Follow me
0

Prezentace lázní v Pardubicích, březen 2013.

Na druhý březnový víkend (7. – 9. 3.) připravila agentura CzechTourism první letošní lázeňskou prezentaci pro domácí klientelu. Celkem 12 lázeňských společností z celé České republiky se tentokrát představí návštěvníkům pardubického obchodního centra AFI Palace. Již tradičně bude připraven i bohatý doprovodný program.

Návštěvníci lázeňské prezentace budou mít možnost seznámit se nejen s aktuální nabídkou wellness a relaxačních pobytů, ale dozvědět se i vše podstatné o aktuálním stavu komplexní i příspěvkové lázeňské péče poskytované lázeňskými zařízeními.

Po celý den budou probíhat ochutnávky teplých karlovarských oplatek a nejrůznějších lázeňských likérů typických pro jednotlivá lázeňská místa. Každou celou hodinu naladí příjemnou atmosféru Domažlická dudácká muzika.

Návštěvníci budou mít také možnost zapojit se do soutěže a vyhrát jeden z 12 víkendových pobytů v českých lázních nebo některou z dalších věcných cen. Losování bude probíhat třikrát denně, ve 14, v 16 a 18 hodin.

 

Prezentace se zúčastní tyto lázeňské společnosti:

● Bohemia lázně, a.s.

● Hotel Luha Luhačovice

● Léčebné lázně Bohdaneč

● Lázně Aurora, s.r.o. Třeboň

● Lázně Felicitas, s.r.o. Poděbrady

● Lázně Hotel Vráž, s.r.o.

● Lázně Luhačovice, a.s.

● Lázně Slatinice, a.s.

● Lázně Teplice nad Bečvou, a.s.

● Lázně Teplice v Čechách, a.s.

● Royal Spa, a.s.

● Státní léčebné lázně Bludov

 

Na stánku agentury CzechTourism bude kromě dalších propagačních materiálů k dispozici také Katalog lázní a wellness poskytující ucelený přehled lázeňských zařízení v České republice s kompletními informacemi o léčbě a nabízených procedurách.

 

Více informací o českých lázních naleznete na www.czechtourism.com

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,