Follow me
0

Luxusní kosmetika – exkluzívní séra s drahokamy – orientální wellness

Séra s drahokamy
- dokonalá souhra přírody pro zdraví a krásu.

exkluzivni-serum-aromaLuxusní kosmetická séra ve spojení s drahými kameny nabízejí jedinečnou a exkluzívní péči o pleť i celé tělo, duši i mysl.

Séra s drahokamy – podpořená barevnou aromaterapií a čakrovou harmonizací jsou jedinečnou recepturou orientální péče.

Luxusní péči těmito séry  lze nabízet v kosmetickém salonu při ošetření klientů, ve wellness, beauty a Spa. Jsou také vhodná pro doplňkový prodej v salonech.kameny-wellness-luxus-spa

Exkluzívní kosmetická séra obsahují kamenové maceráty, ale i samotné drahokamy a speciální synergickou směs jen těch nejkvalitnější éterických silic harmonizujících s danými kamínky.

V této řadě je magických 7 sér: ametystové, rubínové, angelitové, z měsíčního kamene, růženínové, safírové a smaragdové.

 

Jak se séra s drahokamy používají?

orientalni-aroma-terapieKdekoliv a kdykoliv, abychom podpořili naši krásu, zdraví a osobní vnitřní harmonii. Séra s drahokamy mají schopnost pokožku maximálně revitalizovat, dodat jí potřebnou výživu, hydrataci a povzbuzení.

V sérech je výživný a v kosmetice velmi ceněný arganový olej nejvyšší kvality. Díky tomu séra vyživují pokožku do hloubky a dodávají jí zejména důležité vitamíny E, F a A.

Vitamín F je důležitý pro obnovu kolagenu v pleti. Vitamín A je ceněný jako elixír mládí pro pokožku, retinol udržuje pleť mladistvou, účinně se využívá v boji proti vráskám a akné.

 

luxusni-sera-kameny

Vzácné sérum
jako vzácný přítel

Stačí použít i jen velmi malé množství, sérum je koncentrované a účinkuje proto intenzivně v každé jediné kapce.

Můžeme použít pár kapek intuitivně na jakékoliv místo na těle, na zápěstí, spánky, šíji nebo hruď, tak, abychom mohli sérum vnímat a kdykoliv si přivonět.

Séra s drahokamy obsahují pouze čisté a přírodní oleje nejvyšší kvality.

Jejich účinky a efekt silic je měřitelný v krevním oběhu v těle již po několika minutách po použitý séra na pokožku.

Blahodárný přínos sér vnímáme na fyzické i emoční úrovni minimálně ještě další 4 hodiny.

 

 

luxusni-sera-kosmetika-wellSéra v kosmetice:

V kosmetice se využívaly drahokamy od nepaměti, i my je dnes  můžeme používat například místo krému, nebo jako séra přidávat na pleť po kapkách..

Doporučují se používat pro intenzívní kúru ráno i večer, jsou vhodná i pod make-up, pokožku hydratují a vyživují, dodávají jí energii a svěžest.

 

 Séra pro inhalaci:

serum-luxusni--kosmetika

Stačí opravdu pouze jen pár kapek přidat do aroma lampy a pomocí inhalace bude speciální synergická směs čistých silic léčit celé tělo, duši i mysl a podporovat naši celkovou harmonii.

Séra do koupele:

Aroma koupele jsou nejstarším léčebným prostředkem, kterým působíme na celé tělo.

Do příjemně teplé vody postačí opět pouze pár kapek séra s drahokamy, doporučuje se 7-8 kapek na vanu a pak už jen příjemná relaxace, které by měla trvat alespoň 10-15 minut.

 

luxusni-wellness-a-spa- kamenyOrientální aromaterapie a orientální aromaterapeutická kosmetika

Paní Hanka Khlaif ze společnosti Yasminka pořádá i další přednášky a také vás seznámí s možností zažít si aromaterapii skutečně na vlastní kůži, tak, jak to v Čechách nikdo jiný nenabízí, můžete se vypravit třeba i do Afriky a zúčastnit se sběru orientálních bylin a vyzkoušet si výrobu aromaterapie přímo tam.

 

 

 

 

Kam dál?

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Jak účinně používat aroma marketing?

 

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Wellness a SPA hotely – novinky
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,