Follow me
0

Mezinárodní seminář aromaterapie – koření a jeho léčivé účinky, praktické použití v kosmetice a wellness

Mimořádná pozvánka
– mezinárodní odborník na aromaterapii v Čechách.

♦ léčba nemocí na základě duchovních příčin pomocí koření,
profily známých i méně známých druhů koření,
♦ staleté receptury pro domácí použíti, kosmetiku, wellness, beauty a SPA.

 

zouhaier-Helali-seminar-aroJak užitečné, lákavé a pozoruhodné je objevovat přírodu kolem nás. Ty nejčistější zdroje z přírody v podobě esenciálních olejů a květinových vod nám nabízejí nejen potěšení z vůně a péče o pokožku, ale především úžasné léčivé účinky.

Ty znali již naši předkové a tyto informace a zkušenosti jsou stále dostupné zejména v domorodých místech severnwellness-bylinkyí Afriky, kde ve své domovině roste řada významných rostlin, bylin a koření.

K těm se celosvětově upíná stále větší pozornost. Zejména z řad výzkumníků z oblasti farmacie a kosmetiky, kteří znovuobjevují a vědecky potvrzují to, co staří šamani a léčitelé dávno znali a užívali.

 

Příroda na nás působí na úrovni těla, duše i mysli.
Ten kdo jí rozumí a umí naslouchat zná tajemství  zdraví krásy a dlouhověkosti.

Tím kdo umí přírodě naslouchat a zároveň se také chce podělit s ostatními o své znalosti a zkušenosti, jak využít bylin a rostlin v běžném domácím prostředí nebo v péči o druhé je odborník nejen na rostliny, ale i na jejich šetrné zpracování a využívání – Zouhaier Helali.

aromaeukalyptDSC_1188arganovy-olej-kosmetika

Zouhaier Helali je významný mezinárodní odborník tuniské národnosti. Zabývá se problematickou historicky nejstarších a mysticky významných éterických olejů z Afriky. Vystudoval farmaceutickou fakultu v Tunisu a ve studiu aromaterapie pokračoval na odborném Institutu Hildegardien v Německu a dále v černé Africe u tamních léčitelů v rámci dvouleté mise „bosých doktorů“.

Dnes je jedním z nejuznávanějších odborníků aromaterapie v zemích Orientu, zabývá se výrobou známých i méně známých éterických olejů a jejich specifickými účinky.

spa-wellness-aromateroleje-Pistacia-Lentiscusolej-Pistacia-LentiscusIMG_0999Zouhaier Helali je mezinárodně uznávaným odborníkem a jeho přednášky jsou vždy vyhledávané, přednáší po celém světě, zejména v Kanadě, Francii, Německu, v Saúdské Arábii, Lybii, Turecku i jinde. Je také odborníkem přizvaným k různým mezinárodním výzkumům a odborným testům zaměřeným na některé významné rostliny, jejich účinky a využití v medicíně.

Na přednáškách je jeho hlavním záměrem poukázat na význam éterických olejů v psychosomatické oblasti člověka. V Praze přednášel již v roce 2012 na téma „Tělo, duše, duch“. V posledních několika letech se zaměřil také na to, aby mohl prakticky přiblížit sběr a využití rostlin širší veřejnosti. V severní Africe organizuje praktické ukázky sběru bylin s následnou destilací éterických olejů.

IMG_8716aromaterapie ruze-aromaesence-aroma-wellness

 

Odborná přednáška aromaterapie se Zouhairem Helali je tlumočena do českého jazyka, koná se 21.3.2015 v Praze a 23.3.2015 v Kyjově, cena na osobu je 990 Kč, přednáška probíhá od 9.00 hod do 17.00 hod s přestávkou na oběd.

 P1010310bylinky-ve-wellnessbylinky-sauna-sul-peeling

 

Kontakt: Závaznou přihlášku k účasti na tento seminář a více informací najdete na webu www.yasminka.cz,  dále na yasminaczech@email.cz, tel.: 606 529 770

Aroma zájezd do Afriky

 Odborná přednáška – aromaterapie – séra s drahokamy

seminar-aromaterapie-Zouhai

 

 

Kam dál?

Další články na webu SPAwellness.cz

Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,