Follow me
0

Kosmetická péče o muže, co mají rádi muži? Muži ve wellness a spa.

Muži objevují beauty péči.
Jak nalákat muže na kosmetiku?


SPA-kosmetika-Skeyndor-2Zájem mužů o profesionální salonní ošetření, wellness, beauty a spa služby velmi silně narůstá.

Celosvětově rostou čísla návštěvnosti v provozech a potvrzují to nejen samotné kosmetičky, ale i cílené průzkumy v chování spa goers – tedy mezi klienty wellness a spa provozů, (více zde)

Doby, kdy mužům k denní péči stačila jen voda a mýdlo jsou  pryč. Průzkumy prokazují, že i silnější pohlaví rádo objevuje kouzlo krémů, čisticích emulzí a dalších kosmetických nezbytností.

Ošetření mužské pleti má sv specifika. Pánům také vyhovuje něco jiného než ženám. Vyhovuje jim kosmetická péče zaměřená na hydrataci a zklidnění pokožky, chodí na čistění pleti a začínají také používat anti-aging kosmetiku.

Kosmetika pro muže je jiná.

Kosmetické produkty pro muže jsou trochu jiné a to nejen obalem a vůní. Trh s kosmetikou pro muže celosvětově nabírá opravdu velké obraty.

Značky zařazují stále nové produkty a řady rozšiřují, zejména pak produkty péče pro  tvář namáhanou holením a o vlasové produkty, šampony, výživy a kúry pro vlasovou pokožku, pro posílení vlasů, ošetření citlivé vlasové pokožky,  proti lupům a podobně.

Kosmetika určená mužům je odlišná již na první pohled. Má svůj „chlapský“ design, vítězí tmavé barvy, modrá, šedá, černá, čisté minimalistické linie na první pohled říkající, že tohle je pro správné drsné chlapy.

Produkty cílí přesně na potřeby mužů, které jsou jiné, než mají ženy. Stejně tak kosmetická péče je jiná. Některé salony a spa provozy se rozhodly své podnikání založit zcela na koncepci perfektní péče pouze o muže. Zajímají se o jejich preference a zjišťují o co mají muži zájem.Celkovému konceptu pánského wellness se pak přizpůsobuje samozřejmě i interiér a vybavení, protože muži se necítí dobře v interiéru, který je výrazně „feministický“ a také to uvádí v průzkumech.

Produktové řady kosmetické péče jednotlivých značek, jež jsou k dostání výhradně v kosmetických salonech a studiích, mají jedno společné. Stěžejní program tvoří čistící produkty, zejména gely, třeba i peelingové.

Také hydratační péče o pleť a speciální péče o oční okolí. V zahraničí jsou oblíbené produkty a krémy, které bojují proti předčasnému stárnutí, kterého se zřejmě čeští muži zatím obávají méně než je tomu jinde ve světě.

Muži v kosmetickém salonu mohou také dát na speciální péči o citlivou pokožku po holení. Vhodné jsou pro ně například ampule, které obsahují roztok, jež potlačuje výskyt červených skvrn a aktivuje obranyschopnost pokožky tím, že zabraňuje zánětům pokožky po holení.

Řada mužů, kteří se do kosmetického salonu vrací, věnují pozornost i kosmetice, kterou si mohou zakoupit pro domácí ošetření. Nechají si poradit a vyřeší zde rádi svůj nákup.

Nemusí věnovat další čas tomu, aby kosmetiku nakupovali v drogeriích a pokud mu jí doporučí sympatická a zkušená kosmetička, dají na její radu. Je obvyklé, že  muži kosmetické produkty někdy zakoupí i pro další členy rodiny, například pro manželku, zejména v obdobích typických pro větší prodej kosmetiky (vánoce, atd.).

 

 

Muž u kadeřníka – Hair spa pro pány

♦ I kadeřnické provozy milují své klienty z řad mužů, tvrdí,  že muži spíše chodí na obřady – ženám jde hlavně o střih a barvu, ale muž si to přijde vychutnat, odpočinout si… Lákavé jsou určitě procedury hair spa.

♦ Stejně tak si nechá velmi dobře poradit s výběrem přípravků pro následnou péči doma.

♦ Pány trápí zejména vypadávání vlasů, svědivá vlasová pokožka, jemné vlasy bez lesku, proto lze doporučit celou řadu produktů, koncentrované přípravky, které se cíleně zaměřují na problémy vlasové pokožky, balzámy, séra, výživové a vitamínové ampule, přípravky s reflexními pigmenty pro lesk a podporu barvených vlasů a podobně.

 

Profesionální péče pro muže, manikúra a hand spa

osetreni-rukou-hand-spaJednoznačně nejvíce žádaná je péče manikúry a pedikúry.  Tato péče ale může mít i relaxační podobu procedury Hand spa, která nabízí kromě dokonalé manikúry pro pány také skvělou péči o ruce celkově. Kompletní Hand spa péče nabízí dokonalý zážitek profesionální péče nehty, okolí nehtů ale i pro pokožku, uvolněné ruce získají skvělou péči, hydrataci, výživu a sametový vzhled.

„Profesionální služby pro muže v podobě dokonalého hand spa? Tabu, které již dávno neplatí. Samozřejmě se nedá říci, že vyznavači fotbalu a hokeje navštěvují salony krásy ve stejném množství a frekvenci jako svá oblíbená sportoviště.   Je ale pravda, že oproti minulosti se již muži tolik nezdráhají.  Někteří v doprovodu svých manželek objevili, že masáž, kosmetika či manikúra, je příjemná služba. Trochu se ještě zdráhají vyndat nohy z ponožek.“ Potvrzuje Marcela Mořkovská, soudní znalec v oborech pedikúra, manikúra a modelace nehtů.profi kosmetika Skeyndor spa

„Je ale fakt, že ti co jednou zkusily kvalitní péči o nohy, se začali pravidelně vracet, a to i bez manželek. Je zajímavé sledovat, z jaké společenské  vrstvy se rekrutují tito klienti. Na péči o ruce a nohy chodí nejčastěji lékaři a manažeři. Mnoho z nich pochopilo, že nestačí mít pěkné hodinky a čisté boty. Pěstěné ruce hodně napoví.“

„Manažer, který se snaží uskutečnit obchod je pod drobnohledem. Obzvláště je li klientkou žena.  Důvodem častých návštěv salonů může být také psychická opora krásného a příjemného personálu. Chci ale věřit, že je to projev kultivovanosti celé společnosti.  Muži, bývají skvělí klienti. Pokud jsou spokojení, nešetří na tringeltech a většinou skvěle spolupracují. Dbají rad pedikérky a případné dermatologické problémy, jako je např. mykotické onemocnění nohou, řeší zodpovědně, “ dodává Marcela Mořkovská.

 

Pánové se postupně stávají pravidelnými klienty salonů a wellness provozů a svoji péči si rozhodně užívají.

 

Čtěte více!

Muži ve wellness a SPA

Na co vsadí muži ve wellness a spa? Červen, měsíc zdraví mužů a také Den otců láká muže do SPA, zájem mužů  o wellness na vzestupu
Co konkrétně žádají muži ve wellness a spa? Čím oslovit muže, co mají rádi?
Proč chodí muži do sauny a co mají muži rádi v sauně a co je do saun přivádí?

 

♦ foto archiv webu, Skeyndor, Aquapalace Praha

 

Kam dál?

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

Klientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?

Wellness koncept – každé wellness je jiné

 

 

články sauny a saunování

Saunové ceremoniály – trendy v saunování
Výběr esencí do sauny – aroma do sauny -provoněná pohoda

Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Kameny do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Kamenné dekorace v sauně

Peelingy do sauny – saunové zážitky
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Léčivá sůl – solné terapie ve wellness provozu

 Metličkování v sauně – bylinky a větvičky v sauně – saunové ceremoniály

 

 

aromaterapie ve wellness a SPA

ruze-aromaKvětinové vody ve wellness  – hydroláty jsou oblíbené
Intuitivní aromaterapie – Mikael Zayat – aromaterapie jinak
Vykuřovadla – přírodní parfémy pro prostory – jak vykuřovat?
Magická aromaterapie ve wellness, jak nás ovlivňuje? Co je to scent marketing?
Aromaterapie do sauny, vůně do sauny pro relaxaci a zdraví
Aroma koupele, vůně a voda, harmonie pro tělo, duši i mysl

 

 

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

sauna

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,

 

 

 

 

 

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit