Follow me
0

Lázeňská karta plná výhod

Jaké výhody pro hosty v lázních nabízí lázeňská karta.

Je známo, že lázeňský poplatek je choulostivým tématem. Podezření, že poplatek za lázeňský pobyt je skrytou daní za dovolenou, která slouží k naplnění obecní pokladny, není novinkou. V lázních Bad Füssing ale hosté nemají žádný důvod se kvůli tomuto poplatku zlobit. V porovnání s jinými lázněmi v Německu a Evropě obsahuje Bad Fussing přední pozice s jedním z nejnižších lázeňských poplatků a vynikajícími službami.

Nejjednodušší cesta, jak si dostatečně a přitom výhodně užít nabídku světa zážitků v lázních Bad Füssing, je lázeňská karta hosta.

Bad Füssing v Dolním Bavorsku je dnes nejoblíbenější destinací lázeňských rekreantů a hostů hledajících wellness v Bavorsku. Zvláštním lákadlem je 12.000 m2 rozlehlý termální areál a velkolepá wellness oáza „Saunahof“.

Lázně jsou vlajkovou lodí mezi všemi bavorskými lázněmi a mohou se pochlubit největším počtem hostů, kteří zde nocují. „Tajemství“ úspěchu jsou vlastnosti místní léčivé vody, světoznámé svými účinky a obzvláště příznivé ceny v nejrozsáhlejším termálním areálu Německa.

Dalším lákadlem pro hosty přijíždějících do lázní je LÁZEŇSKÁ KARTA.

Lázeňská karta je k dispozici zdarma pro každého, kdo se v lázních ubytuje. Dostanou ji dospělí i děti. Funguje jako bonus pro klienty formou zpestření lázeňského pobytu.

Lázeňská karta je „nabita“ a slouží také jako sdružená vstupenka  na lázeňské kulturní programy a představení nebo jako volná jízdenka na místní veřejnou dopravu.

 S lázeňskou kartou hosta má majitel každý den možnost výběru, např. mezi ranní gymnastikou, bezplatnými procházkami, cyklistickými výlety s průvodcem nebo můžete využít volnočasová zařízení a čítárny, které nabízejí kolem 150 novin z celého Německa.

 100 euro gratis za týden

Jestliže se sečtou možnosti úspor z týdenní nabídky dohromady, může karta ušetřit více než 100 eur za týden. K tomu ještě přibudou další dodatkové výhody jako poznávací návštěvy biovital BewegungsParcours, zvláštní koncerty nebo exkurze do přírody

Lázeňská karta hosta nabízí také příjemnou slevu na nákup regionální karty plné výhod, která rozšiřuje výhody lázeňské karty hosta.

Ta otevírá dveře na více než 100 atrakcích v oblasti Pasova a jeho okolí, v jejím rámci lze získat také např. volné jízdenky, slevy a výhody.

Kartu lázeňského hosta obdrží každý po příjezdu v místě svého ubytovacího zařízení.

Lázeňská karta nabízí ZDARMA:

 •     vstup na lázeňské a stálé koncerty našeho lázeňského orchestru

 •     vstup na taneční čaje a taneční večery
 •     vstup na různé literární večery, přednášky, …
 •     účast na procházkách a cyklistickém programu s průvodcem, pořádaných lázeňským servisem Kur- & GästeService
 •     účast na každodenní ranní gymnastice v lázeňské gymnastické hale, Inntalstraße 1 (pondělí až pátek, kromě svátků)
 •     účast na přivítání lázeňských hostů
 •     použití zařízení ve volné přírodě a dráhy na boccii v lázeňském a zábavním parku
 •     využití internetové kavárny nebo WLAN hotspotů ve Velkém lázeňském domě
 •     využití čítárny ve Velkém lázeňském domě asi se 150 novinami z celého Německa
 •     použití místní a lázeňské dopravy (pouze s elektronickou lázeňskou kartou hosta) a také použití taxíka jezdícího podle jízdního řádu na zavolání v Bad Füssingu (tel. 08531 24311)
 •     1× vstup zdarma do kasina Spielbank Bad Füssing (velká a malá hra)
 •     1× zdarma tréninková jednotka v jedinečném biovital®BewegungsParcours (nejdříve je nutné se přihlásit v centru zdraví Treffpunkt Gesundheit ServiceCenter, ulice Kurallee 1)
 •     pozvánka na setkání s čestnými hosty (od 15. pobytu)

SLEVY  s lázeňskou kartou

S platnou lázeňskou kartou hosta je zlevněn:

 •     vstup na akce lázeňského centra Kur- & GästeService (sleva pro hosty na 1 akci 2,50 eura)
 •     vstup do areálu Therme I (jeden vstup 0,50 eura)
 •     prodloužená doba plavání v areálu Europa Therme (na jeden vstup o 30 min.)
 •     nákup PassauCard-all-inclusive, spolu s dalšími slevami u našich partnerských institucí (muzea atd.). Turistická zážitková karta regionu Pasov

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,