Follow me
0

Luxusní závěsné postele ve wellness a spa, na zahradu, k bazénu i do interiéru

 Relaxace a odpočinek ve stylu a s elegancí.
Zahrada ožívá v duchu uvolněné relaxace.

Kdekoliv napříč wellness a spa, v interiéru, na zahradě, na terasu, k bazénu nebo do odpočívárny. Designové závěsné postele jsou  originálním doplňkem, který nabízí víc než jen funkci houpací postele.

Designové houpací postele vynikají v provozech wellness a spa, stejně jako na zahradách v rámci domácího spa nebo i jako stylový relaxační nábytek na terasu. Luxusní závěsné postele lákají malé i velké. Již na první pohled nabízí dokonalý odpočinek a relaxaci, do které se každý zamiluje hned po krátkém pohoupání.

Závěsné relaxační postele nejsou jen krásné na první pohled a příjemné pro odpočinek, mají i terapeutický význam. Lehce plovoucí pohyb je pro lidský organismus velmi příjemný a uklidňující, což je známo už po dlouhá staletí. O závěsných postelích existují záznamy např. ze starého Říma nebo z Egypta.

Závěsné houpací postele se vyrábí nejčastěji z velmi pevné kovové konstrukce nebo dřevěné masívní konstrukce, zákazník si může vybrat. Stejně tak se může doladit i polstrování, deka, polštáře, případně i stínící plachty kolem závěsné houpací postele. Postel tak i svým designem může ladit s okolím. Do konstrukce se houpací postel velmi jednoduše zavěsí.

Závěsné houpací postele vynikají jako originál v zelené zahradě, i jako relaxační postel v prostoru interiéru. Houpací závěsná postel se může jednoduše zavěsit i do altánu, pod pergolu, na strom nebo na trám. V interiéru lze postel instalovat i do stropu pomocí mechanické kotvy.

Vhodným doplňkem pro závěsné houpací postele jsou různé relaxační polštářky, deky přikrývky, ale také moskytiéra, závěsné sítě proti hmyzu, nebo postranní plachty, které nabízí stín, ochranu před větrem a také soukromí.

Během teplých letních nocí lze v závěsné posteli nejen relaxovat, pracovat na notebooku, ale také i spát. Jsou dostatečně pohodlné a prostorné. Na zahradě i v interiéru se závěsná houpací postele uplatní.

Houpací postel lze snadno rozložit a může se tak velmi snadno přemístit nebo i cestovat, například i na dovolenou nebo na chalupu..Spaní v závěsné posteli má prokazatelné příznivé účinky jak pro naše tělo, tak i  pro naší psychiku, je také vhodná pro lidi trpící nespavostí, celkově zklidňuje, uvolňuje organizmus  a zkvalitňuje spánek.

Závěsné houpací postele jsou také ideálním doplňkem pro lázně, wellness  a spa centra, hotely a další volnočasové či prázdninové provozy.

 

Zdroj: Závěsné postele

vyšlo na:www.wellnessinteriery.cz

 

Kam dál?


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienti, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hair spa – vlasové rituály-péče o vlasy

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,