Follow me
0

Doublo – hloubkové vypínání pokožky a její rejuvenace

 Boj s vráskami končí, přichází Doublo

Profesionální péče o krásnou a mladou pleť je díky sofistikovaným lékařským přístrojům stále snazší a výsledky jsou dokonalejší.

Přístroj Doublo vychází vstříc nejen lékařům, kteří mají nyní v rukou silnou a účinnou zbraně, ale také klientům, kteří dávají přednost neinvazivnímu liftingu obličeje případně liftingu obočí.

Doublo nabízí neinvazivní lifting obličeje a lifting obočí.

Používá se na hluboké vypínání pokožky a její rejuvenaci.  Doublo využívá technologii HIFU – což je vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk. Jeho působením je frakční aplikace do hlubokých vrstev pokožky. Přístroj se původně využíval k zahřívání a ničení patogenních tkání.  Nyní se jeho využití rozšířilo i do oblasti estetické medicíny a neinvazivní plastické chirurgie.

 

Doublo - lékařský laser - vyhlazení hlubokých vrásek

Přístroj Doublo:

Indikace: hloubkové vypínání pokožky a její rejuvenace, neinvazivní lifting obličeje, lifting obočí.

Působení: termální koagulace na SMAS (povrchový svalový aponeurální systém), fascii, hlubokou dermis a podkožní vazivovou tkáň s gradujícím výsledkem v napnutí pokožky a její rejuvenaci.

Dvojitý efekt  – regenerace kolagenu a kontrakce SMAS při jednotlivém ošetření.

HIFU – vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk je přesná lékařská technologie používající vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk. Primárně se využívá  k zahřívání a ničení ( patogenních ) tkání, např. při léčbě karcinomu prostaty. Je směřován a aplikován frakčně do hlubokých vrstev pokožky. Nějnovější aplikace směřuje právě prostřednctvím přístroje DOUBLO do estetické medicíny – neinvazivní plastické chirurgie.

 

Více informací: Evergreen Medical Center

 

 

Kam dál?    Medical wellness

články:
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Peelingové saunové rituály
Léčivá sůl ve wellness a spa


rubriky:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Krása a zdraví
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny,

 

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,