Follow me
0

Aura parfémy – Bachovy esence s éterickými oleji – vůně, která léči tělo i duši

Luxusní parfémy v harmonii s přírodou.
První pomoc při ruce.

bachovky-esence-aromaBachova květová terapie, jejímž zakladatelem je Dr. Bach, londýnský lékař, bakteriolog a homeopat, je založená na principu 38 léčivých esencí z divokých rostlin, stromů a keřů, které pomáhají v boji s negativními emocemi.

Dr. Bach hledal a zkoumal sílu rostlin v době, kdy se přesvědčil, že nemoc je důsledek emoční nerovnováhy. bachovy-esence

Že to, co známe jako nemoc, je stav mnohem hlubší vnitřní poruchy. Po dokončení svého hledání popsal účinky esencí, metodu sběru rostlin a přípravu matečných tinktur. Dále doporučoval užívání esencí jak vnitřně, tak i externě, v masážích, pleťových vodách nebo parfémech.

 

aroma-bylinky-spa-herbalruze-aroma-esencekontryhel-aroma-bylinky-vos

aroma-citrus-wellness-koupeNejkrásnějšími květy vybraných rostlin se pokryje hladina pramenité vody v misce z křišťálového skla a to vše bez dotyku rukou (např. pomocí větviček stejné rostliny). Počká se, až květy povadnou a předají svoji pozitivní sílu vodě v misce. Poté se povadlé květy opět bez dotyku rukou vyjmou a získaný roztok se přefiltruje.

Parfémy Les Fleurs de Bach pocházejí ze světové metropole parfémů a kosmetiky PAŘÍŽE. Jedná se o unikátní parfémy, které nejen nádherně voní, ale harmonizují i vaše emoce. Základem parfémů jsou známé Bachovy květové esence (v Anglii prodávané jako léky bez předpisu).

bachovkyEsence potřebné k výrobě parfémů jsou získávány z rostlinných výluhů. Příprava esencí je velice odborný proces v souladu s přírodou. Výluhy se získávají z rostlin sebraných za plného květu a bezmračného dne na místech kontrolovaných ECOCERTem.

Společnost Les Fleurs deBach při jejich výrobě navazuje na poslání a doporučení Dr. Edwarda Bacha a nabízí nám parfémy na bázi květových esencí.  Jejich výroba je založena na ruční práci speciálně vyškolených odborníků. Díky dlouholetým zkušenostem byla vybraná speciální kombinace esencí, které dodávají parfémům nejen příjemnou dlouhotrvající vůní, ale i unikátní účinky pro harmonii nebo vitalitu.

 

 

Aura parfémy
Voňaví pomocníci pro každý den

Jsou úplnou novinkou, kde se uplatňuje propojení Bachovy terapie a aromaterapie.  AURA parfémy každého zahalí do voňavé mlhy a jemným působením Bio-Bachovek a bio esenciálních olejů harmonizují. Jsou vhodné kdykoliv během dne, děti si parfémem mohou provonět i svoje plyšová zvířátka, která mají u sebe. Barevné 30 ml spreje jsou  s mechanickým rozprašovačem a lze je jednoduše používat například tak, že se 1-3 střiky „rozpráší“ nad hlavou v době potřeby.

wellness-bio-bachovky-aura-

 

Aura parfém První pomoc/ Urgency

5-aura-parfemy-bachovky-esepřináší okamžitou úlevu v období bolesti, smutku, zármutku, náhlých událostí

Bachovy květové BIO esence: Plamének: podporuje koncentraci a efektivnost, navrací do reality. Snědek: utěšuje a přináší morální rovnováhu a harmonii. Chmerek: navrací do rovnováhy fyzické i emoční disharmonie, podporuje rozhodnost. Devaterník: obnovuje vnitřní jistotu a zbavuje strachu v situaci „nouze“. Jabloň lesní: očistná esence, pomáhá vnímat události z nezaujatého pohledu. Slivoň: podporuje vnitřní klid, důvěru a adekvátní reakce.

Esenciální oleje:

Šalvěj: zmírňuje vnitřní neklid
Máta: navrací aktivního ducha
Lavandin: uvolňuje mysl i tělo
Verbena: zmírňuje rozrušení a úzkosti

 

Aura parfém Klidné dítě

aura-parfemy-bachovky-esenc 2utiší, uklidní či podpoří dítě, které je pod tlakem. Pomáhá navrátit klidnější mysl, být tolerantní a umět odpustit a být chápající.

Bachovy květové BIO esence: Netýkavka: navrací klidnější chování, tolerantnější a chápající přístup. Snědek: utěšuje a přináší morální rovnováhu a harmonii. Cesmína: pomáhá vnímat a cítit lásku. Vrba: pomáhá se vyrovnat a pochopit situaci, problém, vnímat zodpovědnost. Sporýš: navrací klid a pohodu

Esenciální oleje:
Pomeranč: přináší radost a optimismus
Červená mandarinka/klementýnka: uklidňuje po rozrušení Litsea cubeba: pro hluboké vnitřní zklidnění a zbavení se napětí

 

 

Aura parfém Konflikt

1-aura-parfemy-bachovky-esek uvolnění atmosféry, kde převládá nádech bojovnosti a negativní postoje.

Bachovy květové BIO esence:  Čekanka: pomáhá získat milující a starostlivý přístup k okolí. Buk: navozuje toleranci a vnímání dobra a pochopení, Cesmína: pomáhá vnímat a cítit lásku Vrba: pomáhá se vyrovnat a pochopit situaci, problém, vnímat zodpovědnost. Sporýš: navrací klid a pohodu. Réva vinná: povzbuzuje schopnost vzájemné komunikace a pochopení názoru druhých.

Esenciální oleje:
Lavandin: zklidňuje tělo i mysl
Pelargonie: pomáhá s obnovením rovnováhy
Pomeranč: navrací optimismus a radost
Mandarinka: umožňuje hlubokou relaxaci
Santalové dřevo: podporuje moudrost a pochopení

 

Aura parfém Energie

pomáhá znovuobnovit energii, elán a chuť do života, srovnává energie, pomáhá tam, kde se s energií špatně hospodaří, kde je jí sice hodně, ale rychle se vyčerpá
aura-parfemy-bachovky-esenc
Bachovy květové BIO esence:  Zeměžluč: obnovuje vnitřní sebedůvěru a schopnost navazovat komunikaci. Habr obecný: pomáhá odstranit vnitřní napětí, obavy, nechuť do práce, povinností nebo začít něco nového. Dub letní: pomáhá poznat své limity/hranice únosnosti a poznat potřebu odpočinku.Růže šípková: navodí vnitřní radost a chuť do života nebo poznávat dobrodružství. Oliva: navrací psychickou a fyzickou energii.

Esenciální oleje:
Grapefruit: revitalizuje a stimuluje
Černý smrk: navrací energii
Eukalyptus: osvěžuje tělo i mysl
Vavřín: posiluje a osvěžuje
Skořice: zahřívá a dodává energii
Ravensára: uklidňuje a harmonizuje psychickou disharmonii

 

Aura parfém Spánek

2-aura-parfemy-bachovky-esepro klidné usínání a plnohodnotný spánek

Bachovy květové BIO esence: Snědek: přináší vnitřní harmonii, morální zklidnění a psychickou rovnováhu. Jírovec maďal: pročišťuje a navrací klidnou mysl. Pávie červená: pomáhá znovu získat vnitřní důvěru v sebe i okolí. Sporýš lékařský: bojuje proti vnitřní bezradnosti. Osika: snižuje až obsesivní strachy a přináší úlevu, dodává sílu a důvěru v sebe sama i okolí

Esenciální oleje:
Amyris: bojuje s rozrušením a zklamáním
Pomeranč: přináší radost a optimismus
Mandarinka: umožňuje hlubokou relaxaci
Litsea cubeba: pro hluboké vnitřní zklidnění a zbavení se napětí
Neroli: pročišťuje a navrací klidnou mysl
Magnolie: zklidňuje při snadném se rozrušení/vystresování se

 

Aura parfém Stres

4-aura-parfemy-bachovky-esenavrací vnitřní klid a pohodu ve stresovém zatížení

Bachovy květové BIO esence:  Řepík lékařský: usnadňuje vzájemnou komunikaci s okolím. Dub letní: pomáhá poznat své limity/hranice únosnosti a poznat potřebu odpočinku.
Netýkavka: pomáhá získat klidnější, chápavější a tolerantnější přístup k okolí. Jírovec maďal: pročišťuje a navrací klidnou mysl. Borovice: zmírňuje pocity viny a zvyšuje sebedůvěru
Jabloň lesní: očistná esence, pomáhá vnímat události z nezaujatého pohledu. Sporýš: bojuje proti vnitřní bezradnosti

Esenciální oleje:
Lavandin: zklidňuje tělo i mysl
Pelargonie: pomáhá s obnovením rovnováhy
Máta: navrací aktivního ducha
Rozmarýn: pomáhá překonat a odolávat stresové zátěži

 

 

Květinové vody – hydroláty

 

Kam dál?

 Veletrh kosmetiky VIVANESS 2015        
Trh s přírodní kosmetikou

Vegani milují BIO
BIo kosmetika ve wellness a SPA

 

 

Aktuálně ve wellness a SPA

SPA WELLNESS beauty kosmetika do wellnessAktuality, pozvánky, akce ve wellness a spa  
Spa a wellness hotely –  wellness novinky a zajímavosti
N
ovinky v kosmetice – kosmetické produkty
Novinky a aktuality – wellness , beauty a SPA

Saunové ceremoniály a zážitkové saunování – trendy v saunování

 

 

wellness-inteerier-spaKlientela ve wellness a spa
Wellness provoz – co se řeší ve wellness?
Wellness koncept – každé wellness je jiné

Thalassoterapie a thalasso procedury
Arganový olej – absolutní HIT v kosmetice a wellness
Jak nalákat klienty do wellness a spa?
Profesionální wellness a  SPA kosmetika
Profesionální aromaterapie pro kosmetiku

 

rubriky webu SPAwellness.cz:

Wellness kosmetika
Wellness trendy
Medical wellness- spolupráce medicíny a wellness
Wellness interiéry – stavba wellness
Wellness provoz – klienty, zaměstnanci-marketing
Bazény, vířivky, spa

Fotogalerie wellness – inspirace
Sauna a saunování

Wellness vybavení
Wellness procedury – procedury ve wellness a spa
Hai spa – vlasové rituály-péče o vlasy
Klienti ve wellness a spa, spa klientela a wellness klientela
Wellness design a wellness dekorace   

 

 

Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness, wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum. Domácí wellness Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Spa Spa, day spa, destination spa, resort spa, spa wellness, exkluzivni spa, spa hotel, hotel spa, spa péče, spa, spa centrum, hotel spa, spa hotel, destination spa, day spa, hotelové spa, spa v hotelu spa koncept, spa kosmetika, spa interiery, interiery spa, spa design, spa dekorace, dekorace do spa, dekorace pro spa, wellness a spa, spa a wellness, home spa, domácí spa, soukromé spa, domaci spa, soukrome spa,
Vybavení
Wellness vybavení, wellness vybaveni, vybavení wellness, vybaveni wellness, vybavení pro wellness, vybaveni pro wellness, vybavení do wellness, vybaveni do wellness, spa vybavení, spa vybaveni, vybaveni spa, vybavení spa, vybavení do spa, vybaveni do spa, vybavení pro spa, vybaveni pro spa, spa wellness vybaveni, spa a wellness vybavení, spa a wellness vybaveni, vybavení pro wellness centrum, vybaveni pro wellness centrum, vybavení domácí wellness, vybaveni domaci wellness, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybavení do wellness doma, vybaveni do wellness doma, wellness doma vybavení, wellness doma vybaveni, vybavení pro domácí wellness, vybaveni pro domaci wellness, vybaveni soukrome wellness, soukrome wellness vybaveni, vybavení pro soukromé wellness, vybaveni pro soukrome wellness,

Interier
Wellness interier, wellness interiér, spa interiér, spa interier, interiér wellness, interier wellness, interiér spa, interier spa, spa wellness interiér, spa wellness interier, wellness interiéry, wellness interiery, spa interiéry, spa interiery, wellness spa interiery, wellness a spa interiery, wellness centrum interiér, interiéry wellness centrum, interiery wellnes centrum, exkluzívní interiéry, exkluzivní interiery wellness, exkluzivni wellness interiery, exkluzivní spa interiéry, exkluzivni spa interiery, exkluzivni interiery wellness a spa, exotické wellness interiéry, exoticke wellness interiery, zajímavé wellness interiéry, zajimave wellness interiery, zajimave interiery wellness, zajimave spa interiery, zajímavé spa interiery, interier dekorace, Exotický interiér wellness, jávský interiér wellness, thajský interiér wellness
Design         Wellness design, design wellness, spa design, design spa, wellness spa design, design pro wellness, wellness a spa design, spa wellness design, wellness centrum design, design wellness centrum,

Trendy  Wellness trendy, tredny wellness, spa trendy, trendy spa, spa wellness trendy, wellness a spa trendy, medical wellness trendy, trendy ve wellness, trendy pro wellness, trendy ve spa, trendy wellness ošetření, wellness interiery trendy, wellness centra trendy

Wellness nábytek, nábytek wellness, wellness nabytek, nabytek wellness, nabytek do wellness, nábytek do wellness, nabytek pro wellness centrum, spa nábytek, wellness a spa nábytek, wellness a spa nabytek, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek do wellness centra, nabytek do wellness centra, saunový a wellness nábytek, saunovy a wellness nabytek, wellness lehátka, wellness lehatka, lehatka do wellness, lehátka do wellness, relaxační nábytek, relaxacni nabytek, nabytek k bazenu, nabytek pro soukrome wellness, nábytek pro wellness, nábytek do odpočívárny, nabytek do odpocivarny, potahy nabytek wellness, zahradní nábytek, nábytek do wellness a spa, luxusní zahradní nábytek, outdoor nábytek, odpočinkový nábytek, kvalitní zahradní nábytek, teakový nábytek, zahradní wellness, zahradní velnes, zahradní welnes, wellness vybavení, wellness trendy, wellness doplňky, wellness doma, domácí wellness, wellness dekorace, výstavba wellness, výstavba domácí wellness, vybavení relaxačních zón, relaxační nábytek, nábytek do wellness, spa vybavení, soukromé wellness, designový nábytek do zahrady, ratanový nábytek, kovový nábytek, vyplétaný nábytek, proutěný nábytek, napínané plachty na zahradu, relaxace na zahradě, obložení krbu, zahradní krb, home spa, home wellness, domácí wellness, wellness doma, soukromé wellness,