Follow me
0

Hotelové spa s jedinečnou atmosférou a speciální košer nabídkou. Židovské košer SPA v centru Prahy.

Hotel King David je jedinečnou oázou v centru Prahy,
nejen pro židovské klienty.

spa wellness interier hotel king david (4)Nový košer hotel King David v centru Prahy je připravený nabízet vysoký standard služeb klientům z celého světa, speciálně zaměřený je na židovské klienty, kteří zde mají veškeré pohodlí a zámezí pro to, aby se cítili uvolněně a pohodlně přesně podle svých tradic a zvyků.

Hotel KING DAVID je nový 5* kosher lemehadrin hotel v centru Prahy poskytující komfortní ubytování v elegantních pokojích. V hotelu je k dispozici restaurace s nabídkou pokrmů košer kuchyně a pro malé občerstvení je možné navštívit hotelové Café.

Pro ty, kteří uctívají židovské tradice je k dispozici hotelová Synagoga a další speciální vybavení pro pohodlí ortodoxní židovské klientely. V hotelu je nově otevřeno SPA s možností využití mikví.

 

Jaké jsou přednosti a specifika košer hotelu King David?

spa-hotel-King-DavidBudova hotelu byla postavena v roce 1884 ve stylu Art-Nouveau známým českým architektem Františkem Heberlem. Exteriér byl vyzdoben úžasnými sochařskými ornamenty typickými pro pražské historické budovy té doby. V roce 2003 byla budova přestavěna a otevřena jako 4* Hotel Golden Tulip Terminus.

Další kompletní rekonstrukce proběhla v dubnu roku 2014, kdy se zcela změnil interiér hotelu a přestavba zároveň vedla i ke změně konceptu hotelu na 5* Boutique Hotel KING DAVID nabízející košher služby. V roce 2015 byly otevřeny hotelové lázně.

hotel-king-david-synagogaKrásná plně funkční hotelová Synagoga je klientům přístupná plných 24 hodin denně.

Hotel poskytuje kompletní košer stravovací servis, používají se certifikované košer potraviny, jídlo má svá specifika pro přípravu, k dispozici jsou Shabat klíče, židovský dohled „Mašgiach“ a také krásné hotelové SPA s jedinečnou atmosférou a mikvemi.

Ty poskytují židovské klientele možnost kdykoliv přijít a ponořit se do speciálního bazénku s vodou a projít tak rituální židovskou očistou.

 

Hotelové košer SPA
nabídka přesně podle židovských tradic

spa wellness interier hotel king david (5)Ve wellness a SPA po celém světě, ale i u nás, se promítají různé tradice a zvyky kultur a národů z celého světa. Jinak se ve SPA chovají Američané, jinak klienti z Německa nebo Japonska a úplně speciální prostředí vyhovuje židovským klientům. Proto v řadě hotelů s mezinárodní klientelou najdeme i různé speciality, zejména zázemí připravené pro to, aby se zde klienti cítili dobře a nebyli svými zvyklostmi v cizím prostředí omezováni.

Personál hotelového spa je řádně proškolen ve všem, co je potřeba vědět a znát ohledně židovských zvyků, tradic a rituálů. Proto by se mohlo zdát, že některé věci jsou na první pohled zvláštní, ale probíhají zde zcela ve stylu košer klasické péče.

SPA recepce s týmem profesionálních terapeutů, znalých tradic židovské klientely, je zde proto důležitým místem. Terapeuté ovládají nejen světové jazyky, ale hlavně umění naslouchat klientům a řešit jejich přání a potřeby v souladu s košer pravidly.

spa wellness interier hotel king david (6)interier-spa-wellness-hotel

Relaxace začíná hned u vstupu do SPA

dekorace-spa-wellness-hotelNádherné skřínky z hrubě upraveného dřeva, nabízí jedinečnou relaxační pohodu již v šatnách. Klienti zde najdou vše co pro dokonalou relaxaci v židovském spa potřebují, zejména své pohodlné župánky a pantofle.

Hotelové SPA je laděné do příjemné, útulné a hřejivé atmosféry, s důrazem na celkovou harmonii celého prostoru. Tu utváří kombinace luxusního hrubě opracovaného dřeva, syté barvy v kabinách, jemné tkaniny, dekorace a nábytek z přírodních materiálů a smyslné osvětlení. Celkově SPA působí díky čistým liniím velmi elegantně s svěže.

Prostor pro hotelové lázně byl částečně vystavěn v prostoru původního vnitrobloku. Prosklená střecha nad místností s bazénem a whirlpoolem nabízí dostatek příjemného denního světla, některá okna jsou pro pocit útulnosti doplněna o zakrývací baldachýny.
V hlavní SPA hale je nerezový bazén s příjemně teplou vodou, nerezová vířivka, místnost s parní kabinou a také hotelové fitness. Prostory jsou doplněné o příjemné odpočinkové zákoutí.

spa wellness interier hotel king david (9)spa wellness interier hotel king david (10)

Specialitou doplňující hotelovou lázeňskou péči jsou MIKVE , malé bazénky s teplou vodou určené pro očistné rituální židovské koupele, které židovská klientela může využít kdykoliv během dne. Mikve jsou dámské a pánské, trvají  zhruba pět minut a dohlíží na ně zástupce pražské židovské obce, který do hotelu dochází.

Hotelové SPA je pro klienty otevřené každý den, od 6 do 14 hodin pro pány, od 14-18 hodin pro dámy a večer je provoz společný.

Klienti si ve SPA mohou dopřávat pobyt v příjemném bazénku, v páře nebo ve fitness a také využívat kompletní nabídku tělových a kosmetických ošetření.
K odpočinku těla i duše vybízí pestrá nabídka procedur, útulné masérny a kosmetické kabiny v jedinečné atmosféře.

dekorace-wellness-spa-interspa wellness interier hotel king david (2)kabina-spa-wellness-hotel-k

Kabiny jsou velmi originální a každá s jedinečnou atmosférou.
Designově velmi krásné masážní a kosmetické kabiny jsou navrženy v přírodních tónech a čistých uklidňujících liniích. Kombinuje se zde hrubě opracované dřevo, syté barvy a jednoduché efektivní dekorace. Každá kabina je trochu jiná, prostor doplňují originální doplňky, svíčky a květinová výzdoba. Velká zrcadla prostoru dávají další rozměr.

spa wellness interier hotel king david (3)V nabídce hotelového SPA jsou pestré Kosmetické i tělové procedury. Pro péči o tělo je možné zvolit si kompletní celotělové spa rituály jedinečnou kosmetikou s vůní exotiky, nebo s péčí celosvětově uznávané spa kosmetiky.

Tělovou péči, včetně tělového peelingu, masáže a tělových zábalů je možné dopřát si s péčí značky Comfort Zone, která je zastoupena v řadě luxusních SPA po celém světě. Ochutnávku lokální péče nabízí česká značka aromaterapie Nobilis Tilia a o lahodné  a bohaté  zážitky všech smyslů se postará vůně kokosu a exotického ovoce v podání značky Pure Fiji.
Tělové a kosmetické ošetření jsou v nabídce stejně jako v sesterském SPA hotelu Kings Court.

 

wellness-spa-interier-hotelspa wellness interier hotel king david (8)spa wellness interier hotel king david (1)

recepce-spa-wellness-interiHotelové spa je jedinečným prostředím, které nabízí otevřenou náruč relaxace a pohody nejen pro své klienty, kteří do hotelu přijíždějí z celého světa, ať již vyznávají židovskou víru či nikoliv, ale nabízí také skvělé zázemí pro odpočinek lidem z okolí nebo těm, kteří chtějí toto jedinečné místo navštívit.

Do Spa mohou přijít lidé, kteří hledají polední krátkou relaxaci během svého pracovního dne, anebo ti, kteří chtějí relaxovat po práci a přijít domů odpočatí a znovuzrození.

Kompletní zázemí hotelového spa mohou využít lidé pracující v okolí, stejně tak i turisté, kteří v Praze chtějí objevit příjemné místo k relaxaci a nejsou v hotelu ubytovaní. Rozhodně stojí za to vyzkoušet některé speciality, například skvělé tělové ošetření Exotic dream, které nabízí peeling celého těla, relaxační masáž a tělový zábal ve výživném tělovém másle, nebo oblíbené ošetření Deep energy, což je poctivá masáž nejen pro sportovce.

V týmu spa terapeutů jsou zkušené kosmetičky, masérky i výborní maséři, kdykoliv připraveni nabídnout to nejlepší z jejich dovedností pro spokojeného klienta i klientku.

 

 

Jaké košer služby nabízí hotel King David a hotelové SPA?

spa-wellness-nabídka-hotelo1. MEHADRIN
– to znamená vyšší standardu kashrutu ( kosher znamená soubor pravidel pro rituální způsobilost, zvláště se používá v souvislosti s potravinami), jsou různé druhy kashrutu a mehadrin je jeden z nich, kromě potravin se mehadrin týká i věcí jako je tfilin (rituální řemínky), Tora i člověka samotného.
2. KOMPLETNÍ KOSHER STRAVOVÁNÍ
– veškerá naše jídla jsou striktně kosher (snídaně, večeře atd….) dle kosher certifikátů, které máme vyvěšené a jsou kdyko-li hostům k dispozici
3. SHABAT KEY
– hosté dodržující shabat se kromě jiného nesmí v tento den dotýkat elektrických věcí, tím jsou i elektrické karty na otevírání dveří od pokojů.
4. MAŠGIACH
-Mašgiach je člověk, který dohlíží na zásady dodržování kashrutu při přípravě jídel. Měl by to být halachický praktikující Žid.
5. CERTIFIKOVANÉ KOSHER POTRAVINY
-jsou potraviny, které mají na svém obalu známku určitého kashrutu, kterých je několik.
6. KASHRUT
– Hotel má potvrzení , že jsou zde dodržovány zásady kashrutu od : a) rabína Eliyahu Rotenberga z Jeruzaléma, b) rabína Pinchase Goldsmida z KE EUROPE, c) potvrzení ze židovské obce v Praze.
7. SPA – MIKVE
– mikve je rituální lázeň pro muže i ženy. Ženy vstupují do mikve vždy jednou měsíčně po menstruaci, kdy se od konce menstruace počítá 7 čistých dní a poté může za přísné kontroly celého těla vstoupit do mikve. Muži vstupují do mikve každé ráno před ranní bohoslužbou.

 

Foto: hotel King David, archiv webu

Hotelové SPA Kings Court – lázně v srdci Prahy

 

 

 Kam dál?

 Wellness trendy 2016 -klíčové předpovědi pro wellness a SPA
Novinky – Hotely, wellness a SPA

 Zpomalení ve wellness a SPA – slow beauty

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

 

wellness-inteerier-spaKlientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Thalassoterapie a thalasso procedury
Jak nalákat klienty do wellness a spa?

 

 

Další články na webu SPAwellness.cz

Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Jak účinně používat aroma marketing?

 

Další články –  sauny a  saunování

Výběr esencí do sauny – aroma do sauny -provoněná pohoda
Kameny do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Kamenné dekorace v sauně

Peelingy do sauny – saunové zážitkyJaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Léčivá sůl – solné terapie ve wellness provozu

Saunové ceremoniály – trendy v saunování
Saunové ceremoniály – fotogalerie – ukázky

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,