Follow me
0

Francouzská BIO mýdla Cigale

Poctivá tradiční výroba mýdla.

Velice kvalitní BIO mýdla, tekutá mýdla a sprchové gely od francouzského výrobce mýdla Savonnerie De l´Atlantique promění každou koupel v jedinečný wellness zážitek s blahodárnými účinky pro celý organismus.

Výroba mýdla je založena na tradici a know-how předávané z generace na generaci mistrů ve výrobě mýdla, včetně tradičního marseillského mýdla. 100% výroby včetně mýdlových základů probíhá na jednom místě, v Rezé, u Nantes, blízko francouzského pobřeží Atlantiku. Savonnerie De l´Atlantique vyrábí i základ mýdel, nedováží jej z jihovýchodní Asie jako většina „výrobců“ mýdel, kteří dovezené mýdlové nudle jen obarví, oparfémují, vytvarují a zabalí. Mýdla neobsahují ropné produkty a žádné konzervanty a jsou lehce rozložitelné.

Jedině v továrně na mýdlo najdete pozici mistra výroby mýdla. Ten jednak musí znát know-how reakce saponifikace – zmýdelnatění a také musí mít ve výrobě bohaté zkušenosti. Podobně jako sládek v pivovaru to bývala vždy velmi důležitá a vážená pozice. Dříve se toto know-how navíc předávalo jedině ústně jako tajemství. V současné době již není ve Francii mnoho tradičních výrobců mýdla.

 

Na českém trhu jsou produkty od konce roku 2011.

 

Kam dál?
rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,