Follow me
0

Luxusní zahradní wellness nábytek

Odpočinek pod širým nebem.

Nikdy předtím nebyla nabídka zahradního, outdoorového a wellness nábytku tak široká, jako nyní. S oblibou wellness životního stylu vzrůstá i poptávka po nábytku a zařízení, které by splňovalo vysoké nároky na pohodlí, design a kvalitu.

zahradní wllness nábytek wellness nábytek pro wellness a spa nábytek

Pohodlná relaxace – designový nábytek –  moderní materiály
a nenáročná údržba

Pozornost poutají jedinečné designové kousky, ale i celé zahradní sestavy, které dodají zahradě exkluzivitu a šmrnc. Wellness nábytek s vysokým standardem zpracování je většinou vhodný nejen do interiéru, ale i do exteriéru. Je stabilní, pevný a při jeho výrobě byly použity moderní technologie a materiály.

Odlehčené, ale přitom stabilní hliníkové konstrukce propůjčují nábytku lehkost. Na dotek příjemná kvalitní vlákna zaručí pohodlné posezení, zatímco čisté linie výrobku zaujmou pohled. Sluneční záření, déšť a výkyvy teplot nijak neovlivňují kvalitu nábytku.

Velmi žádaný je designový nábytek, příjemný nejen  na pohled, ale zejména takový, který nabízí maximální pohodlí a komfort a to i v náročných podmínkách exteriéru, na zahradách, terasách nebo kolem bazénů.

 

wellness interiéry wellness design wellness nábytek do wellness
Les Jardins – Hak

 Velmi vysoká úroveň zahradního a wellness nábytku

Obliba zahradního wellness nábytku každým rokem narůstá a to především díky pestré nabídce výrobců, kteří stále častěji spolupracují s architekty a designéry a uvádí na trh kromě propracované standardní nabídky také jedinečné skvosty  a unikáty, které dotváří atmosféru celé zahradní architektury.

 

spa a wellness interiéry wellness design wellness nábytek do wellness a spastylovou atmosféru wellness v zahradě doplňují stylová lehátka a venkovní sprcha

 Dodavatelé nabízí nepřeberné množství stylů, provedení, kombinací, materiálů, barevných variant… vybere si každý, milovník klasiky, stejně jako nadšenec posledních módních novinek.

Kromě kompletních „jídelní“ sestav – stoly a židle, jež jsou samozřejmou součástí zahrad a zahradního wellness, se nabízí i nábytek přímo určený k zahradnímu lenošení. Venku trávíme stále více času.

 

wellness nábytek wellness zahradní nábytek pro wellness

Obývák pod oblohou

Zdá se, že mizí hranice mezi interiérem a exteriérem. Nábytek používaný na pobřeží v exotických dálkách se používá v interiérech wellness a spa, nábytek, který bychom ještě před nedávnem umístili jen do interiéru se dostává do zahrad. Obklopuje bazény a usídlil se altánech.

wellness interiery wellness design wellness nabytek do wellnessLes Jardins – Hak

 

spa a wellness interiéry wellness design wellness nábytek do wellness a spaNa první pohled to vypadá, jakoby se pohovky přesunuly z obýváků ven do přírody. Nejen jídelní stůl a křesla tvoří pohodu  při relaxaci pod širým nebem.

Lehátka, slunečníky, všestranná zahradní křesla a stolky mají další členy rodiny a hovoří se o outdoorových doplňcích a outdoorovém designu.

Objevují se sofa, pohovky, jedno či více místná odpočívadla, rohové jednotky různě variabilní co do skladby a velikosti, konferenční stolky, houpací a závěsná lehátka, které doplňují bary, pulty a obslužné vozíky.

Les Jardins – Hak

 

 

Co se ocení

Bohaté a měkoučké polstrování, pestrý výběr textilií, které jsou moderní  nejen designem, ale zejména technologií výroby.

Látky a polstrování mají schopnost odpuzovat vodu, vlhkost, ranní rosu a déšť, čímž odpadá nutnost neustále uklízet a chránit nábytek, nebo jeho polstrované části před případným deštěm.

Materiály jsou také odolné proti blednutí, jsou stálobarevné díky speciální UV ochraně. Husté a plné výplně spodních partií nábytku napovídají o větší stabilitě a životnosti sedacího nábytku.

wellness interiery wellness design wellness nábytek do wellness

 

Stylové houpání

Velkým trendem pro dokonalé pohodlí nejen wellness interiérů, ale i zahrad a teras se stávají relaxační wellness houpačky, závěsná lehátka ale i intimnější „vajíčka“. Pevná konstrukce zajistí dostatečnou stabilitu i vyšší váze, třeba i 150kg. Zajímavé ruční výplety dodají styl a eleganci, umělá vlákna – umělý ratan – zajistí pohodlí bez nutnosti péče a ochrany před nepřízní počasí. (Fakopa)

foto: archiv wellnessinteriery.cz,  Hak s. r. o., Fakopa

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

 

 

 

 

 

  •  .