peelingové saunové rituály
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Nové wellness trendy
Léčivá sůl ve wellness a spa

 

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

 

 

 

 

 

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellnesswellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni, wellness ceremonialy, wellness ceremoniály, ceremoniály wellness a spa, ceremoniály ve wellness a spa, rituály wellness, wellness rituály, rituály wellness, wellness ritualy, rituály ve wellness a spa, ritualy ve wellness a spa.,