Follow me
0

Profesionální partnerství ve světě krásy a zdraví

Wellness, partnerství s profesionály.
Dodavatelé kosmetiky, wellness designu a poradenství.

 

Spa kosmetika
– kvalitní značková kosmetika

Profesionální kosmetika, spa kosmetika, salonní kosmetika, kosmetika pro wellness a spa provozy. Dodávají ji firmy, které se specializují na trh profesionální kosmetiky a péče. Salonní kosmetiku dodávají výhradně do wellness, beauty a spa provozů. Pracují s nimi kosmetičky, maséři a proškolený personál. Dodavatelé profesionální kosmetiky nabízí většinou hlavně produkty péče o celé tělo, obličej, kadeřnické produkty a někdy také doplňky stravy a čaje. Mohou ale nabídnout ještě víc.

 

Filozofie krásy, péče a zdraví

Provozovatel nemusí být odborník na salonní péči. Kromě kvalitní značkové kosmetiky s dobrou pověstí získává provozovatel v rámci smlouvy či franšízy také přístup k know-how dané značky, přijímá její filozofii v péči a ošetření klientů v salonech. Získává rovnou několikaleté zkušenosti promítnuté do osvědčených postupů péče a ošetření ve wellness, beauty a spa.

Dostává detailní popis a rozpis pro jednotlivé procedury, doporučení pro použití konkrétních produktů, návody, jak se připravit na danou proceduru a jak ji provádět, krok za krokem. Současně také může dostat doporučení o spotřebě produktů, tak aby provoz hospodařit co možná nejvíce ekonomicky a předešlo se také „ztrácení materiálu“ v provozu. Proškolený personál zná postupy do detailů, stejně tak spotřebu krémů a materiálu. Školení personálu i následné doškolení pro nové postupy dodavatelé spa kosmetiky většinou také nabízí.

Spa konzultant

Dodavatelé spa kosmetiky provozovatele většinou hodně podporují. Je to v jejich zájmu. Profesionální dodavatelé spa kosmetiky (wellness kosmetiky) světových značek mají tu výhodu, že poznají provozy po celém světě, malé beauty salony, velká wellness centra, hotelové spa provozy…

Mají možnost nahlédnout do „kuchyně“ wellness a spa provozů, setkávají se s jejich zkušenostmi, problémy, způsoby řešení chodu provozu. Nabírají řadu zkušeností a mají dobrý přehled o tom, jak by měl provoz ideálně fungovat. Leckdy firmy kromě profesionální spa kosmetiky a filozofie péče o tělo, duši i mysl, nabízí také spa poradenství. Poskytují ho jako spa konzultanti či poradci.

Pokud provozovatel najde odborníka ve spa poradenství a chce využít jeho služeb, je samozřejmě  ideální  konzultovat chod provozu ještě před jeho otevřením. Spa konzultanti mohou upozornit na řadu věcí, které provozovatel na první pohled nevidí, ale při provozu by se neosvědčily. Spa konzultanti a profesionální spa poradci mohou být provozovateli k dispozici v průběhu celé smlouvy s dodavatelem spa kosmetiky, pokud je firma nabízí a provoz si tuto službu sjedná. Spa konzultanti ale fungují i samostatně, nezávisle na firmách dodávajících kosmetiku či vybavení a jejich služby lze vyhledat kdykoliv je provozovatel potřebuje.

Dodavatel profi kosmetiky pro wellness může například nabízet i další odborná školení, odborné semináře a poradenství v oblasti péče a komunikace s klienty, či řešení vzniklých problémů, někteří se věnují otázkám ekonomického a bezproblémového chodu provozu. Dodavatelé také většinou umí navrhnout a sestavit různé balíčky služeb wellness a spa, umí poradit při propagaci a marketingu. Měli by umět doporučit osvědčené metody a postupy a přihlížet na individuální chod provozu kterému radí, na jeho koncept a zejména lokalitu, ve které je provoz umístěný. Každá lokalita má svá specifika, zejména pokud jde o klientelu.

 

Spa design, wellness design

Firmy, které nabízí profesionální spa kosmetiku umí také leckdy nabídnout i další služby. Při plánování wellness či spa provozu se může například konzultovat umístění provozu, volba správné adresy, která má na úspěch také podstatný vliv a také celková koncepce provozu až po dokonalý finish – design provozu. Firma může pomoci s návrhem interiéru, volbou zařízení a vybavení pro wellness a spa, rozplánováním půdorysu na jednotlivé funkční prostory, navrhnout celkovou wellness koncepci, zařízení interiéru, dekoraci a doplňky.

 

foto: archiv webu, Blue Palace Resort & Spa, Payot

Další články: rubrika wellness provoz

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,