Follow me
0

Královské jávské wellness

- indonéské rituály krásy a zdraví
- wellness koncept z Jávy.

 

Jávské královské tajemství pohody bylo po staletí ukrýváno za zdmi královských paláců.

Manuální ošetření v kombinaci s kvalitním a luxusním vybavením salónů nejlépe vykresluje slogan „Východ se setkává se Západem“.

 

 

Rituály krásy a zdraví a také speciální péče o tělo, duši a mysl byly součástí každodenního života členů královského rodu.  Královská rodina na ostrově Jáva v Indonésii, po staletí ukrývala své tajemství mládí a dlouhověkosti.

Změnila to až jedna princezna. Vznikla síť luxusních provozů Taman Sari Royal Heritage Spa a také nová kosmetická značka Mustika Ratu, jejíž produkty se ve spa používají.

 

   wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz

Princezna, pani BRA Mooryati Soedibyo S.S., M. Hum založila, vytvořila a dodnes řídí Taman Sari Královské Spa (Taman Sari Royal Heritage Spa).  Odhalila roušku tajemství jávské královské péče  v Taman Sari Královských koupelích a salónech a tím umožnila vychutnat požitky a zážitky každému, kdo chce udržovat a pečovat o své tělo, zdraví, krásu a mládí.

Vlastní královský život a péče, které zažila, když vyrůstala v královském paláci, jsou nyní přístupné pro všechny, kteří chtějí nechat odpočinout unaveným svalům a mysli, relaxací se zbavit stresujících myšlenek, dosáhnout naprosté psychické rovnováhy a pro relaxaci použít všechny přírodní kosmetické produkty Taman Sari Royal Heritage Spa a Mustika Ratu podstoupením jedinečných procedur.

 

 Taman Sari Královské Spa

Královské lázně byly místem, kde si jávské královské rodiny, princové a princezny, užívali specifickou a jedinečnou péči o svou krásu. Péče založena na vyrovnané  filozofii jiwa, raga, sukma nebo-li těla, mysli a ducha v kombinaci s masážemi  unikátními bylinami a vůněmi tvořila holistický základ lázní.

Tajné postupy exkluzivní péče, předávané v královských rodinách z generace na generaci, byly utajovaným tajemství, dlouho uchovávaným za zdmi královských paláců a je stále záhadou pro mnoho lidí i do dnešních dnů.

wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz  wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz

 

Spa péče vychází z přírody

wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provozVoda a byliny jsou neoddělitelné součásti holistické péče ve všech provozech Tamansari spa. Používají se při péči o tělo, ale i jako doplňky stravy, zejména v podobě výživných bylinných nápojů.

Významné jsou například při detoxikačních programech, hubnoucích kúrách a úpravě zažívání. Hlavním zdrojem je indonéská příroda, rostliny, květiny, koření, využívá se aromaterapie a fytoterapie.

Z přírodních produktů se vyrábí veškeré kosmetické produkty péče o tělo, obličej, koupelové směsi, oleje, krémy a séra. Přírodní rostlinné produkty doplňují mořské zdroje, zejména řasy a sůl.

 

wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz    wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz     wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz

Královské wellness interiéry

Wellness interiéry Taman Sari Královské Spa jsou jedinečnou souhrou klasické indonéské architektury, tradic a historie. Jsou zařízeny tradičním indonéským nábytkem a doplňky.

Výrazným prvkem je dřevo, především v podobě nádherně vyřezávaných paravánů, okenic a zástěn a také kámen. Prostor je zdoben sochami u vstupů, v interiérech i v podobě nástěnných dekorací.

 

wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz  wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz


Jedinečná atmosféra

Po staletí ukryté tajemství péče o tělo, ducha i mysl, tajemství spojené s historií královské rodiny, jedinečné wellness interiéry a dokonalá holistická spa péče tvoří jedinečnou atmosféru Taman Sari Royal Haritage Spa nejen v Indonésii, ale ve všech provozech, které dnes formou franšízy fungují po celém světe.

 

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,