Follow me
0

Květinová dekorace do wellness a SPA, zimní krása s kouzelnou vůní

Živá krása s intenzívní vůní, pro zimní dny dokonalí společníci.

 

Co si vyzdobit prostor třeba překrásnými hyacinty?

kvetiny-wellness-spa-dekoraHyacitn – statná kráska s omamnou vůní – přírodní – živá aromaterapie

Ten, kdo dávají přednost čerstvým řezaným květinám, toho jistě okouzlí dokonalá krása a elegance těchto úchvatně vonících společnic, zejména během zimních dnů přináší do prostoru okouzlující eleganci s pronikavou vůní, která osloví každého.

Vůně může být opravdu výrazná, stačí i pár kousků do místnosti.

Vynikají samostatně v jednoduchých květináčcích i ve společných aranžmá.

Hyacinty ve slke: Můžeme je nechat v průhledných skleněných miskách a pozorovat jak se jim daří, nebo obléci do různých barevných květináčků.

kvetiny-wellness-dekorace-skvetiny-ve-wellness-dekorachyacint-wellness-dekorace-k

 

 

Nězná kráska s výraznou vůní

kvetiny-ve-wellness-a-spa-dkytky-ve-wellness-dekorace-Jejich něžná bílá květenství vypadají téměř jako načechrané kopečky sněhových vloček, nebo bohatá nadílka šlehačky a doslova se tak snoubí se zimou za okny. Jsou jemné, elegantní a oslovují svojí čistotou.

Modré, fialové a jasně růžové květy zase rozzáří interiér a dodají potřebnou energii. Barevné hyacinty jsou vyzívavé, výrazné a upoutají pozornost. Oživují interiér výraznou sytou barvou, samostatně i v kombinacích fialové-růžové-modré.. harmonie barev s výraznou vůní potěší každého.

Hyacinty ve wellness interiéry nádherně provoní – jejich vůně je sladká, silná a okouzlující. Hyacinty jsou pro čas zimních dnů jako stvořené – v květinové symbolice vyjadřují klid a pohodu.

kvetiny-wellness-a-spa-dekokvetiny-ve-wellness-a-spa-ispa wellness interier dekorace (7)

Pro efekt a dekorativnost si  můžeme vyhrát s různými druhy obalů, do kterých poskládáme malé květináčky hyacintů. Většinou se prodávají v uplně malých květináčcích a dobře se aranžují do misek, truhlíků a nádob.

A jak poznat barvu ještě nerozvinutého květu? Jednoduše, podle cibulky. Její barva totiž odpovídá barvě budoucích květů – bílá bude kvést bíle, načervenalá červeně a modrá modře.

kytky-ve-wellness-spa-dekorNěžné bramboříky

Když už je řeč o klasice, nelze nezmínit brambořík. Podobně jako hyacinty je tato vděčná vánoční rostlinka s poetickým latinským názvem Cyclamen k dostání v mnoha barevných varietách.

Její srdcovitě tvarované kvítky mohou mít celou řadu odstínů – od něžné a křehké bílé, přes růžovou, fialovou, až po červenou a karmínovou barvu.

Bramboříky mají raději polostín a chladnější teploty (do 18 °C), proto je dobré umístit je na chladnější místo, například k oknům a na parapety bez topení.

Minibramboříky snesou i o něco vyšší teploty, a tak se z jejich pestrobarevných květů můžeme těšit i jinde.

 

zdroj: holandská květinářská společnosti

 

 

 

Kam dál?

 Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

Další články na webu SPAwellness.cz:

obcerstveni-ve-wellness-vyzObčerstvení ve wellness a spa, co nabízet klientům 

Gastronomie ve wellness a SPA, občerstvení je součástí wellness filozofie
Čajové koutky ve wellness a SPA

 Rubrika Výživa

 Rubrika wellness trendy – novinky ve wellness a SPA

 

 

Wellness a SPA kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profNovinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Novinky v kosmetice – kosmetické produkty

Květinové vody a mlhy,
Jíly ve spreji – pohodlné používání jílů ve wellness
Thalassoterapie a thalasso procedury
Mořská kosmetika – Mořské řasy, sůl a bahno
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Pleťové masky – prodeje stoupají 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

 

 

ss trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

 

 

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,