Follow me
0

Profi Spa kosmetika v provozu

Profesionální salonní kosmetika,
-  výhody spolupráce s profesionály.

 

Provozovatelé wellness beauty a spa provozů  přinášejí výrobcům spa kosmetiky nemalé zisky. Toho jsou si výrobci samozřejmě vědomi a snaží se o své „partnerské“ provozy dobře starat. Poskytují odběratelům kompletní servis. Standardní je školení personálu přímo na pracovišti, pravidelné konzultace prostřednictvím zástupců, kteří se o provoz pravidelně starají, dodávají zboží přímo do provozu.

 

Profi kosmetika – výhodná spolupráce provozu a dodavatele

 

Velkou výhodou profesionálních kosmetických značek je zejména to, že mívají ke svým produktům kompletně zpracované manuály a postupy použití a také i detailně propočítanou spotřebu jednotlivých produktů a materiálu na každou jednotlivou proceduru.

Čímž se zamezí nepříjemným ztrátám a plýtvání v provozu. Produkty na některé, například tělové procedury, mohou být dodávány v  kompletních setech, například peelingový gel, tělová maska, speciální koncentrované sérum, krém na následné ošetření, vše co kosmetička potřebuje pro jednu aplikaci na kompletně aplikovaný tělový zábal.

Provozovatel může mít vše dobře pod kontrolou a zamezí se tak i ztrátám produktů v provoz. Součástí servisu, který firma dodává, jsou také pracovní pomůcky a doplňky. Ručníky, župany a další provozní materiál s logem nebo také uniformy. Často také propagační materiály, tiskoviny, plakáty, brožury a katalogy.

 

 

Informováni by měli být všichni

Kromě velkého balení kosmetiky pro salonní použití se firmy také snaží nabízet provozům produkty pro domácí následnou péči. Jestliže provoz odebírá i produkty určené pro následnou domácí péči nebo doplňky stravy je nezbytné, aby o nich byl, kromě kosmetiček a terapeutek, informován i další personál provozu. Například šikovná a zaškolená recepční může klientům doporučit vhodný produkt na domácí použití.

Tomuto způsobu prodeje v provozu se říká přímý prodej a je-li personál skutečně aktivní a proškolený, produkty umí dobře nabídnout (ne vnutit), může se tento přímý prodej podílet na celkových příjmech provozu opravdu velkou částí.

Finanční ukazatelé prodej jsou někdy velmi významné, doplňkový prodej může činit až 30% celkového obratu, vliv mají samozřejmě roční období, jarní, letní, zimní. Například při vánočním období můžou prodeje ještě vzrůst, což je pro prodej a  pro kosmetiku všeobecně, příznivé období.

   

Pro velký provoz, velké balení

Profesionální spa kosmetika pro salonní použití je od výrobce dodávána ve větších „kabinetních“ baleních, které lépe vyhovují větší spotřebě v provozu. Provozovatele nezatěžují při odběru a skladování tolik, jako  více drobných produktů, ze který pak také zůstává více odpadu, který se musí řádně likvidovat.

Větší – kabinetní balení je i cenově výhodnější než jednotlivá malá balení. Při větších odběrech můžou odběratelé získat slevy, bonusy a různé zejména propagační dárky a materiály. Většina dodavatelů pak objednané zboží doručí na adresu provozovatele wellness centra.

 

spa kosmetika, wellness kosmetika, vybaveni pro wellnes a spa
Interier salonu S Visage

Novinky si vás samy vyhledají

 

Žádný výrobce si nedovolí vzhledem k oblíbenosti novinek u klientů dodávat na trh stále stejné produkty. Všichni milují novinky, inovace, lepší, dokonalejší a účinnější produkty.

S tím výrobci počítají, sortiment kosmetických produktů se proto nepřetržitě obnovuje a doplňuje. Výrobci tak současně reagují i na vývoj trhu co se oblíbenosti, či trendovosti týče.

Velmi příkladné je to u čokolády, téměř každá značka dnes má nějaké to čokoládové ošetření v nabídce.

 

V profesionální kosmetice najdeme i řady určené pro saunování, kosmetiku do whirlpoolu, která má svá pravidla použití, stejně tak profesionální difuséry a další nabídku.

foto:Thalgo, Sothys, Skeyndor, archiv

 

 

Kam dál?

rubrika – Profesionální wellness a SPA kosmetika


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy

články:
Novinky a aktuality – wellness kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Thalassoterapie
Peelingové saunové rituály
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Nové wellness trendy
Léčivá sůl ve wellness a spa

 

 

profesionální kosmetika Skeyndor, ainhoa profesionalni kosmetika Skeyndor, Skeyndor kosmetika pro kosmeticky ainhoia, Skeyndor  kosmetika pro kosmetičky, Skeyndor kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky Skeyndor, kosmetika profi Skeyndor, profi kosmetika Skeyndor, saunová kosmetika, saunova kosmetika ainhoa, kosmetika do sauny, wellness kosmetika ainhoa, ainhoa kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness Skeyndor, spa wellness kosmetika Skeyndor,  Skeyndor profesionální kosmetika salonní, Skeyndor salonni kosmetika, kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni kosmetika do salonu, Skeyndor profesionalni spa kosmetika, Skeyndor profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika,Skeyndor  spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, vůně v sauně, vune v saune, aroma do sauny, aroma v sauně, esenciální oleje do sauny. saunové ceremoniály, saunove ceremonialy, ceremonialy v saune, ceremoniály v sauně, saunové zážitky, saunove zazitky, doplnky do sauny, doplňky do sauny, saunování, saunovani,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu, ainhoia