Follow me
0

Czech Hotel Awards – Výsledky soutěže Hotel roku 2013

 

Velký sál pražské Lucerny se stal ve čtvrtek 30. května místem slavnostního vyhlášení cen prestižní ankety Hotel roku 2013. Ve druhém ročníku byli vybráni z 223 přihlášených hotelů vždy krajští a také absolutní vítězové v pěti kategoriích: 3* hotel, 4* hotel, 5* hotel, Kongresový hotel, Wellness hotel

Záštitou této akce se i v letošním roce stalo Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky a nově i Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Hlasování v kategoriích 3*, 4*, 5* hotel a wellness hotel probíhalo na oficiálních webových stránkách soutěže www.hotelawards.cz a na stránkách partnera hlasování www.turistika.cz. Jinak tomu bylo v kategorii kongresový hotel, kde o vítězích rozhodovala odborná porota složená z řad zástupců významných společností pořádajících kongresy a různé společenské akce.

„Jsme rádi, že i druhý ročník upoutal velkou pozornost soutěžících, ale i samotné veřejnosti, která v soutěži Hotel roku 2013 hlasovala,“ uvedl na slavnostním večeru za pořádající agenturu Conventia jednatel Mgr. René Hradecký. „Zájem hotelů o získání vítězného ocenění Hotel roku, o kterém rozhoduje především nestranná veřejnost, ukazuje, že provozovatelům na názoru hlasujících, a tudíž i potencionálních klientů velmi záleží,“ dodal René Hradecký.

Slavnostního večera, který se odehrál v unikátních secesních prostorách Velkého sálu paláce Lucerna, se účastnilo více než pět set hostů nejen z řad soutěžních hotelů a partnerů ankety, ale i z řad odborné veřejnosti a médií. Vítězné hotely mohou své ocenění využít zejména k širokým marketingovým aktivitám.

Absolutními vítězi v ČR se v jednotlivých kategoriích staly následující hotely:

3* hotel:                             Hotel Prácheň
4* hotel:                             Hotel Berg
5* hotel:                             Chateau hotel Zbiroh
Kongresový hotel:          Clarion Congress Hotel Prague
Wellness hotel:                                Hotel Berg

 

 

 

Kam dál?

rubriky:
Wellness kosmetika,
Wellness trendy,
Krása a zdraví,
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing

 

články:
Novinky a aktuality – wellness kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Thalassoterapie

Peelingové saunové rituály
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Nové wellness trendy
Léčivá sůl ve wellness a spa