Follow me
0

Pozvánka na veletrh kosmetiky do Letňan

WORLD OF BEAUTY & SPA ZAHÁJÍ VELETRŽNÍ SEZÓNU KRÁSY

 

16. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zahájí podzimní sezonu již v pátek 6. a v sobotu 7. září opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY.  Na více než třech stovkách výstavních stánků budou připraveny top-novinky i oblíbené výrobky, především však také odborníci, kteří návštěvníkům poskytnou cenné rady. Mohou se týkat péče o pleť podle jejího individuálního stavu, možností formování postavy, návodů na zdravý životní styl a vhodný pohyb, a to nejen dospělých ale i třeba předškolních dětí.

 Výzvou pro odvážné ženy bude zkouška nového stylového líčení nebo trendového účesu. Představí se zcela nové možnosti prodlužování a zahušťování řas a vlasů či výběr z alternativních způsobů „opálení“ pokožky.

Nejen z estetických, ale i z praktických důvodů mnohé ženy preferují modelované gelové či akrylové nehty před nehty přírodními. V nabídce nehtových designerů je nejen samotná modeláž, kdy zhotovují rozličné tvary a délky nehtů podle přání zákaznic, ale také jejich zdobení jako doplněk k oděvu nebo třeba pro zvláštní příležitosti, plesy, svatby, promoce. A pro plesovou sezónu může být nápaditou tečkou i decentní zdobení nehtů na nohách či jemná kresba na kůži doplňující celkovou image.

Návštěvníci se mohou těšit na trendy v líčení, účesech, odívání – look 2014 – již tradičně v podání týmu Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové a dalších předních vizážistů. Jak čarovat s kadeřnickými nůžkami ukáží nejlepší kadeřníci – úspěch opakovaně sklízí show Honzy Hlaváčka a Martina Loužeckého, Blanky Haškové i Romany Topinkové. Velkou oblibu si získala řada módních přehlídek předních návrhářů a oděvních značek v podání řady známých tváří z volby miss i show businessu, tentokrát se m.j. zúčastní Monika Žídková, Eliška Bučková, Taťána Makarenko, Taťána Šedivá a finalistky České Miss 2013. Těšit se můžeme také na autogramiádu Marie Rottrové, na „poledance show“ a řadu hereckých tváří, které se přijdou navštívit a podpořit stánky se „svou“ kosmetikou.

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému metodám pro péči o příjemný a mladistvý vzhled také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných péči o nohy, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Návštěvníci se dozvědí, jak a proč používat aromaterapii, kdy začíná být nezbytnou fyzioterapie, které masáže mohou vyzkoušet a jak pomáhají, co je irisdiagnostika, jak pozitivně ovlivňovat duchovní sféru života a myšlení.

Nejmodernější vybavení salonů potěší především profesionální kosmetičky i kadeřníky, maséry, fyzioterapeuty a další zástupce z oborů krásy a regenerace, nebudou chybět solária a sauny Také příznivci biokosmetiky a přírodní péče naleznou „své“ přípravky na řadě stánků.

Na veletrhu bude probíhat řada soutěží: finále České mistrovské soutěže v make-upu, mezinárodní soutěž v modelování nehtů (nail designu), mezinárodní soutěž ve Spa manikúře, finále prestižní soutěže kadeřníků „INSPIRACE 2014“, tentokrát věnovaná elegantním a přitom mužně vypadajícím pánským účesům.

Do soutěže o výrobky mimořádné kvality pod názvem „BEPPA“ pořádané pod odborným dozorem MUDr. Dagmar Jírové, CSc., vedoucí Národního referenčního centra pro kosmetiku, Státní zdravotní ústav Praha, a RNDr. Hany Bendové, Ph.D. z pracoviště laboratoří biomedicíny NRC pro kosmetiku a další odborníci, byly přihlášeny následující produkty:

Firma Produkt
ALESSANDRO ČR s.r.o ALESSANDRO STRIPLAC
ALMAF Beauty s.r.o. PHYRIS LUXESSE Multi Eye Lift – oční set
ALMAF Beauty s.r.o. PHYRIS Time Release set – koncentrované pleťové sérum
BEAUTY SERVIS GROUP s.r.o. Ionizační fén na vlasy PARLUX 385 CERAMIC & IONIC
BEAUTY SERVIS GROUP s.r.o. PLEŤOVÁ KOSMETIKA SEDUCTAGE 3D
Cosmetics ATOK International s.r.o. Facelifting oleogel Vanilka-med Original ATOK
Cosmetics ATOK International s.r.o. Intimní balzám při hemeroidech a opruzeninách Original ATOK
Cosmetics ATOK International s.r.o. Intimní balzám při mykóze a svědění Original ATOK
ENII – trade, s.r.o. ENÍK – UVgel pink jednofázový
FOR LIFE spol. s r.o. 2DERM bariérový krém transparent
Hanna Maria Therapy Čakrární aromaterapie pro vyvážení životní energie
Ladislav Čáp – A + L DR. GRANDEL/Hyaluron Filler Caps – Hydratační kapsle s efektem vyplnění vrásek čistou kyselinou hyaluronovou
Marcela Mořkovská VEGAN – LAK NA NEHTY SPARITUAL
PEVONIA CZ s.r.o. Power Repair –  Marine Collagen Cream
RossaBella s.r.o. Omlazující pleťový krém Rose Joghurt, Gel na mytí obličeje Rose Joghurt
RYOR a.s. Řada Arganový olej obsahující Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem, Noční krém s hedvábím a beta-glukanem a arganovým olejem, Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem, Arganový olej
RYOR a.s. Řada Cílená ochrana pleti obsahující Duo-aktivní krém SPF 15 a Trio-aktivní krém SPF30
Yasminka.cz BAROUK – pleťová maska

Porota soutěže sleduje kromě povoleného chemického složení a účinků výrobku také jednoznačnost jejich aplikace, naprostou dermatologickou nezávadnost a bezpečnost užití, správnost označení výrobků týkajícího se složení, data trvanlivosti a další

Novinkou bude samostatná hala s nabídkou minerálů, drahých kamenů, bižuterie a doplňků, kam bude vstup pro návštěvníky zdarma. Především přírodní minerály více i méně zpracované rukama zručných tvůrců jsou vyhledávané jako nezbytná tečka k slušivému účesu, líčení a oděvu pro pracovní i slavnostní den, zvláště pak pro večerní příležitosti. Pro jejich autenticitu a často snad i schopnosti pozitivního „naladění“ jsou velice vyhledávané příznivci směru feng-shui.

 A všichni milovníci letadel a leteckého umění se mohou navštívit i Den letiště Praha Letňany. V sobotu 7. září tu budou k vidění nevšední a raritní letadla, ukázky leteckého umění, bojové ukázky, dobové vojenské kempy a mnoho dalších zajímavostí. Vstup je pro návštěvníky zdarma.

 Fotogalerii z předešlých akcí, videa, program, tiskové zprávy i výsledky soutěží jakožto další informace pro podzimní veletrh najdete na www.worldofbeauty.cz . Další informace můžete najít i na našich stránkách na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

 

Kam dál?

rubriky:
Wellness kosmetika,
Wellness trendy,
Krása a zdraví,
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing

 

články:
Novinky a aktuality – wellness kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Thalassoterapie

Peelingové saunové rituály
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Nové wellness trendy
Léčivá sůl ve wellness a spa