Follow me
0

Oceněné zámecké lázně

Organizace The World Luxury Hotel Awards právě zveřejnila vítěze prestižního ocenění The World Luxury Spa Awards, které je každoročně udělováno nejlepším světovým spa.

 

Cenu v kategorii „Best Luxury Destination Spa“ získaly lázně zámeckého hotelu Chateau Mcely a

zařadily se tak na seznam nejlepších světových spa, nabízejících výjimečné lázeňské zážitky.

Unikátní Mcely Spa, které tvoří tři terapeutické apartmány Perly, Med a Hedvábí, jsou vyhlášené svými terapiemi v podobě blahodárných rituálů, pěstících zábalů a masáží. Jejich příznivé účinky pak posiluje použití přírodní bio kosmetiky Mcely Bouquet, inspirované místní bylinkářskou tradicí a vyráběné přímo v zámecké laboratoři. Součástí lázní je i saunový domek, venkovní vířivka a přírodní koupací jezírko v zámeckém parku.

Finalisté i vítězové The World Luxury Spa Awards jsou hodnoceni podle kvality servisu a vybíráni na základě výsledků online hlasování, kterého se každoročně účastní tisíce návštěvníků spa po celém světě.

Ceny, které jsou udělovány ve 12 kategoriích a jejichž cílem je neustále zvyšovat kvalitu služeb v oboru, jsou uznávány a respektovány širokou veřejností i tiskem. Přehled vítězů pak stále více zákazníků používá jako spolehlivého průvodce při hledání vysněné spa destinace.

05/2012

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,