Follow me
0

Děti ve wellness a spa – Kids SPA – děti do wellness chodí rády

Malí klienti ve wellness, proč je důležité je vnímat?
Jak nalákat děti do wellness a spa a proč se jim věnovat?

Děti jsou na trhu velmi silnou spotřebitelskou skupinou, jejíž význam stále stoupá.

deti-fitnessTýká se to všech odvětví. Konkrétně ve wellness a spa sektoru činí tuto skupinu zajímavou nejen to, že jde skutečně o velmi početnou skupinu, kterou tvoří děti silných ročníků, ale i fakt, že wellness aktivitám, jako životnímu stylu, propadá stále více lidí a tím pádem svůj aktivní způsob života rodiče automaticky přenášejí i na své děti.

Děti rodiče do wellness a spa nejen často doprovázejí, ale stále častěji wellness aktivity také sami využívají. Od těch nejmenších například formou baby masáží až po dospívající, kteří již mají pestrou nabídku wellness, spa a saunových aktivit.

S rozvojem nabídky wellness služeb a také díky tomu, že wellness styl života se stává součástí velké skupiny obyvatel, roste i poptávka po službách nejen pro celé rodiny s dětmi, ale také po produktech a službách pro děti samotné, všech věkových skupin. Pestrá je nabídka v prázdninových v oblastech spojených s trávením volného času, relaxací a odpočinkem. Zajímavá nabídka ale vzniká i v samotných wellness, spa a saunových centrech.

Děti v kondici, důležité je včas začít.

Pokud rodiče aktivně sportují, pečují o sebe a vyhledávají wellness služby, vyjíždí za dobrodružnými a odpočinkovými víkendy, účastní se těchto aktivit i jejich děti.
Řadu rodičů také motivuje k hledání aktivit pro své děti skutečnost, že enormně narůstá dětská obezita a s tím spojené další zdravotní problémy a rizika (diabetes), děti tráví hodně času s technologiemi a také je zde důležitý fakt, že stále více dětí má i špatnou psychickou kondici, což potvrzuje řada výzkumů, které dokládají velmi varovné zvýšení užívání antidepresiv.

Celkový špatný zdravotní stav dětí se velmi podepisuje na jejich špatné fyzické i psychické kondici. Špatné návyky z dětství je pak provázejí po celý život. Je proto důležité děti od mala učit dobrým návykům, tomu, aby uměly o sebe samy pečovat a aby přijaly za přirozené a důležité udržovat se samy v aktivní, zdravé a dobré kondici. Když začnou od mala v rámci rodinných aktivit ve wellness a spa, je to ideální způsob, jak je podpořit.

detksy salon-spa pro detideti-vodaspa-wellness-sport-aktivity

Jak nalákat děti do wellness a fitness

Na děti a studenty míří řada marketingových aktivit. Na fakt, že „ dětská kupní síla“ a tím i role dětí na trhu významně roste reaguje řada provozovatelů různými lákadly.  Fungují zejména dva způsoby, jak nalákat malé klienty a ještě lépe celé rodiny do provozu.

Prvním způsobem je nabídnout svým stávajícím klientům – rodičům aktivity také pro děti, aby zde mohla trávit čas celá rodina. Rodiče mohou užívat odpočinku,  relaxují nebo cvičí v posilovně a o děti je postaráno.

To umožní trávit rodičům v provozu více času, nemusí zajišťovat placené hlídání a program pro děti,  možná raději připlatí provozu a jsou i raději, že mají děti na dosah a děti mají zajímavý program, který vedou odborníci a který děti rozvíjí.

Druhý osvědčený způsob, jak zajistit novou klientelu, rodiny s dětmi, je opačný způsob, zaměřit se na děti.

Rodiče svým dětem vymýšlí výlety, organizují program, zábavu, kurzy, návštěvy dětských koutků a mateřských center, snaží se své děti zabavit a rozvíjet, obohatili jejich čas zajímavou aktivitou.

Pokud se provozu podaří suplovat takovou nabídku a rodiče zaujmout, přilákají tím nové klienty, celé rodiny s dětmi.  Pokud rodiče navštěvující wellness, spa a saunová centra a dostanou možnost dát děti do hezkého dětského koutku nebo jim nabídnout samotné wellness aktivity, určitě tuto možnost uvítají.

Jednak z důvodu, že sami mohou nerušeně využívat služeb wellness či fitness centra ale zároveň také dělají to nejlepší i pro své děti.

Dobře reagují na poptávku služeb pro celé rodiny  hotelové wellness provozy, zejména v prázdninových destinacích. Buď znají své klienty, naslouchají jim a podle toho připravují služby, které zákazníci nejvíce žádají, nebo se s přípravou programů pro děti a celé rodiny inspirují v zahraničí nebo na internetu ( hesla jako kids spa a teen spa). Stejně tak začínají reagovat i wellness a spa centra ve městech, provozy typu Day spa.

 

Celkový přínosný efekt pro tělo,
duši i mysl malých klientů, se musí také patřičně nabízet

deti-pod-vodouNejčastěji shání rodiče informace na internetu, často se ale stává, že nabídka pro děti bývá někde schovaná, místo toho, aby na titulní stránce webu provozu na rodiče přímo křičela. Nabídka wellness a fitness služeb by měla být spojená s nabídkou edukace pro obě skupiny, rodiče i děti, pomůže to procedury lépe prodat.

Starat se o sebe je jeden z důležitých návyků, které by si děti měly osvojit, přijmout to tak,  že starat se o sebe je přirozené, pomůže jim to do budoucna lépe odolávat stresovým situacím, udržet si zdraví, najít si čas na odpočinek a relaxaci.

Tomu ze začátku nahrávají společné aktivity rodičů a dětí, kdy děti vidí jak se o sebe rodiče starají a přijmou to jako přirozenou věc a chtějí to také. Funguje to výborně u malých dětí.

U větších dětí je nabídka cílená na jejich osobní zájmy, na to, co je baví a co by chtěli vyzkoušet. Většinou je to nejen péče o sobe, třeba pro dívky v beauty centru, ale jsou to i různé aktivity spojené s výzvou, zážitkem a novou zkušeností.

 

Ochutnávky z wellness provozů

detksy salon-spa a manikura pro detiOsvědčené ochutnávky mohou nastartovat zájem klientů, jsou to akce typu family friendly hours, tedy zvýhodněná nabídka pro celé rodiny v době, kdy je provoz méně vytížen. Tyto akce mohou otevřít cestu novým klientům.

Některé beauty salony mají určité dny vyhrazené maminkám s předškolními dětmi a snaží se objednávat klientky, které si do provozu berou i dítka na konkrétní jednotlivé dny. Bývá to zpravidla v dopoledních hodinách, provoz je na pobyt dětí připraven dětským koutkem a paní na hlídání.

Ve wellness a spa jsou zejména v zahraničí oblíbené návštěvy maminek s dcerkami, kterým provoz připravuje zvláštní nabídku, například mini masáže, mini mani a pedikúry a další speciální péči o princezny.

Zajímavým projektem jsou  některá centra, která  nabízejí dětské kadeřnictví, manikúru a pedikúru pro děti, umějí uspořádat dětskou párty s účesy, lakováním, zdobením a relaxací v župáncích. Taková párty ve spa je pro děvčátka úžasným zážitkem.

V resortech a hotelových wellness provozech jsou oblíbené  víkendy s připraveným programem nebo tématickým zaměřením, například slet princezen, honba za pokladem a podobné rodinné akce.

Také pobyty pro maminky s dětmi, které nejsou školou povinné, jsou zajímavé během týdne, kdy jsou ceny pro rodiče zajímavější a provozovatelé mohou provozy penzionů a hotelů obsadit i během týdne, když víkendy bývají plné a dražší.

 

detksy salon-spa interierdetksy salon-spa manikura pro deti

 

Děti v sauně –  zajímavé programy jsou velmi atraktivní a žádané

SPA-fotoDíky oživení saunování jsou nyní oblíbené různé saunovací programy pro děti, spojené s animací, programem pohádkových postav a se zážitky v sauně.

Saunování dětí je oblíbené stále více a  saunují se celé rodiny. Díky zvýšenému zájmu o rodinné saunování provozy připravují dny, programy a saunové aktivity pro rodiny.

Velmi lákavé jsou také saunové priváty nebo wellness priváty. Prostor, který rodinám nabízí maximální komfort a skvělé služby a tak trochu nahrazuje domácí wellness.

Privát si také objednávají kamarádky s malými dětmi, mají svoje zázemí oddělené od veřejného provozu a děti stále pod kontrolou a u sebe.

V některých privátech je k dispozici sauna, bazének, vířivka, ale třeba i televize, kdy děti mohou z pohodlí wellness lehátek pozorovat pohádky.

deti-sauna-dětiSaunování dětí podporuje aktivně také Česká asociace saunérů a její zakladatel Pavel Hofrichter, který vždy zdůrazňuje, že saunování s dětmi musí probíhat hlavně na pohodu.

Při saunování s dětmi  podřiďte svůj saunový rytmus dětem, rozhodně děti nenuťte vydržet v sauně stejnou dobu, věnujte se jim, saunujete se s nimi a tak vše dělejte společně.

U předškolních dětí stačí pobyt v sauně do 8 minut, u menších dětí i 5 minut. Pro děti je ideální sauna s nižší teplotou a vyšší vlhkostí.“

 

sauner-profi-sauna-ceremonideti-sauna-aquapalace-sauny

 

 Co se líbí dětem?

Pro děti jsou lákavé barevné světy –  tématické výzdoby, oblíbení filmoví hrdinové a pohádkové postavy.  Family frendly provozy sbírají body také zato, mají-li v nabídce služeb speciální dětské jídlo, pití nebo menu,děti mají rády sladké a i to je možné nabízet ve zdravé variantě, nebo pokrmy, které mají konkrétní tvary, dinosauří řízečky, bramborové smajlíky, italskou kuchyni a dezerty, zejména zmrzliny.

Pro klienty je zajímavá i nabídka kosmetiky a produktů vhodných pro děti. Nabídka kosmetiky nezatížené chemickými složkami rodiče ocení. Nabídka je široká pro kadeřnickou péči ( šampony, kondicionéry), pro péči o tělo – tělová kosmetika pro děti a roztomilá je i nabídka speciálních laků pro děti.

Marcela Mořkovská, soudní znalec v oborech pedikúra, manikúra a modelace nehtů pak k tomu dodává: „Je jasné, že je v tomto případě nutné klást obrovský důraz na kvalitu a čistotu používaných kosmetických produktů. Veganské laky na nehty od značky SpaRitual, jsou pro takové účely bezpečnou cestou. Malé dámy si zvykají na módní trendy a péči velmi rychle. Nepochybně z nich roste nová generace skvělých zákaznic. Salony by měly být místem radosti, relaxace a spokojenosti.  Klienti by se měli těšit na personál a personál na klienty. Pak je prosperita a spokojenost zaručená.“

Outdoor wellness pro děti

deti wellness spa pro deti (1)Zajímavé jsou i venkovní aktivity pro děti, spojení programu provozu s možností využití nabídky  v okolí. Lanový park, projížďky na koních, stezky v lese…

Řada provozů zaměřených na rodiny s  dětmi začíná uvažovat o využití venkovních ploch, zahrad a parků k tomu, aby do nich přilákali děti. Zajímavou formou pak propojují děti s přírodou, pobytem venku a poznáváním přírody.

Posledním trendem, který zavítal do těchto zahrad a parků jsou například přírodní chodníčky pro děti, které mohou sloužit jako foot terapie a poznání přírody a přírodních materiálů zároveň. Přitom nemusí jít ani o velké časové nebo finanční investice.

Pokud jsou rodiče i jejich děti ve wellness spokojené, určitě se budou všichni rádi vracet.

detksy salon-spa pro detidetksy salon-spa (4)detksy salon-spa pedikura pro deti

♦ foto archiv webu

 

 Kam dál?

Jak se připravit na děti ve wellness a spa? Co mají rády děti ve wellness?

 

larimar hotel spa wellness rakousko stegersbachKlienti ve wellness a SPA
Děti ve wellness a SPA
Děti v sauně – saunování dětí

 Spa venku – nové trendy ve wellness a spa, co se děje mimo stěny wellness? Outdoor wellness – wellness venku

 Wellness trendy 2016 -klíčové předpovědi pro wellness a SPA
Zpomalení ve wellness a SPA – slow beauty

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

Klientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?

Wellness koncept – každé wellness je jiné

 

 

Další články na webu SPAwellness.cz


Saunové ceremoniály – zážitkové saunování
Občerstvení pro klienty ve wellness a spa – inspirace
Léčivá sůl ve wellness a spa
Eko wellness – Eko spa – nové trendy ve wellness
Bylinky ve wellness a spa, koření a bylinné terapie
Drahé kameny ve wellness a spa
Květiny ve wellness, květinová výzdoba a inspirace pro wellness a spa
Dekorativní obklady ve wellness a spa – fotogalerie-obklady-inspirace
Recepce ve wellness a spa

 

 

Profesionální kosmetika

spa-wellness-kosmetika-profJíly v kosmetice, wellness  a spa
Wellness trendy – zpomalení ve wellness – nový směr
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Novinky – wellness kosmetika a profi kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika

Tajemství krásy – Intenzivní boj s vráskami – nové trendy
Jak účinně používat aroma marketing?

 

 

články sauny a saunování

Saunové ceremoniály – trendy v saunování
Výběr esencí do sauny – aroma do sauny -provoněná pohoda

Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Kameny do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Kamenné dekorace v sauně

Peelingy do sauny – saunové zážitky
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Léčivá sůl – solné terapie ve wellness provozu

 Metličkování v sauně – bylinky a větvičky v sauně – saunové ceremoniály

 

 

aromaterapie ve wellness a SPA

ruze-aromaKvětinové vody ve wellness  – hydroláty jsou oblíbené
Intuitivní aromaterapie – Mikael Zayat – aromaterapie jinak
Vykuřovadla – přírodní parfémy pro prostory – jak vykuřovat?
Magická aromaterapie ve wellness, jak nás ovlivňuje? Co je to scent marketing?
Aromaterapie do sauny, vůně do sauny pro relaxaci a zdraví
Aroma koupele, vůně a voda, harmonie pro tělo, duši i mysl

 

 

 

Dekorace ve wellness a SPA

wellness-interier-spa-dekorWellness interiér plný květin – květiny ve wellness a SPA – květinová dekorace
Jak zaujmout klienty ve wellness a SPA – mocné emoce
Dekorativní obklady ve wellness a SPA
Dekorativní sklo ve wellness a SPA – sklo s potiskem a motivy
O
blázky a kamínky ve wellness a SPA – fotogalerie
 Ohebný kámen – snadná dekorace s přírodním kamenem – kamenné tapety ve wellness a SPA
Originální paravany ve wellness a SPA interieru
Wellness vybavení
Terasy z dřevoplastu ve wellness a SPA

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

sauna

sauna, saunování, saunovani, domaci sauna, domácí sauna, v sauně, v saune, saunovací, saunovaci, saunove ceremonialy, saunové ceremoniály, saunovací ceremoniály, saunovaci ceremonialy, zážitky v sauně, zazitky v saune, saunové zážitky, saunove zazitky, zážitkové saunování, zazitkove saunovani, zazitkovesaunovani, zazitkovesaunovani.cz, sauner, saunér, profesionální saunér, do sauny, pro saunu, trendy sauna, trendy v saunovani, trendy v saunování, saunové trendy, saunove trendy,esence do sauny, aroma do sauny, vůně do sauny, vune do sauny, aroma v sauně, esence v sauně, vůně v sauně, vune v saune, saunové aroma, saunove aroma, saunové esence, saunove esence, saunové vůně, esence pro saunu, vůně pro saunu, vune pro saunu, aroma pro saunu, kosmetika v sauně, kosmetika v saune, kosmetika do sauny, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika saunování, peeling do sauny, peeling v sauně, saunový peeling, saunovy peeling,

 

profesionální kosmetika, profesionalni kosmetika, kosmetika pro kosmeticky, kosmetika pro kosmetičky, kosmetika do salonu, spa kosmetika, profi kosmetika pro kosmetičky, kosmetika profi, profi kosmetika, saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness kosmetika, kosmetika wellness, bio kosmetika, přírodní kosmetika v salonu, prirodni kosmetika do wellness, kosmetika novinky, novinky kosmetika, kosmetika pro profesionály, kosmetika pro profesionaly, kosmetika wellness, spa wellness kosmetika, profesionální kosmetika salonní, salonni kosmtika, kosemtika do salonu, profesionalni kosmetika do salonu, profesionalni spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionální salonní kosmetika, profi kosmetika, spa kosmetika, kosmetika spa,  saunová kosmetika, saunova kosmetika, kosmetika do sauny, wellness marketing, marketing ve wellness, marketing pro wellness, spa marketing spa wellness marketing.

spa, spa wellness, wellness spa, wellness a spa, spa kosmetika, profesionální spa kosmetika, profesionalni kosmetika, profesionalni spa, day spa provoz, interiéry spa, interiery spa, spa dekorace, spa procedury, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybaveni wellness, wellness vybaveni, vybavení wellness, wellness vybavení, wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellenss, wellness pristroje, pristroje pro wellness, přístroje pro wellness, wellness přístroje, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, virivky wellness, vířivky wellness, lehátka wellness, lehatka do wellness,

wellness trendy, trendy ve wellness a spa, wellness procedury, wellness ošetření, wellness osetreni,

hubnutí – tělo – detox  tělová ošetření v salonu, telova osetreni v salonu, ošetření celulitidy, celulitida, bandáže Arosha, bandaze Arosha, tělové kosmetické bandáže, telove kosmeticke bandaze kosmetika Arosha, zeštíhlující bandáže, zestihlujici bandaze Arosha, zeštíhlení ošetření, zestihleni osetreni salon, zábaly hubnutí, zabaly hubnuti, hubnutí v salonu, hubnuti v salonu, formování postavy v salonu, formovani postav v salonu, formování těla, formovani tela, modelační ošetření, modelacni osetreni, konturovací zábaly, konturovaci zabaly, detox, detoxikační ošetření, dekoxikacni osetreni, jarní detoxikace v salonu,

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit