Follow me
0

Wellness v Praze – SPA KINGS COURT – královské spa v centru Prahy

Dokonalá oáza pohody v srdci Prahy.
Skvělá adresa, úžasné prostředí, hřejivá péče.

treatment hotel spa kings court

Blahodárná relaxace

I v ruchu velkoměsta se dají najít příjemné oázy klidu a hluboké relaxace. Vyhledávají je ti, co jsou blízko a chtějí se na chvilku uvolnit, relaxovat, odpočívat a nebo chtějí druhým darovat něco úžasného – odpočinek ve spa. Stejně tak jsou wellness oázy Prahy lákavé pro ty, kteří Prahu objevují při svých cestách. Zastavit a uvolnit se  během svého programu v náruči hotelového spa je jedinečným zážitkem, kdy se můžeme spolehnout na profesionální a pečující personál a dokonalé služby hotelu s dobrým  jménem a oceněním.

Wellness centrum nebo hotelové SPA?
Oceněné hotelové SPA.

hotel spa kings courtPředností hotelových Spa center je především záruka určitého stupně kvality. Do hotelů v centru Prahy přijíždí řada mezinárodních náročných klientů, řada osobností a slavných celebrit. Nejinak je to mu i v případě Hotelu KINGS COURT na Náměstí republiky, v samém centru Prahy.

Od té doby, kdy byl před šesti lety otevřen, byl již svými klienty oceněn za své skvělé služby. Hotel KINGS COURT obdržel ocenění Hall of Fame od největšího cestovního portálu.

Tímto se dostal do slavné SÍNĚ SLÁVY populárního cestovatelského webu Tripadvisor.  Toto ocenění je udělováno pouze těm, kteří dostávají průběžně výborné hodnocení od klientů na poskytované služby.

Hotelové SPA ale není určeno jen hotelovým hostům. SPA KINGS COURT nabízí své profesionální služby i stálé klientele nejen z blízkého okolí. Ten kdo jednou objeví špičkové služby hotelového SPA, rád se sem vždy vrací.

Oáza pohody a relaxace v srdci Prahy

hotel spa kings court 2SPA oáza v centru Prahy nabízí dokonalé prostředí pro všechny, kteří rádi relaxují v blízkosti svého bydliště nebo práce. Hotelové SPA KINGS COURT má právě pro tyto klienty připravenou nabídku kratších procedur, která je zde velmi oblíbená.

Hotelové SPA KINGS COURT nabízí svou náruč a útočiště všem kteří jsou v blízkém okolí v proudu nabitých dnů a potřebovali by osvěžit, doplnit energii nebo jen vyhledat příjemné, klidné prostředí a uvolnit své tělo i mysl při příjemné masáži a u lehkého občerstvení.

jacuzzi hotel spa kings courtPro návštěvu klientů je zde k dispozici bazén s příjemnou teplou vodou, pro klidný a pohodový relax ve vodě. V bazénu lze libovolně podle nálady a chuti využít vodní masáž v podobě  proudu padající vody z vodního chrliče, nebo lehčího dešťového vodopádu, případně podpořit fyzickou kondici více tempy v protiproudu.

V Jacuzzi si lze individuálně nastavit intenzitu masážních bublinek. Vše je možné ovládat přímo z bazénu nebo vířivky. K bazénu si také můžete objednat příjemné lehké občerstvení, například skvělý osvěžující zázvorový čaj nebo čerstvý fresh džus.

Kdo potřebuje trochu více tepla a uvolnění, případně podpořit svůj organismus zdravým a detoxikačním pocením, využije saunu nebo páru.

Mokrou zónu – bazén a sauny, doplňuje moderně vybavené fitness a zázemí kosmetických kabin, kde terapeuté provádějí tělové či pleťové ošetření.

sauna and steam room hotel spa kings courtfitness hotel spa kings court

K odpočinku  je určené relaxační zázemí s jedinečnou atmosférou svíček, polštářků a nadýchaných závěsů, ze kterého lze pozorovat kapky vody stékající po skleněné dekoraci orámované měnícími se světly, v klidu prolistovat časopis a nebo jen tak, příjemně vychutnávat šálek čaje či osvěžujícího letní limonádu a zaposlouchat se do relaxační hudby.

rest zone

Nejen ti, co rádi zajdou v krátké vzdálenosti do SPA, ale i ti, co do Prahy přijíždí na pár dnů pracovně nebo za poznáním z dálky, často vyhledávají příjemné chvíle v náruči luxusní péče.

koupele-wellness-spaJedinečná atmosféra, wellness terapie šité na míru individuálním a momentálním potřebám klientů, velmi sympatický a pohodový personál, který s úsměvem a pohodou vítá příchozího hosta, jednoznačně společně tvoří ideální prostředí pro blahodárný pobyt ve SPA.

Profesionální tým spa terapeutů je vždy připraven maximálně vyjít klientům vstříc, s úsměvem a dobrou náladou.  SPA KINGS COURT se pyšní řadou předností, které stojí za to objevovat.

Nejen výborné umístění v centru profesionální-kosmetika-do wellnessPrahy, ale také servis a péče o klienty s vysokým nasazením, vše doladí gurmánská tečka zdejší restaurace.

Úžasná pohoda je zde ve SPA cítit na každém kroku, nevyčerpatelná náruč harmonického útulného prostředí  nabízí každému příchozímu místo, kde si může dopřát ten úžasný pocit být chvilku někde jinde, myslet na něco jiného, nechat se hýčkat…

 

 

Spa Hotel KINGS COURT 1Hotel KINGS COURT: Historická novorenesanční budova byla citlivě a vkusně zrekonstruována z bývalého prestižního sídla Československé obchodní a živnostenské komory na moderní deluxe Hotel KINGS COURT, jež poskytuje služby nejvyšší kvality.

Hotel se nachází na Starém Městě na Náměstí Republiky, pouze pár kroků od nejvýznamnějších historických památek města. Výhodná poloha v centru obchodní čtvrti, naproti Palladiu největšímu nákupnímu a obchodnímu centru v Praze.

více na: www.hotelkingscourt.cz/spa-cs.html

Kam dál?

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJarní linie ve wellness a spa – profi salonní ošetření
Jíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy

 

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Wellness a SPA hotely – novinky
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,  , wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,