Follow me
0

BAZÉNY, SAUNY & SPA

Pražský bazénářský veletrh

Již po sedmé se sešly významné firmy na veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA, který se letos poprvé konal na podzim společně s mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH a dalšími souběžnými veletrhy.

Toto rozhodnutí přispělo nejenom k ušetření nákladů bazénářských firem a příbuzných oborů, které se podzimního veletrhu FOR ARCH pravidelně účastní, ale i k přilákání nových vystavujících firem v mezinárodním měřítku.

Nemalým přínosem byl vyšší zájem z řad odborné i široké veřejnosti ze strany stavebních veletrhů, k čemuž přispěli návštěvníci plánující koupi bazénu, saun apod. Záštitu veletrhu poskytla Asociace bazénů a saun ČR, odbornou garanci Asociace pracovníků v regeneraci.

Na výstavní ploše PVA EXPO PRAHA během 5ti dnů předvedli vystavovatelé své novinky. Návštěvníci se tak mohli setkat mimo jiné s tradičním výrobcem bazénů z nerezové oceli Berndorf Bäderbau či českým výrobcem akrylátových masážních bazénů USSPA. Dále poznali francouzskou eleganci značky DESJOYAUX, kvalitní zastřešení společnosti ISPRA či ALUKOV, návrhy a úspěšné realizace veřejných i privátních zakázek firmy SPORTAKCENT, finské sauny Harvia od společnosti Horavia a mnoho dalších.

Zajímavé relaxační expozice vzbudily údiv nejen u návštěvníků – celkem souběžné veletrhy navštívilo 69 357 osob , ale rovněž nadchly porotu již tradiční soutěže TOP EXPO, za což si jedna z vystavujících firem veletrhu Bazény, Sauny & SPA odnesla ocenění jako nejzdařilejší expozice do 50 m² – Aquamarine spa . Gratulujeme, protože získat toto ocenění mezi 824 českými a 54 zahraničními expozicemi na ploše 18 325 m2 v PVA EXPO PRAHA – Letňany je již úspěch veliký.

 

K veletrhům již neodmyslitelně patří bohatý doprovodný program, jak vysoce odborný ,tak i pro laickou veřejnost. Doprovodný program trval celkem 109 hodin a přednášelo 90 renomovaných účastníků. Asociace bazénů a saun ČR zvolila pro doprovodný program téma Bazénová keramika a stavební chemie, jež je stále aktuální pro investory i provozovatele bazénů a dalších regeneračních provozů s mokrou zónou. Naopak Asociace pracovníků v regeneraci připravila diskusní kroužek o stavbě privátních bazénů, fámy a mýty o koupání na veřejných koupalištích.

Veletrh přispěl k navázání obchodních kontaktů a k rozvoji oboru a svým spojením s dalšími veletrhy společnost ABF, a.s. dokázala navázat na úspěšné předchozí ročníky.

Přípravy na další ročník jsou opět v plném proudu.

O chystaných novinkách a doprovodném programu  budeme včas informovat. Již nyní si ale můžeme poznamenat do diáře termín 17. – 21. 9. 2013.

Ing. Markéta Pavlíčková
manažerka veletrhu FOR ARCH a BAZÉNY,SAUNY&SPA

10/2012

 

 

Kam dál?

rubriky:
Wellness kosmetika,
Wellness trendy,
Krása a zdraví,
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing

 

články:
Novinky a aktuality – wellness kosmetika

Profesionální aromaterapie pro kosmetiku
Aromaterapie do sauny
Profi SPA kosmetika
Thalassoterapie

Peelingové saunové rituály
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Nové wellness trendy
Léčivá sůl ve wellness a spa