Follow me
0

Franšízový wellness provoz – jávské wellness s licencí

Provoz, interiéry a vybavení podle wellness licence.

 

Postupy péče o tělo, které po staletí užívaly sultánské rodiny na ostrově Jáva, byly přísně střeženy.  A to až do doby než je odtajnila jávská princezna a udělila exkluzivní povolení k jejich veřejnému provozování  a používání. Indonéská atmosféra wellness provozu přesně podle pravidel franšízové licence. Indonéské receptury krásy v exotickém wellness interiéru.

 

 

 První salón svého druhu v Evropě

27. ledna 2004 – jávská sultánská princezna BRA Mooryati Soedibyo přijela osobně do Prahy na slavnostní otevření luxusního masážního a kosmetického salonu JAVA PRINCESS – jávské královské masáže.  Veškerá kosmetika Mustika Ratu a Taman Sari Royal Heritage, používaná v salónu, je výhradně na přírodní bázi a je dovážená přímo z Indonésie. Sultánské metody péče o tělo jsou zaměřeny na relaxaci a uvolnění celého těla s důrazem na pozitivní dopad na psychiku s výraznou podporou aromaterapie.

wellness interiéry wellness design spa wellness provoz    wellness interiéry wellness design spa wellness provoz

Salon  funguje na základě franšízové smlouvy s mateřskou firmou z Indonésie

Provozovatel salonu má exkluzivní smlouvu pro ČR a může dále otevírat další pobočky anebo poskytnout franšízovou licenci dalšímu provozovateli. Interiér pomohla navrhnout mateřská společnost, vypracovala kompletní projekt před rekonstrukcí prostor včetně grafického návrhu interiéru a zařízení. Při návrhu se počítalo s tím, že většina dekorací a nábytku bude dovezeno z Indonésie od centrálního dodavatele mateřské firmy.

Všechny pobočky po celém světě mají stejný nebo velmi podobný interiér vybavený typickými indonéskými dekoracemi a tradičním dřevěným, ručně vyřezávaným nábytkem.  Stejně tak veškeré látky, použité na závěsy oken, jako potahy masážních lehátek a pro ušití stejnokrojů – typického pracovního oblečení indonéských terapeutek, byly dovezeny. Jsou to typické krajové batikované vzory na hedvábí.  Na ručnících a osuškách byla vyšita loga firmy.

Salon používá stejnou kosmetiku jako všechny franšízingové pobočky po celém světě, jejím základem jsou především lokální zdroje – květiny, rostliny a mořské produkty. Jsou vyráběny podle tradičních indonéských receptur, jež se na ostrovech používaly po staletí. Procedury a meny salonu je postavené na osvědčených recepturách a postupech, jež se používají napříč všemi salony.  Zahrnují základní indonéské masážní techniky, regenerační postupy pro celé obličej tělo,  ducha i mysl. Při procedurách  a v celém salonu se používá aromaterapie a zní typické národní indonéské melodie.

wellness interiér wellness design spa wellness provoz

Wellness interiér v jávském stylu

Salón i nábytek byl navržen firmou Mustika Ratu a vyroben na zakázku přímo v Indonésii. Interiér doplňují nádherné obrazy, vyřezávané skulptury a různé přírodní doplňky, které přibližují prostředí jávské kultury. K masážím slouží speciální masážní stoly, s citem začleněné mezi dřevěný nábytek, pokryté nádherným indonéským hedvábím Batik příjemných teplých barev. Prostředí již na první pohled působí velmi útulně až pohádkově a vytváří půvabnou atmosféru.

wellness interiéry wellness design wellness provoz spa      wellness interiéry wellness provoz wellness design spa provoz

V salónu je možné využít dvou až čtyřhodinové masážní ´balíčky´ doslova ´od hlavy až k patě´, včetně manikúry, pedikúry a kadeřnictví, anebo absolvovat jen zvolené  jednotlivé procedury. Všechny služby zde poskytují jávské profesionální terapeutky a masérky v tradičních indonéských šatech. Součástí salónu je i bar, který nabízí příjemné osvěžení.

 

wellness interiéry wellness design wellness provoz spaSalon je kompletně zařízen a provozován na základě licenční smlouvy.

Dodržují se postupy  jsou stejné jako v Indonésii, kromě procedur a terapeutické péče se v salonu nabízí i občerstvení zejména formou léčivých a zdraví prospěšných indonéských čajů.
Klient si může zakoupit i řadu doplňků zdraví a kosmetických přípravků určených k následné domácí péči.

 

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,