Follow me
0

Hotelové wellness a spa – proč objevovat wellness v hotelu velkoměsta?

Oázy pohody uprostřed města.
Rychlý a dostupný luxus pohody a odpočinku.

Hotelové SPA provozy jsou úžasné wellness oázy ve městě. Jsou rychle dostupným únikem do místa pohody, kde nechceme řešit nic co musíme a užíváme si jen toho, co chceme a kde si můžeme najít prostor jenom sami pro sebe.  A to i v případě, že nejsme v hotelu ubytovaní. I pro kolemjdoucí mají v hotelovém SPA svoji náruč otevřenou.

wellness-a-spa-profesionální kosmetikaV centru velkých měst  je řada míst, které stojí za to objevit. Možná okolo denně procházíme a netušíme, co vše můžeme objevit a okusit. Za malou snahu na chvilku se zastavit se nabízí nevyčerpatelná náruč pohody, která má podobu malého ráje na zemi.

Hotelové SPA jsou dobrou alternativou pro wellness centra a beauty centra/denní lázně/Day SPA.

 

wellness-spa-interier-24Atmosféra hotelového SPA či wellness provozu, který cílí na zahraniční klientelu, bývá zárukou toho, že klient zde dostaneme vždy to nejlepší.  Jsou zde často připraveni přivítat vzácné hosty ze všech koutů světa, kteří při svých cestách vyhledávají prostředí, kde mohou  odpočívat a nabírat energii, ať přijíždí obchodně nebo jako turisté.

Takové prostředí, které cílí na cestovatele vyžaduje všudypřítomný pocit pohody, který společně tvoří krásný interiér, zkušený personál, nabídka zajímavých spa procedur a gastronomie, ale hlavně také vřelý přístup personálu k hostům ve SPA. Což je minimální standard, který je v hotelech velkoměst k dispozici. Ti, kteří často cestují mají nastavené očekávání od těchto spa a wellness provozů a ty nechtějí své klienty zklamat.

 

 

Dostupný luxus hotelového SPA,
není to jen o ceně.

treatment hotel spa kings court 6Na první pohled se leckdy zdá, že jde o nedostupný luxus, který využívají pouze cizinci. Přitom nemusí jít nutně o drahá a luxusní místa. Luxusem se zde myslí celkový dojem z pobytu, který je často dobře dostupný ve městě a při přijatelných cenách. Výrazně je zde cítit pohoda a milý přátelský přístup personálu, který je zvyklý na náročnou klientelu. Důležitá je také nabídka procedur.

Je ale potřeba si projít nabídku hotelového SPA, která většinou nabízí jednotlivé procedury za dostupné ceny, samozřejmě i delší balíčky kompletní spa péče, které ale mají srovnatelnou cenu s ostatními wellness centry ve městech. Rozdíl v ceně za služby nemusí být velký, někdy není žádný.

Zajímavá nabídka hotelového SPA

Cnabídka-wellness-a-spao bývá v nabídce hotelového spa menu nejzajímavější jsou balíčky typu „polední vstup do SPA“. Tyto balíčky péče  jsou připravené s ohledem na to, že do SPA zavítají i lidé z okolí, například načerpat energii a uniknout do světa pohody přes poledne nebo po práci. Jsou postavené tak, aby klient mohl ochutnat to nejzajímavější z celkové nabídky hotelového SPA v krátkém časovém úseku a za zajímavou cenu.

V ruchu velkoměsta se dají najít příjemné oázy klidu a hluboké relaxace, vyhledávají je ti, co jsou blízko a chtějí se na chvilku uvolnit, relaxovat, odpočívat a nebo chtějí druhým darovat něco úžasného – pobyt ve spa. Stejně tak jsou wellness oázy velkoměst lákavé pro ty, kteří destinaci objevují při svých cestách. Zastavit a uvolnit se  během svého programu v náruči hotelového spa je jedinečným zážitkem, kdy se můžeme spolehnout na profesionální a pečující personál a dokonalé služby hotelu zvyklého na vysoký standard přístupu k náročným klientům.

Profesionální SPA kosmetika

Řada z nás občas využívá wellness, zejména proto, abychom si dopřáli skvělý a pohodový zážitek, uvolnění a načerpali novou energii. Wellness a spa centra, která jsou součástí luxusních hotelů mívají zajímavé nabídky procedur, které jsou aktuální vzhledem k trendům ve wellness a SPA.  Je tak možné vyzkoušet různé terapie ze všech koutů světa.

aroma-terapie-wellness-trendyV beauty salonech hotelů jsou často značky, které jsou zaměřené právě na péči o hotelové klienty a jinde  není příliš běžné se s nimi setkat. Ochutnávka speciální spa péče může být lákavá. Profesionální spa kosmetika nabízí ucelenou a kompletní péči o obličej, tělo, duši i mysl.  SPA kosmetiku najdeme ve většině světových SPA a wellness centrech, v luxusním prostředí hotelového SPA, v prestižních kosmetických salonech. Tato místa kladou důraz na celkovou péči o klienty v dokonalém prostředí.

aroma-terapie-wellness-trendyNezbytná je dokonalá souhra interiéru, služeb a nabídky. V nabídce jsou kompletní rituály krásy a odpočinku, relaxační techniky a postupy pro hluboké uvolnění a uplatňují se zde různé principy péče z východních směrů, se zaměřením na cílenou péči o klienty. Díky snaze spa kosmetické značky nabízet skutečně účinné produkty na vysoké úrovni, získává hotel také určitou jistotu toho, že může nabídnout účinné produkty, ve kterých jsou ověřené účinné látky, koření, bylinky a další žádané ingredience v péči o tělo i duši.

 

Speciální nabídky hotelového SPA

spa-wellness-interiérySPA hotely, které pečlivě pracují se svojí nabídkou a připravují ke standardní péči i například sezonní nebo výjimečné časově omezené služby, získávají pozornost díky tomu, že se snaží přinášet stále něco nového, co stojí za to vyzkoušet. Tím si udržují pozornost hostů a hosté vědí, že je dobré mít  přehled co je zde nového a proto si udržují s místem kontakt.

V nabídce se tak můžou objevit stáže specialistů ze zahraničí, například lékařů a mistrů východních směrů. Zajímavá je například nabídka šaolinských masáží, ajurvédy, čínské medicíny ve wellness a další směry.

 

Skutečně pestrá nabídka hotelového SPA

wellness-a-spa Hotelové SPA ve městech nabízí účinné tělové ošetření, kompletní ošetření obličeje a také některé speciality, exkluzívní a jedinečné terapie. Spa nabídka je rozmanitá a nabízí zajímavé cílení na klienty, kteří do SPA chodí.

Každého osloví trošku něco jiného a s tím se počítá.  Je zde pestrá nabídka procedur pro české i zahraniční klienty. Nabídka SPA je postavená tak, aby si vybral klient, který má méně času i ten, který si chce dopřát delší, kompletní péči.

wellness-spa-interierZahraniční hosté rádi objevují nabídku zvolené destinace, ochutnají něco z místa, co jinde není, co pochází ze zdrojů dané země. Proto řada hotelů má ve své nabídce něco z místních specialit, bylinné terapie, aromaterapie, českou kosmetiku, třeba i bio kosmetiku.

spa-kosmetika-wellnessČeští hosté mají naopak možnost zavítat do dálek exotiky, například jižního Tichomoří a zvolit si  ošetření kosmetikou z exotického ovoce a kokosů, a zažít něco dobrodružného.

Pokaždé je z čeho vybírat, podle nálady a chuti… K tomu je typické pro některá hotelová SPA mít něco vlastního, a proto si připravují své jedinečné, vlastní receptury, zejména různé zábaly do čokolády, ošetření, které nabízí léčivé jíly,  výtažky z vinné révy a vinné wellness  a peelingové rituály, saunové ceremoniály a další zajímavosti.

 

 

Liverpool_Spa-anglicke-laznwellness cestlice (12)spa-wellness-salony

 

Gastronomie součástí hotelu a SPA

občerstvení ve wellnessVelkou výhodu mají v těch  hotelový SPA, kde mají propojenou nabídku SPA  a restaurace, je proto možné setkat se s tím, že do SPA na požádání donesou i něco výjimečného a  lahodného. Někde je přímo v hotelovém SPA k dispozici menu s občerstvením, saláty, sendviče, koktejly…

V rámci v stupu do hotelového SPA a konkrétní nabídky například poledního pobytu je možné získat krásný zážitek, zajímavou proceduru a ještě se kvalitně a zdravě posilnit..

 

 

foto:archiv webu,  Hotel Kings Court Praha, Lush lázně,

 

 

 Kam dál?

rubrika Lázně,      rubrika Medical wellness,    

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

Klientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?

Wellness koncept – každé wellness je jiné

 

Další články na webu SPAwellness.cz

wellness-inteerier-spaKlientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Thalassoterapie a thalasso procedury
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Profesionální wellness a  SPA kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku

 

Další články – profesionální kosmetika:

Profesionální kosmetika Skeyndor,
Profesionální ošetření – spa rituály Skeyndor,
Tělové bandáže
Drahé kameny ve wellness a spa – rituály
Jak ošetřit celulitidu v kosmetickém salonu

Kartáčování – pro krásnou pokožku
Redukční anticelulitidní ošetření v salonu

Jíly v kosmetice – Clay Spray – jíly ve spreji v profi kosmetice
Zabiják vrásek a akné  – Retinol v kosmetice a vitamín A v kosmetice 
Chemický peeling omlazuje – profesionální ošetření Mesosystem
Profesionální kosmetika Ainhoa – účinně proti vráskám

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,