Follow me
0

Luxusní design pro květiny ve wellness a spa

Květináče, designový prvek v interiéru i na zahradě.
Luxusní barevné nádoby s osvětlením.

Součástí wellness  a spa bývá i příroda, v interiérech nejčastěji v podobě řezaných nebo hrnkových květin. Obaly, květináče a nádoby na květiny nemusí být jen nutným obalem krásných květin.

Květinový mobiliář s elegancí a maximálním ohledem na životní potřeby rostlin.
Některé květináče mohou být i designovým doplňkem interiéru, vynikají jako solitéry a jejich efekt se pak násobí při opakovaném použití stejného designu. Někdy dokonce zaujme na první pohled právě květinová nádoba místo usazené rostliny.  Předností nádob a květináčů jsou krásné tvary a barvy, díky vtipné konstrukci z několika dílů, které se dají kombinovat, vznikají různé barevné variace. Efekt pak umocní osvětlení nádob, buď umístěné uvnitř nádoby nebo po horním obvodu.  Osvětlená palma či jiná rostlina v prostoru  vyniká a vytváří jedinečnou atmosféru. Pro ztížené podmínky náročného wellness provozu jsou nádoby dobře připravené, jak v interiéru tak exteriéru.

Barvy a tvary doplní osvětlení

Pro větší květiny nebo i palmy, které jsou jedinečným a častým dekoračním prvkem v interiérech wellness a spa, se také musí pořídit větší obaly, květináče, nádoby. Obří designové samozavlažovací květináče by měly s interiérem ladit, doplňovat ho a nebo tam, kde je to žádoucí mohou vynikat či dokonce vytvářet speciální efekty.  V různých velikostech, tvarech i barvách, barevné designové květináče vynikají jak samostatně, tak ve skupinách.

Zářivé barvy lákají

Univerzální bílá, optimistická oranžová, nevšední anýzová či lagunová, atraktivní červená a malinová, slunečnicová žlutá, barvy, které v podobě velkých nádob vždy osloví.


Jedinečného efektu v interiéru i na zahradě dosáhneme například při volbě jednoduchých tvarů květináčů, ale v barevných kombinacích, kdy základní nádoby doplní vnitřní doplňková barva květináčů, která se na základní nádobu jen nasadí.
Díky osvětlení, zabudovanému přímo do designového květináče, se pak nádoby večer mohou proměnit na příjemné až okouzlující osvětlení. Osvětlený může být i samotný květináč uvnitř. Vnitřek květináče včetně jeho výsadby lze totiž nasvítit úspornou zářivkou nebo LED světly. Ve dne elegantní nádoba na rostliny se změní v dekorativní osvětlení, jakmile se setmí. Dalším osvětlením jsou bodová světla umístěná po obvodu květináče, které večer palmu magicky nasvítí.
Designové květináče se zárukou

Co lze očekávat od kvalitní designové nádoby na rostliny a stromy?

Materiál a jeho odolnost jsou hlavní výhody a současně také požadavky na designové květináče. Kvalitní květináče nezaskočí extrémní počasí ani vandalové. Od kvalitních květináčů bychom měli očekávat více, zejména co se odolnosti vůči různým nepříznivým vlivům týče. Měli by odolat nárazu, být stálobarevné  ( UV odolnost vůči slunci a blednutí barvy)a především by měly být odolné vysokému rozpětí teplot, u některých je to například i rozpětí od  -65°C  do +85°C.

Protože designové květináče lákají nejen pozornost nejen těch, kteří se na ně rádi podívají, ale i těch, kteří by si je možná rádi odnesli.. Měli bychom uvažovat i o tom, zda mají květináče ochranu proti krádeži, zda se dají zakotvit a to i ve svažitém terénu v exteriéru.

Užijí si i samotné květiny

Estetické přednosti designových květinových nádob samozřejmě nejsou na úkor blaha rostlin. Naopak. Květináče svým obyvatelkám poskytují neobyčejně velkorysý prostor pro substrát (až 425 l). Dvojí stěna nádob přináší termickou ochranu kořenům a místo pro rezervu vody. Z toho ostatně plynou výhody i pro samotné pěstitele.  Luxusní samozavlažovací designové květináče poskytnou rostlinám takovou péči, že již není třeba se o ně skoro vůbec  starat. Designové květináče jsou ozdobou nejen interiérů, ale vynikají i jako outdoorová dekorace zahrad a zahradních staveb.

kvetinace

http://www.wellnesslife.cz/spawellness/wp-content/tn3/2/25-spa-design-wellness-prov.jpg
 • 18-spa-design-wellness-provoz

 • 17-spa-design-wellness-provoz

 • 16-spa-design-wellness-provoz

 • 15-spa-design-wellness-provoz

 • 14-spa-design-wellness-provoz

 • 13-spa-design-wellness-provoz

 • 12-spa-design-wellness-provoz

 • 11-spa-design-wellness-provoz

 • 10-spa-design-wellness-provoz

 • 9-spa-design-wellness-provoz

 • 8-spa-design-wellness-provoz

 • 7-spa-design-wellness-provoz

 • 6-spa-design-wellness-provoz

 • 5-spa-design-wellness-provoz

 • 4-spa-design-wellness-provoz

 • 3-spa-design-wellness-provoz

 • 2-spa-design-wellness-provoz

 • 1-spa-design-wellness-provoz

 • spa-design-wellness-provoz

 • spa-design-wellness-provoz

 • 25-spa-design-wellness-provoz

 • 23-spa-design-wellness-provoz

 • 22-spa-design-wellness-provoz

 • 21-spa-design-wellness-provoz

 • 20-spa-design-wellness-provoz

 • 19-spa-design-wellness-provoz


Zdroj + foto:  Green city, Floravil, Reš – stavby.

nabízí REŠ – Stavby

 

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,