Follow me
0

Profesionální kosmetika – setkání v Londýně

Mezinárodní setkání odborníků z oboru profesionální kosmetika,
wellness, beauty a SPA se koná v Londýně, 23.-24.2.2014.

 

Professional Beauty London slaví 25.výročí. Očekává se vysoká účast vystavovatelů i návštěvníků. V rámci veletrhu jsou připravené speciální akce, prezentace a recepce, které budou v souladu s výročím doprovázet šampaňské a zábava.

Vše pod jednou střechou na mezinárodní úrovni se sejde více než 600 předních značek, je připraveno 10 samostatných sekcí podle zaměření. V sekci péče o pleť bude vystavovat více prestižních francouzských značek pěstící kosmetiky než jich dosud vystavuje v Paříži. Široká bude prezentace v oblasti nehtů a nehtového designu, v oblasti tanning kosmetiky a kosmetiky určené k opalování. Prostor je věnovaný i současným trendům a směrům, jako je celostní terapie a výživa.

Všechny nejnovější inovace se schází pod jednou střechou, aby nabídli co nejvíce mohou pro rozvoj obchodu a podnikání v oblasti wellness, beauty a SPA. Prezentovat se budou lázeňská zařízení a lázeňské procedury, vystavují dodavatelé zařízení a vybavení pro wellness, beauty a SPA.

V rámci obou dní se budou konat setkání s odborníky, kteří budou sdílet své zkušenosti a znalosti v rámci programu, ve kterém je řada prezentací seminářů a workshopů . Professional Beauty také hostí dvě konference s mezinárodní účastí – Professional Spa & Wellness Convention a IMF –  Mezinárodní fórum výrobců a distributorů (the international manufactures and distributors forum.)  V rámci veletrhu proběhne také řada programů a školení zaměřených na zlepšení a prohloubení dovedností a praktik v podnikání v oblasti wellness, beauty a SPA.

více o programu: PROGRAM wellness a SPA

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

 

 

 

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

 

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellnesswellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni, wellness ceremonialy, wellness ceremoniály, ceremoniály wellness a spa, ceremoniály ve wellness a spa, rituály wellness, wellness rituály, rituály wellness, wellness ritualy, rituály ve wellness a spa, ritualy ve wellness a spa.,