Follow me
0

Pařížská oáza krásy pohody a odpočinku – lázně Payot

Místo, kde budoucnost měla své místo již v minulosti.

 

Správně o sebe pečovat. Starat se o sebe. Skutečná touha, skutečná potřeba, kterou je někdy obtížné sladit s hektickým životem, kde se počítá s každou minutou. Nicméně existuje speciální místo, kde je možné znovu objevit své vlastní já a dobít baterie.

Na počátku 20. století byla Nadia Payot ženou s pionýrským a humanitárním duchem, jednou z prvních žen s lékařským vzděláním a propagátorkou přirozené krásy a avantgardního lázeňského lékařského spa.

Jako skutečná filozofka krásy používala své lékařské schopnosti k péči o ženskou krásu a rozvoji pocitu fyzického a duševního zdraví – well-being.

Ve svém institutu vyvíjela organické přípravky a jim přizpůsobené techniky a zavedla pro každou svou dámskou klientku přesnou diagnózu vycházející z jejího životní prostředí a zdravotního a duševního stavu.

To byly počátky. Ale i pak vždy volila šetrné, přirozené metody kombinované s tím nejlepším, co poskytuje herbální medicína a masáže obličeje a těla.

I dnes Laboratoře Payot, s osmdesátiletou historií a zkušenostmi v zádech, pokračují v  tradici odbornosti, profesionality a velkorysosti a mají odhodlání jít stále dál za well-being, krásou všech žen a pro ně slavnostně otevřeli Espace Payot, které poskytují prostor pro relaxaci přímo v srdci Paříže.

Mimořádné a nepostradatelné zařízení přímo v srdci všeho dění, v srdci vlastního vesmíru a opravdového nebeského klidu a míru. Espace Payot je takovým místem. Jako centrum spa a fitness je prostě jediným svého druhu ve francouzské metropoli.

1,200 m². Přímo v centru Paříže. Magický, velkolepý prostor zcela předurčený well-being a kráse. Každá návštěvník nepřestává být překvapen silným pocitem pohody a harmonie.

Světla, hudba. Nic tu není náhodou. Atmosféra se mění podle denní doby, přes den nebo večer. Dekory, materiály, textilie, ani jeden detail nebyl přehlédnutý. Přepychové župany, osušky, soukromé samostatné a uzamykatelné depozitáře, místo k vysušení plavek, vše co klient potřebujete pro mimořádný zážitek.

 Co nabízí oáza pohody klidu a relaxace…

Bazén, hydroterapeutické koupele, fitness, hamam nebo saunu,exkluzivní skupinové lekce jako je třeba vodní gymnastika, piláti, jóga, strečink, africký tanec nebo bums & tums.

Kosmetickou péči obličeje nebo těla nebo vodní terapii, kadeřníka nebo manikérku. • 14ti metrový bazén vám dovolí  uplavat vaši pravidelnou dávku nebo využít vodní gymnastiku pro zpevnění svalů nebo vyzkoušet lekci relaxační terapie k celkovému uvolnění. Voda je upravována ultrafialovým zářením, které pro vás zajišťuje zcela bezpečnou koupel bez rizik, které přináší chlór.

A přidané bonusy:  podvodní hudba pro dokonalou relaxaci, labutí krk s vodní tryskou pro uvolnění napnutých šíjových svalů, masážní segmenty na nohy Viva  a Libra na záda; protiproud pro ty, kdo chtějí náročnější činnost; jak bazén tak jacuzzi poskytují chromoterapii: každou chvíli mění barvy a tak poskytují multisenzorický zážitek a posilují výsledný efekt vaší procedury.

Navíc esenciální oleje  používané při hydroterapii se vybírají podle denní nálady buď k osobní relaxaci nebo naopak pro načerpání nové energie

• Prostor pro fitness je uspořádán do dvou odlišných okruhů: jak kardio, tak posilovací trénink jsou podobně vybavené nejnovějšími stroji s plazmovými obrazovkami a monitory pro programování cviků. Při příchodu je k dispozici profesionální trenér, doporučí program podle individuálních potřeb

• Oddělená sauna a hamam pro muže a pro ženy po vší vynaložené námaze dovoluje správně relaxovat. K dispozici je i ledová fontána.

• Když dojde na kosmetická ošetření pro krásu, je tu pět variabilních místností pro obličejové nebo tělové procedury s příslušnými názvy, jako je d’Agate, Topaze, Jade, Grenade a Lapis-Lazuli (místnost s dvěma lůžky pro společnou relaxaci) připravené k vychutnání nejlepší kosmetické péče.

A opět něco navíc: sprcha v každé kabině, vyhřívané podlahy, nastavitelné osvětlení podle vaší nálady, individuální hudba. Místnosti pro tělové zábaly používají  originální techniky na plovoucích lůžkách (obecně známé jako“plovoucí suché vodní lůžko“), které umožňují kombinovat zábalové techniky s lehkou masáží, která přináší překvapivý pocit beztíže.

Kabina pro Rubínové ošetření je vybavené sprchou, hamamem a whirlpoolem. Vše zajišťuje naprosté soukromí. Konečně tři kosmetické kabiny pro vodní procedury (dvě pro tryskové koupele a jedna pro balneoterapii) umožní hlubokou regeneraci těla.

•  Nezapomíná se ani na bylinkové čaje a čerstvé ovoce či zeleninové džusy, které jsou k dispozici kdykoliv během dne

 

 

 

Kam dál?

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

 

 

wellness-inteerier-spaKlientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Thalassoterapie a thalasso procedury
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Profesionální wellness a  SPA kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

články sauna a saunování

Saunové ceremoniály – trendy v saunování
Výběr esencí do sauny – aroma do sauny -provoněná pohoda

Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Kameny do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Kamenné dekorace v sauně

Peelingy do sauny – saunové zážitky
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Léčivá sůl – solné terapie ve wellness provozu

 Metličkování v sauně – bylinky a větvičky v sauně – saunové ceremoniály

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

 

sauna

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, so