Follow me
0

Oceněná BIO kosmetika evolve – biokosmetika z Anglie

Bio kosmetika je u spotřebitelů stále oblíbenější.

Trh v České republice se rozrůstá o další značku, britskou bio kosmetiku Evolve.

Tato certifikovaná přírodní kosmetika vznikla v roce 2008 ve Velké Británii. Za poměrně krátkou dobu získala spoustu ocenění, např: vítěz Nejlepší ekologický podnik 2011 („Best Green Business 2011″), Nejlepší design obalů („Best packaging design“), ocenění časopisu Natural Health Magazine v soutěži Beauty Awards 2010+2011 – Higly recommended..

Londýnská kosmetika Evolve organic beauty s certifikací Ecocert a Vegan obsahuje nejméně 99% přírodních ingrediencí. Nenaleznete zde žádné parabeny, SLS/SLES, škodlivé ftaláty, syntetické vůně nebo barviva. Evolve používá vysoce efektivní přírodní a bio ingredience jako argan, moringa nebo přírodní anti-aging peptidy.

Obaly produktů jsou 100% recyklovatelné a mohou být recyklovány znovu a znovu… Kosmetika nabízí produkty určené k péči o pleť obličeje i péči celého těla. K oblíbeným patří úžasné krémově tělové peelingy, které obsahují ultra jemné kousky kokosové skořápky, kokosový olej a shea butter. Tato bio péče, krásně vonící uklidňujícími a vyživujícími tóny mléka a sladkého ovoce, zanechá pleť perfektně čistou a hebkou.

Kosmetika Evolve organic beauty je na českém trhu dostupná od prosince 2011.

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,