Follow me
0

PROFI kosmetika – školení a novinky od Ryoru

Odborný kosmetický seminář.
Novinky a trendy v profi kosmetice.

V pátek 8.listopadu se v kongresové hale Nemocnice na Homolce konala již 13. odborná konference zaměřená na novinky a trendy v profi kosmetice, kterou pořádala společnost Ryor.

Na programu semináře byly zejména odborné přednášky, zaměřené na praxi, provoz, trendy a novinky v profi kosmetice. Prostor byl i pro výměnu zkušeností a postřehů z praxe účastníků semináře, zejména z řad provozovatelů kosmetických salonů a odborných kosmetických pracovníků.

Úzká spolupráce mezi kosmetickou praxí a lékaři je stále častější a žádanější, zejména díky nárůstu problémů s intolerancí pleti a projevy atopií či dermatóz u klientů kosmetických salonů. Na téma intolerantní pleť a cílená ochrana pleti, jak ji ošetřit v kosmetickém salonu a jak komunikovat problém citlivé a intolerantní pleti s klienty, přednášela na semináři MUDr. Andrea Vocílková.  Z pohledu zkušeného lékaře a dermatologa se jedná o velmi častý problém pleti, který je závislý na mnoha faktorech, a žádá si specifické ošetření i produkty.

Ředitelka společnosti Ryor, Ing. Eva  Štěpánková prezentovala zkušenosti a výsledky ročního programu zaměřeného na depigmentaci pleti.

V této oblasti Ryor vyvinul speciální depigmentační krém ve spolupráci s dermatology, jehož účinky jsou klinicky testovány.

Věnovala se také ošetření intolerantní pleti, která podle statistik trápí až 70%  klientek.

V krémech se z tohoto důvodu objevují stále účinnější a cílenější aktivní látky. Proto byl další prostor věnován tématu: nové aktivní a účinné látky, které také patří ke špičkám v oblasti surovin používaných momentálně v kosmetickém průmyslu. Zajímavým tématem bylo zejména  používání kmenových buněk v kosmetice.

Vzhledem k tomu, že běžnou součástí ošetření v kosmetickém salonu jsou stále častěji také přístroje, kosmetičky je do provozu nakupují a používají, je to téma, které osloví velkou část kosmetiček.

Při provozu přístrojů kosmetičky často naráží na problém výhodného nákupu přístroje, ale drahého nákupu produktů potřebných pro provoz těchto přístrojů. Ryor proto uvádí na trh speciální profi řadu gelů pod galvanickou žehličku.

Kvalitní a cenově dostupné produkty umožní kosmetičkám získat kvalitního dodavatele produktů, snížení vstupních nákladů i ceny jednoho ošetření galvanickou žehličkou.

 

Ing. Lenka Průšová  je novou posilou týmu Ryoru v oblasti vývoje. Její přednáška byla věnována velmi momentálně diskutovanému a kontroverznímu tématu konzervanty v kosmetice, proč nám parabeny nevadí a co nám nabízí.

Stejně tak se zamýšlela nad tématem použití silikonů v kosmetice, vysvětlila co nám nabízí a proč se bez nich vlastně neobejdeme.

Do třetice se zaměřila na absolutní novinku a totální hit v kosmetickém průmyslu, na arganový olej a jeho využití v kosmetice.

Lenka Průšová v Ryoru připravila novou řadu kosmetických produktů s obsahem tohoto vzácného a ceněného arganového oleje. Arganová kosmetika se teprve nedávno dostala na trh a již nyní oslovuje velkou řadu spotřebitelů z řad profi kosmetických pracovníků i běžných koncových zákazníků v maloobchodním prodeji.

Jana Štěpánková z marketingového oddělení společnosti Ryor představila změny v komunikaci a marketingu, ke kterým dochází také v návaznosti na dotazy a podněty kosmetiček.

Prezentovala zejména webové stránky zaměřené na rychlou a praktickou komunikaci s profi kosmetičkami a provozovateli salonů.

Představila nové obaly produktů, PR a inzertní komunikaci a propagaci, zaměřenou zejména na novinky. Ryor během jednoho roku uvedl na trh 16 nových kosmetických produktů a některé dostaly nový obal.

Součástí kosmetického semináře byly také praktické ukázky odborného kosmetického ošetření v salonu, které předvedla kosmetička Michaela Hofrichterová.  Představila kosmetičkám ošetření pomocí nového ultrazvukového přístroje a vysvětlila jeho přínos a výhody v kosmetickém provozu.

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,