Follow me
0

První pražský beauty concept store Ingredients

Staré Město se dočkalo otevření luxusní parfumerie a galerie, kterou s nadšením přivítají zejména milovníci originálních vůní a prestižní francouzské značky Sisley.

Ingredients nabízí zajímavý výběr parfémů (Comme des Garcons, Escentric Molecules, Histoires de Parfums, Byredo, Boadicea the Victorious) pěstící kosmetiky (Sisley, Eve Lom) a svíček (Cire Trudon), které jsou ve světě niche* značek právem řazeny mezi kultovní. Jejich společným jmenovatelem jsou ingredience té nejvyšší dostupné kvality, dechberoucí vonné kompozice a jedinečný design.

Součástí prodejny je také galerie, která představí práci současných autorů, a exkluzivní kosmetický boudoir Sisley, jediný v České republice, s ucelenou nabídkou sofistikovaných ošetření pro ženy i muže využívajících účinků aromaterapie a speciálních masážních technik. Ošetření v privátní kabině Sisley, prováděné specialistkami vyškolenými v Paříži, je zážitkem pro všechny smysly a nabízí účinná řešení pro každou pleť.
___

* Značky nesoucí označení „niche“ jsou velmi selektivní a od těch běžně dostupných se liší zejména použitím ingrediencí nejvyšší dostupné kvality bez ohledu na finální cenu produktu. Prostřednictvím niche parfémů si jejich tvůrci plní své sny o dokonalých vonných kompozicích, které se nemusí podřizovat všeobecnému vkusu. Produkty niche značek se nevyrábí sériově, nýbrž tradičními postupy s důrazem na kvalitu a ruční zpracování. Jejich distribuce je velmi limitovaná.

8/2012

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,