Follow me
0

Spa & Wellness Nature Resorts – největší lázeňská skupina v ČR

 

Lázně Luhačovice a Léčebné lázně Jáchymov
vystupující pod společným názvem Spa & Wellness Nature Resorts.

Tvoří  největší lázeňskou skupinu v České republice. Celkový počet lůžek pro dospělé je 2198 a Dětské léčebny v Luhačovicích, které se řadí k největším u nás, mají k dispozici dalších 258 lůžek. Uvedená kapacita představuje 10% lázeňského trhu.

 

Charakteristika

Spa & Wellness Nature Resorts nabízí široké spektrum možností nejen pro lázeňskou léčbu založenou na přírodních léčivých zdrojích ale i pro trávení dovolené. V nabídce nechybí relaxační a wellness pobyty, které mohou být doplněny i konzultacemi s lékařem (tzv. medical wellness), pobyty pro celou rodinu, aktivní dovolená (lyžování, cyklistika, turistika atd.) nebo pobyty spojené s kulturními programy. Obě místa mají také ty nejlepší podmínky pro kongresovou turistiku a pořádání firemních akcí.

 

Základy léčby

Lázeňská léčba v Lázních Luhačovice je založena na využití přírodních léčivých zdrojů (hydrogenuhličitanochloridosodné jodové kyselky) v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Při lázeňské léčbě se minerální vody užívají k pitné kúře, inhalacím a přírodním minerálním koupelím.Při léčbě v Jáchymově je využívána unikátní radonová voda společně s uznávanými metodami vyhlášené české rehabilitace a individuálním přístupem lékařů.

 

Klientela

Celkový počet klientů, kteří využili služby v rámci skupiny v roce 2011, činil 50 616 osob a z toho 12 837 klientů mělo pobyt plně nebo částečně hrazen prostřednictvím zdravotních pojišťoven ČR. Navíc ambulantní péči absolvovalo 4 290 osob.

 Hospodářské výsledky

Skupina dosáhla celkové tržby 857 mil. Kč. Zisk činil 6%.

 Zaměstnanci

Celkem je ve skupině zaměstnáno 1 069 pracovníků, z toho 33 lékařů 309 osob zdravotnického personálu.

Generálním ředitelem obou společností je MUDr. Eduard Bláha, který je zároveň prezidentem Svazu léčebných lázní ČR.

 Nová loga – značka kvality

Lázně Luhačovice, a. s. a Léčebné lázně Jáchymov, a. s. již řadu měsíců tvoří největší lázeňskou skupinu v České republice a vystupují společně pod názvem SPA & WELLNESS NATURE RESORTS.
Tento nový směr vyjadřuje i společný celek tří nových log.

 

Cílem bylo vytvořit společný, nezaměnitelný a sladěný celek tří log, který jednoznačně identifikuje a propaguje tyto lázně i celou skupinu, ukazuje poslání společnosti a je snadno zapamatovatelný pro hosty. Nová loga byla poprvé použita v nabídkových katalozích pro nadcházející sezonu.

 

„Při volbě barev u nového loga Lázní Luhačovice jsme vycházeli z toho, abychom výstižně představili naše přednosti a hlavní činnost – lázeňství,“ vysvětluje vedoucí oddělení marketingu Ing. Dalibor Chrastina. „Modrá barva všeobecně symbolizuje vodu, na jejíchž účincích je lázeňství v Luhačovicích postaveno, a také je spojována s jistotou. Zelená evokuje přírodu a klid a šedá je symbolem stability a serióznosti. Grafický prvek architektury vyjádřený altánkem Ottovky nesměl v logu chybět, protože různorodost architektonických stylů v Luhačovicích vytvářející ojedinělý celek je dalším typickým znakem naší společnosti.“

 

Obdobné barvy byly použity také pro společné logo SPA & WELLNESS NATURE RESORTS. Z modrých teček byla vyskládána Česká republika, na jejichž opačných koncích jsou dvě zelená místa s unikátními přírodními zdroji – radonovou vodou v Jáchymově a přírodní minerální vodou v Luhačovicích. Nové logo vyjadřuje stabilitu, serióznost a schopnost reagovat na změny.

10/2012

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,