Follow me
0

Stylové doplňky do wellness interiéru

Vonná kouzla z říše rostlin
– jak provonět interiér.

 Existují různé osvěžovače vzduchu v podobě sprejů nebo gelů, elektrické odpařovače, olejové lampy, vonné svíčky, potpourri, vonné tyčinky anebo například sáčky plněné sušenými bylinkami a podobně. Jejich výhodou je také to, že kromě příjemného aroma, které do vzduchu uvolňují, plní také funkci designového interiérového kousku nebo zajímavé dekorace, která se zejména ve wellness, beauty a spa provozech jistě ocení.

wellness interiéry wellnes dekorace wellness design wellness vybaveníHravé dekorace s vůní

Velmi účinné jsou interiérové difuséry, které se zároveň stávají i zajímavým dekorativním prvkem interiéru.

Oproti vonným svíčkám mají například tu výhodu, že není třeba hlídat v prostoru oheň, oproti vonným sušeným směsím je pak výhodou, že neztrácí tak rychle barvu a vůni.

Difusér provoní prostor i na několik měsíců. Intenzitu vůně je možné regulovat podle množství přidaných ratanových  či dřevěných tyček, které někdy stačí třeba jen občas otočit.

Oblíbená vůně se dá snadno dokoupit a doplnit.

 

 

wellness interiéry wellness design wellness provoz feng shui ve wellness a spa

Aroma dekorace podpoří příjemnou atmosféru nejen vůní,
ale i svým umístěním

Oblíbené jsou zejména ovocné, sladké či naopak sportovní vůně, podle toho, do jakého prostoru se difusér umístí.

Vhodné je jejich umístění například v recepci, v šatnách či na toaletních místnostech, zejména také v relaxačních a odpočinkových místnostech, či kdekoliv jinde kde pomohou vykouzlit příjemnou voňavou atmosféru.

Výhodou některých vůní, například levandule, čajovníku, citronu nebo borovice jsou i jejich dezinfekční účinky.


Mořská houba

 Společnost Italscent přichází na trh s originálními difuzéry. Mořská houba jako nosič fragrance je novinkou neuvěřitelně praktickou. Takový difuzér zaujme úplně každého, existuje celá řada možných kombinací barev, vůní, nádob. Difuzér tvořený mořskou houbou se nevylije a neznečistí. Pozoruhodné hydroskopické vlastnosti této mořské houby jí umožňují postupně uvolňovat vonnou esenci. Vůně se v interiéru vznáší po dlouhé týdny. Pro oživení, nebo vyšší intenzitu, stačí nakapat několik kapek esenciálního oleje.

 Dekorativní vázy

Dekorativní vázy mohou sloužit také jako difuzor, buď s dřevěnými tyčinkami nebo se můžou stát nádobou na různé voňavé dekorace, například mořskou houbu, či jiné sušené vonné dekorace, mohou být probarvené, jednobarevné nebo ve více barvách.

 

Dekorativní misky

Nepřehlédnutelný designový prvek, který úžasně voní. Keramický podnos ve tvaru loďky může být také skvělý designérský kousek. Drobné občerstvení na konferenčním stole by se na něm vyjímalo báječně, ozdobit ho hale můžou i vonné dekorace.

Přírodní mořský korál

Zabarvený přírodní mořský korál ve váze může také být skutečným skvostem interiéru.
Naprosto originální doplněk, na který stačí nakapat esenciální olej a korál úžasně provoní prostor.

 

 

 

 

Také něco pro děti

Výrobci útočí i na nejmladší kategorii zákazníků. Millefiori Milano představilo opravdu originální novinku. Kolekce výrobků, která je určena pro děti. Výrobky jsou absolutně zdravotně nezávadné – difuzéry obsahují vodu a vonný olej. Celá kolekce se skládá z vonného difuzéru, vonného magnetku na záclonu nebo ledničku, vonného sáčku ve tvaru medvídka, osvěžovače látky, vonné kartičky do šatny a vonného papíru do šuplíku. To vše ve dvou barvách, modré pro kluky a růžové pro holky. Výrobky se dodávají ve čtyřech různých vůních, speciálně vyvinutých pro děti.

 

Foto:wellnessprovoz a  archiv firem

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,