Follow me
0

Hravé a zdravé lakování – veganské laky a trendy v lakování – Barevné rituály od SpaRitual

Veganské laky přináší radost i eleganci do všedních dnů.
I laky mohou být „čisté a bezpečné“.

vegan-laky-trendy-lakovaniLaky na nehty si dnes nevybíráme jen podle odstínu lahvičky nebo ceny. Nejdůležitějším hlediskem pro výběr laků na nehty se stává obsah ingrediencí ukrytý v lahvičce.

Stejně jako při výběru potravin nebo krémů už dnes víme mnohem více o tom, jak na nás jednotlivé složky v kosmetice působí.

Záleží nám na tom, jaké látky dáváme do svého těla, na svoji kůži i na nehty.

Řada vědeckých studií již dávno prokázala, že vše co přijde do styku s kůží se projeví i vnitřně. Čím více nebezpečných látek projde kůží, tím více máme toxinů v těle.trendy-lakovani-a-laky-well

Také se během několika posledních let mění složení kosmetiky, tak, aby opravdu více pomáhala než škodila.

Ustupuje se od různých chemických látek, ropných látek, dráždivých barviv, konzervantů a dalších přídatných látek. Nejinak je tomu i v oblasti péče o ruce a o nehty.

I laky mohou být neškodné, čisté a bezpečné. Je to pouze naše volba, které budeme používat.

 

 

 Vědomé rozhodnutí v oblasti krásy,
záleží nám na tom co používáme?

zdrave-laky-a-lakovani-trenVezměte zdraví do svých rukou. Kdo má oči otevřené může objevit čistou krásu v podobě široké palety barev, kombinovat, zkoušet. Vytvářet koncept krásy, zdraví a hravosti podle svých představ, každý den a bez obav z toho, že si ničíme zdraví na úkor krásy.

I laky mohou být 100% vegan laky, takové, které nejsou testované na zvířatech a při jejichž výrobě se nepoužívají žádné živočišné produkty. Platí, že tam, kde se používají živočišné produkty, používají se také konzervanty.laky-na-nehty-wellness

Výrobce veganské či Bio kosmetiky velmi dbá na své zdroje, pokud potřebuje pro výboru produktů různé přísady, aktivní látky a další složky, pečlivě si vybírá svého dodavatele, který nabízí neškodné,  kontrolované zdroje surovin.

Ekologické předpisy vyžadují pěstování rostlin bez syntetických herbicidů, pesticidů a geneticky modifikovaných organismů (GMO). Při zpracování kladou důraz na využívání obnovitelných zdrojů a ochranu půdy a vody.

SpaRitual využívá veganských zdrojů ze všech koutů světa, včetně ekologicky vzácných rostlin a esencí. Biologicky odbouratelné produkty, jsou formulovány v souladu s normami EcoCert a jsou bez syntetických barviv, parabenů, škodlivých konzervačních látek a petrochemie.laky-spa

SpaRitual je osvícenou volbou pro profesionály a je prodáván v nejlepších lázních a salonech na celém světě. Věnuje se životnímu prostředí, nabízí pouze vegan, paraben-free systém péče o ruce a nohy.

Všechny výrobky pro péči o nehty jsou bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice.

 

 

Jaké jsou dnešní zdravé laky?
V říši trendů a stylů.

Laky-trendy-SpaRitualStejně jako ostatní kolekce z dílny různých světových výrobců a distributorů laků na nehty nabízí SpaRitual všechny možné barvy, lesky, maty, laky s 3D efekty, dekorativní nadlaky a spousty zajímavých dekorů.

Několikrát do roka přináší módní trendy v podobě kolekcí ( jaro, léto, podzim, zima) a také sledují i světové trendy a směry.

 

Trendy v lakování pro rok 2015?

barva-rokuBohatá a teplá barva
červeného vína

Pro tento rok se barvou roku Pantone stává barva Marsala – zemitá červená barva. Objevujte a užívejte si nové barevné trendy pro rok 2015!

Tyto barevné trendy udává společnost Pantone, společnost s celosvětovou autoritou, ovlivňuje svět kosmetiky, módy i bydlení a dalších oborů, které na barevné trendy reagují. ( design, styl, dekorace)laky-lakovani-trendy-wellne

Je jasné, že stejně jako tomu bylo i v minulých letech, bude tato barva ovlivňovat dění nejen v oblasti designu, dekorací, bydlení, ale také i v módním průmyslu a kosmetice, a to po celý rok.

Podmanivá barva Marsala – zemitá barva, barva červeného vína, je trochu tlumenější barva oproti barvě roku 2014 – zářivá orchideji. Je to barva, která se velmi dobře kombinuje jak s chladnými tóny, tak i s teplými, například se zlatou barvou.

 

 

 

 

laky-a-trendySpirituální kosmetika,
péče zaměřená na pohodu a harmonii

Krása je spontánní reakce na harmonii mysli, těla a duše.

Pečovat bychom měli nejen o své fyzické tělo a krásu, ale také i o duši a mysl. Můžeme se naladit na pohodu, harmonii a využívat jemné vibrace a péči, kterou na sebe necháme působit v podobě vůní.

spa-ritual-kosmetika

Přínos pro celkovou harmonii těla, duše a mysli je známý u spirituální aromaterapie, kde esence a vůně přenášejí z květin, rostlin a přírodních zdrojů další cenné služby, efekty a účinky. Nejsou to jen terapeutické účinky a potěšení z krásné vůně.

Rostliny umí mnohem více. Můžeme je využívat pro harmonizaci čaker a energií, které v nás proudí, odstraňovat různé bloky a podporovat správný tok energie.

Čakry představují sedm sil v rámci těla, jež společně pracují jako jemný energetický systém. Pokud fungují a reagují optimálně, naše mysl, orgány a duše jsou v harmonii a naše aura, neviditelné energetické pole, které nás obklopuje, je živé.

Péče SpaRitual obsahuje jemné vůně s léčebnými přínosy, které fungují na harmonizaci konkrétní čakry, systém péče otevírá sílu čaker pomocí víceúčelového systému lázeňské péče pro ruce, nohy a tělo.

 

 

 

laky-trendy-lakovaniLakování součástí  HAND SPA a FOOT SPA
profesionální ošetření rukou a nohou

Lakování nehtů je součástí spa terapiích v beauty centrech, luxusních wellness nebo hotelových spa po celém světě. Je to příjemná, smyslná a harmonická péče o ruce a nohy. Může mít mnoho podob a postupů.

Součástí hand spa je většinou  kosmetická – terapeutická péče, manikúra a lakování. Spojení vzniklo ze dvou slov, Hand – ruka SPA – lázně nebo také zdraví skrze vodu.foto-laky-a-lakovani

Mělo by jít o terapeutickou péči, při které se také využívá voda – koupel rukou, ale hand spa má v rámci podání různých wellness center také různé podoby.

Hand spa jsou procedury spojené s péčí o ruce. Určené pro regeneraci, osvěžení, zlepšení zdraví a kondice rukou a také pro uchování krásy a mládí pokožky rukou. Spíše než o jednotlivou proceduru se jedná o několik procedur spojených do komplexního – celkového ošetření.

Při procedurách hand spa se využívá voda, koupele, zábaly, různé zdroje z přírody – bylinky, oleje, bahno, sůl….vše co působí blahodárně na naše ruce.

 

slupovaci-lakRychlé lakování

Slupovací podlak – Peel-Off Basecoat
Tenká zrcadélka zachytí světlo, jak tančí napříč všemi prsty. Půvabu třpytkových laků na nehty je těžké odolat, ale za jejich krásu se platí. Teď si můžete užít jejich třpyt a lesk bez komplikovaného a někdy obtížného odlakování. Před lakováním glitrového laku na nehty naneste tenkou vrstvu UNVEIL Peel-Off Basecoat.

 

laky-slupovaci

 

 

Nechte uschnout a pak použijte váš oblíbený glitrový lak na nehty pro dokonalý glamour vzhled.

Peel-Off podlak poskytuje ideální základ pro glitrové laky na nehty, které se pak snadno sloupnou bez odlakování. Nyní můžete nosit své oblíbené SPARITUAL glitry na nehtech podle potřeby na jeden nebo dva dny a pak rychle sloupnout a změnit barvu laku.

 

 

Zdroj: SpaRitual, foto archiv webu

 

Kam dál?

rubrika Hand spa – péče o ruce

 Wellness trendy pro rok 2015, klíčové předpovědi pro wellness a spa

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Wellness a SPA hotely – novinky
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy

 

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,