Follow me
0

Oblíbené vodní atrakce

Nová vodní atrakce zaujala na veletrhu

Novinka v podobě „vodního vrtulníku“, který byl teprve nedávno představen na výstavě FSB Aquanale v Kolíně nad Rýnem v Německu a získal spoustu nadšených ohlasů z řad dospěláků, by se měla brzy stát novou oblíbenou atrakcí i těch menších vodních nadšenců. Kromě tradičních možností zábavy s vodou ale vrtulník nabízí něco zcela nového a neobvyklého. Vrtulník nabízí také světelné a kouřové efekty.  Vrtulník je připraven na to, že ho budou obsluhovat sami děti a objevovat tak všechny možnosti zábavy, které nabízí. Pomocí různých tlačítek, děti mohou vrtulník aktivovat, také rozstřikovat vodu nebo pouštět kouřové a světelné efekty. Vrtulník se od nápadu k realizaci klubal zhruba 20 týdnů a vyšel tak vstříc všem vodním a hravým objevitelům.

Zdroj: TZ Aqua Drolics, 10/2013

 

 

Pirátská loď na přání ?

Pirátské dobrodružství a pirátské postavy.
Oblíbený svět malých dětí proplouvá do vodních světů zábavy.

Pirátské lodě jsou u dětských vodních nadšenců jedny z nejoblíbenějších atrakcí, které postupně nacházíme ve všech větších akvaparcích a vodních světech, v interiérech i exteriérech.

Pozornost dětí si udrží na dlouhou dobu, díky mnoha možnostem objevování, schovávání, či proplouvání.  Výrobci svoji nabídku často přizpůsobují konkrétním přáním a požadavkům jednotlivých provozů. Vyrábí pro ně modely takové, jaké si přejí. Kromě klasického návrhu na papíře mohou si mohou provozovatelé svoji výslednou podobu vysněné lodi předem prohlédnout díky dokonalé maketě.

 

zdroj: Aqua Drolics, 1/02013

 

 

Aqua Drolics – dělá radost nejen dětem

Nejoblíbenější vodní atrakce pro malé předškoláky?

Jednoznačně skluzavky, proto je mají rádi i provozovatelé. Dětská vodní skluzavka vnese veselí do každého malého brouzdacího bazénku. Pořád je kolem nich živo, zabaví několik neposedů najednou.

Výrobci přicházejí stále s novými technologiemi výroby a novými designy. Skluzavky jsou žádané i u firmy Aqua Drolics a tak přichází s novinkou.

Skluzavky Delfín a Velryba, které navazují na veleúspěšnou Duhu. Motiv se může promítnout na jedné či obou stranách skluzavky, případně lze na každou stranu umístit jiný.

 

zdroj: Aqua Drolics, 12/2012

 

Další články: akvacentra, vodní zábava

wellness interiéry wellness a spa vybavení pro wellness vodní koloOblíbené vodní atrakce
Akvapark Dominikánská republika – aquapark plný barev
Akvapark v Dubai – zábava pod modrou oblohou
Akvapark v Itálii – Aquasplash- stále něco nového
Akvapark v Egyptě – Titanic kotví na pláži
Vodní kolo – kolo do vody – zábava i trénink
Wellness pro celou rodinu – aktivity ve wellness a spa
Děti – klienti ve wellness a Spa – Kids Spa – ráj pro provozovatele

 

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,