Follow me
0

Profesionální metličkování v sauně.

Sauna umí opravdu zahřát,
na těle i na duši. A to i v létě.

profi sauna metlickovani hamam banja (1)Sauna je stále více lákavá, návštěvníci si užívají nejen tepla, ale ochutnávají i nové trendy a osvědčené postupy z různých koutů světa.

Proto se profesionální saunéři školí a připravují, aby mohli své klienty provést dokonalým zážitkem ze saunování a saunových ceremoniálů.

Metličkování v ČR na profesionální úrovni, již tuto sezonu!! Co dělají profi saunéři v létě? Připravují novinky na podzimní sezonu a školí se v těch nejúžasnějších saunových rituálech.

 

profi sauna metlickovani hamam banja (2)Kouzlu saunování při saunových ceremoniálech dnes již odolá jen málokdo, díky skvělým saunovým zážitkům plných vůní olejů a vykuřovadel, saunové aromaterapie, hudby, kostýmů a tance je zima mnohem více zajímavá a pestrá.

Saunéři, které to baví, bavit diváky v sauně, v saunových ceremoniálech soutěží, sbírají zkušenosti, cestují po světě a objevují nové i tradiční postupy a snaží se svoji práci dělat i užívat na plno.

Právě v letních dnech nyní probíhá jedno z úplně prvních školení v ČR zaměřené na metličkování v sauně, na různé podoby hammam procedur, ruské, litevské a lotyšské banja rituály a tělové peelingové procedury v sauně.

profi sauna metlickovani hamam banja (3)profi sauna metlickovani hamam banja (4)

České asociace saunérů škoilaí saunéry z několika evropských zemí ve velmi příjemném prostředí Kylpyla sauny Čelákovice. Pavel Hofrichter a Jan Pokštefl předávají své zkušenosti dále. Také jsme připravili speciální nápoje pro saunéry,a i když je program opravdu velmi nabitý, u skript i v sauně, určitě bude brzy navazovat další pokračování. Zájem je velký a klienti saun si to letos v saunách určitě užijí.. Také jsme připravili speciální nápoje pro saunéry, destilovali hydroláty, motali metličky a učili se, jak s nimi tančit v horké sauně.

Letní saunování a trénink na hlavní sezonu je nádherný a úžasný zážitek, který si všichni užívali.

Teď už nám ani není tolik líto, že léto za chvilku končí a přichází podzim.. už je skoro cítit ta vůně břízy, buku a bylin ohřátých nad saunovými kamny. Určitě zajděte brzo do vaší blízké sauny, jestli tam mají také to úžasné metličkování…

 

 

Kam dál?

 

článek  metličkování v sauně,

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

Klientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?

Wellness koncept – každé wellness je jiné

 

 

články sauny a saunování

Saunové ceremoniály – trendy v saunování
Výběr esencí do sauny – aroma do sauny -provoněná pohoda

Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Kameny do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Kamenné dekorace v sauně

Peelingy do sauny – saunové zážitky
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Léčivá sůl – solné terapie ve wellness provozu

 Metličkování v sauně – bylinky a větvičky v sauně – saunové ceremoniály

 

 

aromaterapie ve wellness a SPA

ruze-aromaKvětinové vody ve wellness  – hydroláty jsou oblíbené
Intuitivní aromaterapie – Mikael Zayat – aromaterapie jinak
Vykuřovadla – přírodní parfémy pro prostory – jak vykuřovat?
Magická aromaterapie ve wellness, jak nás ovlivňuje? Co je to scent marketing?
Aromaterapie do sauny, vůně do sauny pro relaxaci a zdraví
Aroma koupele, vůně a voda, harmonie pro tělo, duši i mysl

 

 

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

sauna

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, v