Follow me
0

Tajemství mládí, krásy a úspěchu, anti-aging péče v kosmetickém salonu

  Protistárnoucí péče.
Jak (ne) stárnou naše buňky.

V průběhu celé lidské věčnosti a historie se snažíme zastavit stárnutí a různými metodami si udržet nebo navrátit mládí, zachovat si krásnou, zdravou a mladou tvář.

Dnes nám v tom naštěstí pomáhá silná armáda odborníků – profesionální kosmetičky, vývoj v oblasti kosmetiky, dermatologie a farmacie a zejména kosmetické společnosti, které se snaží zásobit kosmetický trh absolutními novinkami produktů určených na intenzívní boj proti stárnutí a boj s vráskami.

 

 

Účinný boj proti stárnutí – zevnitř i z venku

Samotná obnova kožních buněk, kterou zajišťuje náš organizmus a intenzívní podpora zvenčí díky účinným aktivním látkám, jsou společně silnou zbraní proti stárnutí pleti i celého organismu.

Skvělou zprávou pro všechny je, že naše buňky mají schopnost se pravidelně obnovovat. Řada vědců z celého světa dokazují, že buňky našeho těla mají schopnost se  samostatně obnovovat, dokonce i některé orgány. Úžasnou schopnost obnovy mají například játra, obnovují se nám kosti,… V případě stárnutí a toho, jak je na nás stárnutí vidět, nás zajímá především stárnutí kůže a to, jak omezit projevy stárnutí, které pozorujeme.

Kůže chrání tělo před nepříznivými vnějšími vlivy. Často musí odolávat různým atakům a poškození (náhodná i cílená) a náročným vlivům z okolí.  Obnova kožních buněk trvá asi 30 dní. Tomuto procesu můžeme výrazně pomoci tím, že budeme pleti dodávat látky, které se při obnovování kožních buněk maximálně zúročí. A to v rámi prevence stárnutí, nebo například při procesu hojení či obnovy rovnováhy pleti po nějakém zásahu. Hojení kůže je také proces obnovy buněk, kůže nahrazuje poškozené buňky novými.

K tomu, aby se  kožní buňky dobře, správně a kvalitně obnovovaly, potřebují naši podporu a kosmetičky mají řadu možností, jak svým klientkám v kosmetickém salonu vyjít vstříc při ošetření stárnoucí pleti. Jsou také situace, kdy naše pleť potřebuje zvýšenou pomoc pro svoji regeneraci, například po zákrocích estetické medicíny nebo korektivní dermatologie, po ošetření laserem, po chemickém peelingu, aj..

Ošetření vrásek a ošetření stárnoucí pleti v kosmetickém salonu vyhledávají klientky podle toho, jak se jejich stárnutí na pleti projevuje. Některé uvědomělé klientky dochází do kosmetického salonu preventivně, další protože se stárnutí začíná projevovat a další silnou skupinu klientek v salonech tvoří ty, které s projevy stárnutí již bojují intenzivně. Což jsou základní skupiny klientek a tomu také odpovídá základní rozdělení kosmetiky proti stárnutí do 3 hlavních skupin.

Profesionální koktejly krásy pro obnovu pleťových buněk

Klíčem úspěchu v ošetření stárnoucí pleti je cílená péče a vyhovění konkrétním požadavkům a potřebám pleti.

Věkové rozdělení – specifická péče o pleť,  hraje klíčovou roli pro kosmetický průmysl, který pak podle toho nabízí svoji účinnou strategii  v ošetření stárnoucí pleti a cílení na konkrétní problémy a potřeby pleti. Přesně podle toho se do rukou kosmetiček dostávají profesionální kosmetické řady určené pro ošetření stárnoucí pleti.

Kosmetické produkty jsou vyráběny tak, aby oslovily několik věkových skupin spotřebitelů, kteří  postupně přechází na vyšší účinnost krémů. Děje se tak podle stavu pleti, tedy podle toho, jaké příznaky stárnutí pleť projevuje.

Správná péče o stárnoucí pleť

Je také důležitá pravidelná denní péče, noční péče a intenzívní péče. Přičemž právě ta intenzívní péče je nejvíce lákavá a také v popředí zájmu všech. Kosmetických společností i farmacie. A zejména také v popředí zájmu klientek. Tam kde jsou vrásky vidět, je vidět i větší snaha a ochota investovat. Klientky, které se svěří do odborné péče kosmetičky také věří a očekávají, že jim kosmetička nabídne účinnou kosmetiku a intenzívní péči. Žádaná je kosmetika, která vyhlazuje vrásky, redukuje vrásky, odstraňuje vrásky, má liftingový efekt…

Prémiová péče o vrásky

Vrásky jsou ošklivé, nikomu se nelíbí a přesto jim věnujeme maximální péči a pozornost. Naše pleť začíná stárnout po 25 roku věku. Od té doby jsme pozornější a citlivější na projevy pleti, které naznačují, že roky přibývají.  Díky moderní době, výzkumu a profesionální péči je možné velmi úspěšně bojovat se stárnutím pleti. Přichází nové účinné aktivní látky, nové trendy v ošetření stárnoucí pleti. Můžeme pleti dodat exkluzívní podporu pro to, abychom ji podpořili v tom, zachovat si zdraví, krásu a mládí.

Pleť a kožní buňky k zajištění svých funkcí, regeneraci a obnově, mají k dispozici skutečně špičkové výrobky moderní doby. Díky spojení medicíny, farmacie a kosmetologie můžeme pleti dodat přesně to, co potřebuje k obnovení hydratace, harmonie a rovnováhy.

Co najdeme v kosmetice proti stárnutí?

Pomůžou nám látky, které mají prokazatelně příznivý vliv stav pleti a na potlačení příznaků stárnutí pleti. Nejen špičkové kosmetické laboratoře, ale také sama příroda nám nabízí opravdu účinné zbraně proti stárnutí. Protivrásková vyhlazující péče doplněná o profesionální salonní ošetření je velmi účinná. Můžeme ji také doplnit o speciální výživu pleti zevnitř pomocí doplňkové stravy.

Pro pleť bez známek času

 

 ♦   Kmenové buňky v kosmetice – slibují omlazení pleti.

 Nejen medicína vkládá velké naděje do kmenových buněk. Kmenové buňky jsou buňky s časově neomezenou schopností sebe-obnovy. Dělením vzniká jedna buňka identická s mateřskou, od orgánů po kůži, jsou schopné obnovovat to, co je v organismu poškozené nebo opotřebované. Jelikož používání živočišných kmenových buněk v kosmetice není z mnoha důvodů vhodné, ale funkce kmenových buněk v kosmetice je pro kosmetický trh absolutně lákavé,hledají se kmenové buňky v rostlinách.

Kmenové buňky se teprve nedávno představily v kosmetice jako zázračný prostředek pro omlazení pleti. Na trhu jsou krémy a séra, které obsahují kmenové buňky, respektive klíčové aktivní látky získané z těchto buněk. Slibují omlazení pleti, zejména stimulaci kolagenu v pleti. Předpokládá se, že tyto kmenové buňky budou podporovat v kůži zdravé procesy a obnovu pevné tkáně.

Například výzkumy jablečných kmenových buněk extrahovaných z jablek Spätlauber, prokazují obrovskou schopnost regenerace tohoto druhu švýcarské jabloně. Jablka nejsou ani chutná, ani krásná, ale vydrží překvapivě velmi dlouho čerstvá a v dobré kondici. Jablka byla předmětem řady laboratorních výzkumů, kde se údajně prokázala úžasná schopnost obnovy u tohoto stromu. Kmenové buňky získané z této jabloně, jako aktivní účinná látka, jsou již součástí některých kosmetických výrobků, dostupných i na českém trhu.

 

 

♦   Arganový olej – absolutní hit a novinka v kosmetice – zázračné zdroje z přírody…

♦   Medical wellness, – spojení medicíny a wellness – ošetření přístroji

   Dermokosmetika - když pleť potřebuje speciální péči

 

 

 

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,