Follow me
0

Světová revoluce pro mládí a krásu – Ultherapie

Ultherapie – první volba krásy,
nová technologie omlazení

Ultherapie – zcela nový směr v medical wellness,
který dorazil i do českých center krásy.

Ultherapie zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby, co se svým obličejem, navíc spojené s bolestivým chirurgickým zákrokem s dlouhou rekonvalescencí.
Jedná se o novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Zde je již více než 900 těchto přístrojů poskytujících ultherapii, převážná většina z nich na klinikách plastické chirurgie. Nyní tato technologie přichází i do Evropy.

Přístroj Ulthera a ultherapie zachovávají to podstatné z plasticko-chirurgického faceliftu obličeje a tím je výsledek. Vše ostatní si ve svém vnímání musíme poopravit. Především bolestivost je minimální, není potřeba anestezie ani pobytu na klinice, obvazů a bandáží. Klient se bezprostředně po zhruba hodinu trvajícím zákroku může zařadit do svého běžného denního programu, aniž by na něm kdokoliv zaregistroval změnu. Tedy negativní změnu. Ta pozitivní je vidět hned. A další nastartované procesy ještě dojdou svého vrcholu . Z metody poslední volby, co se svým povadajícím obličejem a očima, se tak stává metoda první volby.

 

Schváleno vládní institucí a ověřeno klienty

Ulthera je první a jediný FDA schválený neinvazivní lifting obličeje, očí a krku. Bez chirurgického zákroku, bez bolesti, bez rekonvalescence. Nyní je ultherapie dostupná na klinikách v Česku a na Slovensku.

Prakticky s každodenní pravidelností se stále dokola na našem trhu objevují nová tvrzení výrobců o nových a účinných metodách mládnutí a nijak zásadně se neověřují nebo neregulují. Ne tak na americkém trhu.

Chce-li výrobce nebo klinika ve Spojených státech o své metodě či přístroji prohlásit, že se jedná o první a jediný patentově chráněný neinvazivní lifting, který má výsledky srovnatelné s klasickým plasticko-chirurgickým invazivním liftingem, musí mít toto tvrzení velmi dobře podložené, jinak neuspěje.

Vládní agenturou, která určuje, co o své metodě nebo přístroji může výrobce klientům tvrdit, je U.S. Food and Drug Administration (FDA), s pověřením Protecting and Promoting Your Health – chránit a podporovat Vaše zdraví. Výše uvedené tvrzení o technologii Ulthera je touto organizací schváleno. Ověřuje pravdivost publikovaných tvrzení, reálnost očekávání a bezpečnost pro klienta. K takovým závěrům je samozřejmě možné dojít až po mnohaletých klinických studiích. Jsme právě na konci tohoto výzkumného procesu – a na začátku života technologie Ulthera pro praktické využití.

 

Svět možností ošetření lékařskými přístroji je široký, jedním ze spolehlivých zdrojů informací o spolehlivosti a účincích přístrojů medical wellness  je web RealSelf ( Find, Share & Discuss the Real Story About Any Cosmetic Treatment ) – server tisíců klientů estetických klinik po celém světě. Právě zde je Ulthera a Ultherapie hodnocena velmi vysoko: 84% klientů, kteří mají s tímto neinvazivním liftingem zkušenost, vyjádřilo svoji vysokou spokojenost. A to už něco znamená. Mimochodem klasický plasticko-chirurgický lifting nasbíral 83%. Ostatní nejlepší přístrojové metody pouhých 40%.

Co je Ulthera a Ultherapie ?

V naší tváři se zrcadlí mnoho typů příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Jedinou možností, jak řešit tento problém, byla doposud plastická chirurgie.

Ulthera je nová americká technologie právě přicházející na evropský trh, pomocí které se provádí zákrok – tzv. ultherapie. Ulthera umožňuje efektivně bojovat se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce pomocí nechirurgického ošetření vysoce fokusovaným ultrazvukem.

Výhodou zhruba hodinové ultherapie tváře a krku je, že působí ve stejné podkožní vrstvě jako klasický plasticko-chirurgický zákrok. Ultherapie využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu jemně a postupně obnovit paměť pokožky a podpůrné tkáně.

Jak probíhá Ultherapie ?

Tak jako při jiných ultrazvukových aplikacích nebo vyšetřeních se na pokožku přikládá hladká ultrazvuková hlavice. Díky ní se na obrazovce přístroje Ulthera zobrazí detailní obraz pokožky, který pomůže přesně naplánovat ošetření. Tou samou ultrazvukovou hlavicí následně lékař vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky podpůrné tkáně ( až 4.5mm ), kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků.
Pouze Ulthera se dokáže efektivně pohybovat takto hluboko v tkáni a vypnout ji. Svrchní vrstvy pokožky přitom zůstávají neporušené. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne.

Čím je Ultherapie odlišná ?

Ultherapie je jediné omlazující nechirurgické ošetření, které umožňuje neinvazivně pomocí ultrazvuku “vidět” pod úroveň kůže a speciálně zaměřit hlubokou podpůrnou tkáň (SMAS), což je tkáň, kterou chirurgové zpevňují během klasického faceliftu. Schopnost ošetřit nejen povrch pokožky, ale i její hluboké vrstvy, a to velmi precizně, zabezpečuje bezpečné, přirozené a vynikající přirozené výsledky bez nutnosti rekonvalescence.

Je Ultherapie bezpečná?

Ultrazvuková energie se v medicíně využívá již více než 50 let. Klinické studie Ulthery a z nich vyplývající nejvyšší medicínská certifikace – americká FDA, které jako jediný přístroj svého druhu obdržela – potvrdily vysoký stupeň bezpečnosti tohoto ošetření.

Jaké jsou výsledky?

Jediné ošetření nastartuje celkový regenerativní proces. Finální výsledek se progresivně vyvíjí po dobu následujících 2 – 3 měsíců. Viditelné výsledky zahrnují lifting a zpevnění ochablé pokožky. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na tváři a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá.

Další výhodou ultherapie je, že kromě viditelných výsledků vytváří Ulthera i na první pohled neviditelné, progresivní výsledky:  tvorba nového kolagenu zpomaluje celkový proces stárnutí. Benefit z ošetření může přetrvávat po dobu až 5 let. FDA studie například prokázaly, že 9 z 10 klientů  dosáhlo významných liftingů obočí (brow-lifting).

 

 

Jaké oblasti jsou vhodné na ošetření ?

Vhodnými oblastmi jsou celý obličej, tj. oblast tváře a krku a okolí očí ( brow-lifting ).

Kdo je vhodným kandidátem na Ultherapii ?

Vhodným kandidátem je každý, jehož pokožka je ochablá a méně pevná. Převislé obočí je často znakem “zralé” pokožky. Ultherapie nenahrazuje chirurgický zákrok, který je pro klienta posledním řešením, ale řeší daný problém dříve, kdy se dá s výhodou využít právě neinvazivní Ultherapie. Je to vítaná a účinná alternativa  pro všechny, kdo chirurgický liftingový zákrok odmítají. Ať již z důvodu obav z chirurgického zákroku, dlouhé a bolestivé rekonvalescence, tak i kvůli možnosti vytvoření nepřirozené mimiky, kterou na rozdíl od Ultherapie může klasický facelift zanechat.

více informací: Ultherapie

DiS, Miroslava Kráčmarová,
ředitelka EverGreen Medical Center s.r.o.

 

 

 

 

Kam dál?    Medical wellness

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,