Follow me
0

Holistická škola aromaterapie – Česká aromaterapeutická společnost – studium aromateapie

Jak se dozvědět více o aromaterapii?
Praktická škola aromaterapie.

 

Aromaterapie je stále oblíbenější.

DSC_0407Vychází řada knih, pořádají se různé kurzy. Jak používat éterické oleje a rostlinné oleje pro krásu, zdraví a pohodu se můžeme dozvědět z mnoha zdrojů.

Kdo hledá víc než jen letmé naťuknutí světa aromaterapie, pak tím nejlepším způsobem, jak si vše opravdu zažít a vyzkoušet je určitě Holistická škola aromaterapie.

V rámci jednotlivých setkání a školení, která probíhají již druhým ročníkem, je možné si jednotlivé oleje osobně vyzkoušet, naučit se s nimi spolehlivě pracovat a některé také i vyrobit.

DSC_0554Ve škole aromaterapie se pracuje tak, aby si všichni mohli zažít nejčastěji používané oleje, drahé oleje, vzácné oleje, hydroláty i rostlinné oleje. Součástí školy jsou i praktická výroba olejů, hydrolátů, příprava parfémů a kosmetiky.

aromaterapie oleje wellness a spa  (3)Školu vede Hanka Yasminka Khlaif pod záštitou České aromaterapeutické společnosti. Škola nabízí odborný pohled do světa aromaterapie, je i bohatě zaměřená na praktické využití a osobní zážitky s oleji.

Prostor pro vzdělání zde mají ti, co se aromaterapii chtějí věnovat odborně – profesionálně, i ti, kteří chtějí aromaterapii zařadit do svého soukromého každodenního života.

Těm třeba učaruje i ta možnost vyrobit si hydrolát ( květinovou vodu) z meduňky nebo kokosový olej, osobní luxusní parfém, nebo správně vybrat a připravit synergie – směs olejů pro podporu zdraví a péči o tělo.

 

skola aroma oleje terapie wellnessvykurovadla aroma terpie skolaoleje aroma terapie wellness

 

 

 Otevírá se druhý ročník školy aromaterapie

Hana-Khlaif-Pistacia-Lentiscus-sběr„Otevíráme druhý běh školy HOLISTICKÉ AROMATERAPIE. Jedná se o dvouleté studium, které jsme se snažili pro vás připravit tak, aby bylo co nejzajímavější, více propojené s ostatními obory a především s přírodou.

Pečlivě jsem vybírali i naše lektory, kteří vás obohatí ve vnímání aromaterapie jako celku. Volili jsme témata tak, aby byla pro vás přínosná a zajímavá.

aroma terapie chemotypy skolaStudenti se dovídají mnoho nových informací o tom, jak můžeme aromaterapii použít nejen v běžném životě.

Díky praktickým ukázkám, mezi něž patří mimo jiné i destilace esenciálního oleje, mají studenti možnost bezprostředně si „osahat“ vše, co k aromaterapii patří.

Vytváření vlastních směsí na různé neduhy a individuálních vůní jsou nedílnou součástí výuky.“ uvádí Hana Yasminka Khlaif.

destilace oleje aromaterapie oleje (4)destilace oleje aromaterapie oleje (5)destilace oleje aromaterapie oleje (1)pistacia lentiscus lentyšek wellness byliny

 

Škola aromaterapie – informace

Výuka bude probíhat každý měsíc ve dvoudenních blocích: pátek a sobota od 9 – 18 hod s polední přestávkou na oběd. Výuka začíná v lednu 2017.

Za jeden školní rok proběhne 12 třídenních bloků. Na závěr vypracujete výroční práci na zvolené téma. Každý bude mít svého koordinátora, který vám bude přidělen. Na základě závěrečné zkoušky získáte certifikát o studiu, poté budete moci v případě zájmu navštěvovat i druhý ročník.

 

hydrolat-aromate-terapie-wespa-wellness-aromaterapiearoma kosmetika bylinky

 

Co se probírá v rámci Holistické aromaterapeutické školy?

 

Tématické okruhy výuky pro první rok studia aromaterapie

 ODBORNÁ AROMATERAPIE, PROFILY EO, SKLADOVÁNÍ, NÁKUP, VÝROBNÍ PROCESY

SPIRITUÁLNÍ AROMATERAPIE – AURA, BAREVNÁ AROMATERAPIE, VIBRACE OLEJŮ A ROSTLIN

 AROMATERAPIE A ASTROLOGIE

AROMATERAPIE, GEMMOTERAPIE A FYTOTERAPIE

AROMATERAPIE A ČÍNSKÁ MEDICÍNA

 AROMATERAPIE – MUŽSKÁ A ŽENSKÁ ENERGIE

 AROMATERAPIE – DĚTI, STARŠÍ OSOBY

  AROMATERAPIE V TĚHOTENSTVÍ

 PROPOJENÍ AROMATERAPIE A HOMEOPATIE

AROMATERAPIE A LÉČBA KOMLIKOVANÝCH AUTOIMUNITNÍCH ONEMOCNĚNÍ

 AROMATERAPIE V KOSMETICKÉ, MASÉRSKÉ A LÉČITELSKÉ PRAXI

AROMATERAPIE – SROVNÁNÍ ZAHRANIČNÍCH POJETÍ A SHRNUTÍ TOHO “NEJLEPŠÍHO“ (termín upřesněn)

 

destilace-hydrolat-aroma-hydrolat-destilace-aroma-tehydrolat-destilace-aromaaromaterapie skola

 

 

Tématické okruhy výuky pro druhý rok studia aromaterapie

aroma kosmetika spa wellness czVZÁCNÉ EO – JEJICH PROFILY A VYUŽITÍ

VÝROBA EO – DRUHY PAROVODNÍCH DESTILACÍ, RŮZNÉ TYPY LISOVÁNÍ, MACEROVÁNÍ, EXTRAKCE CO2-

PRAKTICKÉ UKÁZKY

PROFILY ROSTLINNÝCH OLEJŮ

CHEMOTYPY EO,

VYKUŘOVADLA V RÁMCI EO, JEJICH VÝROBA  A VYUŽITÍ

HYDROLÁTY (KVĚTINOVÉ VODY) – DESTILACE A VYUŽITÍ

 

 

Více informací najdete na www.aromaspol.cz

 

 

Kam dál?

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

Klientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?

Wellness koncept – každé wellness je jiné

 

Další články na webu SPAwellness.cz

wellness-inteerier-spaKlientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Thalassoterapie a thalasso procedury
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Profesionální wellness a  SPA kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku

 

Další články –  sauny a  saunování

Výběr esencí do sauny – aroma do sauny -provoněná pohoda
Kameny do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Kamenné dekorace v sauně

Peelingy do sauny – saunové zážitkyJaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Léčivá sůl – solné terapie ve wellness provozu

Saunové ceremoniály – trendy v saunování

Saunové ceremoniály – fotogalerie – ukázky

 

wellness interiéry wellness design umělý kámen obklad stěny Fotogalerie: 

Umělý kámen, přírodní kámen, obklady
Dekorativní obklady pro vstupy, vchody a fasády

Další články
Kamenné obklady sauny a saunového světa
Originální kamenné dekorace sauny a saunového světa

Výhody pro obklady z umělého kamene
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 

 

sauna

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,