Follow me
0

Slavnostní znovuotevření Lancôme Beauty Institutu v Praze

Lancôme Beauty Institute

nacházející se v samotném srdci Prahy na Jungmannově náměstí, byl v září 2014 oficiálně znovuotevřen po rozsáhlé rekonstrukci, která zde proběhla v létě. Na oslavu znovuotevření uspořádala značka Lancôme exkluzivní otevírací party za přítomnosti řady VIP hostů.

Značka Lancôme nabízí ženám to nejlepší ze světa krásy kombinací kreativity, inovace a francouzské Joie de vivre, radosti ze života. Tradice se snoubí s modernitou aby udělala život žen po celém světě o trochu krásnější.

Rovněž Lancôme Beauty Institute v Praze uchovává tradici značky. Produkty Lancôme se zde prodávají již od roku 1991, samotný Lancôme Beauty Institute zde sídlí od roku 2001. Cílem rekonstrukce tak bylo navázat na dlouhou historii Institutu na této pražské adrese a vytvořit atmosféru luxusu, která pomůže zákazníkům prožít unikátní zážitek v chrámu Lancôme.

 

 

Slavnostní zahájení plné hvězd

Slavnostního znovuotevření 17. září 2014, které se konalo přímo na Jungmannově náměstí, se zúčastnilo celkem 180 VIP hostů spolu se známými osobnostmi ze světa krásy a novináři. Večerem prováděla Jitka Čvančarová, svou návštěvou Institute poctili francouzský ambasador, pan Asvazadourian, Eliška Coolidge Hašková, Hana Heřmánková, Veronika Freimannová, Jana Švandová, Zlata Adamovská, National Makeup Artist značky Lancôme Lucia Gibodová, Andrea Kerestešová, Sandra Nováková, Monika Bagárová, Greta Slezáková a mnoho dalších. Slavnostní červenou stuhu přestřihli Patricio Smith Walburg, zástupce generální ředitelky Lancôme International spolu s Terezou Fajskovou, Miss Earth 2014 a Ivetou Vítovou, Českou Miss 2009 a otevřeli tak novou kapitolu pro Maison Lancôme.

Co Vás čeká v renovovaném Lancôme Beauty Institutu? Parfumérie drží styl Maison Lancôme (chrámu Lancôme) , její jednotlivé zóny jsou jako budoáry, pokojíčky, kdy návštěvníci prochází z jednoho pokojíčku do druhého a objevuji postupně všechny produkty. Najít můžete zóny s dekorativní kosmetikou, nebo zónu s produkty péče o pleť, kde Vám konzultantky poradí s ideální péči pro Vás.

Části s ikonickými vůněmi značky Lancôme dominuje velkolepý lustr, jenž znázorňuje hvězdnou oblohu. Krystaly na stole pod lustrem jsou pak odrazem jednotlivých „vonných souhvězdí“, v nichž můžeme najít parfémy a jejich esence. Intimitu a luxusní atmosféru nabízí zóna Absolue v zadní částí parfumerie, ve které můžete objevit nejvyšší řadu produktů Absolue a dopřát si odpočinek od shonu okolního světa.

V prvním patře Institutu se nachází 3 kabiny pro kosmetické ošetření obličeje a těla, které využívají nejpokročilejších technologií a nabízejí klientům skutečný polysenzorický zážitek.

Lancôme Beauty Institute se tak stává nejluxusnějším prostorem pro prezentaci značky Lancôme v České republice a je odkazem na její bohatou historii.

Zdroj: tisková zpráva  Lancôme

 

Kam dál?   

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,