Follow me
0

Akademie léčivé výživy – léčivé a regenerační vlastnosti výživy a její vliv na zdraví

Vaření jako vášeň i životní styl, stravování podle zásad dlouhověkosti.
S nadšením pro zdraví, pohodu těla, duše i mysli.

 

Dobré jídlo vytváří dobrou atmosféru, dobré vztahy, pozitivní přístup ke světu a k lidem a každý, kdo pěstuje, sklízí, uskladňuje, zavařuje, zpracovává, připravuje a vaří, může potvrdit, že se nikdy nenudí.

Pro mnohé z nás není stravování jen koníčkem nebo módou, ale může být i vášní, přesvědčením, životním stylem a také součást naší duchovní cesty.

Akademie léčivé výživy se věnuje  především léčivým a regeneračním vlastnostem potravin a výživy a jejich účinkům na lidské zdraví. To nejlepší z tradičních kuchyní Východu i Západu pro lidi se zdravým rozumem, kteří si ve zdravém těle chtějí udržet zdravý duch! Staré čínské přísloví říká, že léky se vyrábějí ze stejných surovin jako jídlo. I naše, západní, biblická tradice učí, že jídlo má být člověku lékem.

Výukový program se opírá o téměř třicetiletou tradici vzdělávání The Academy of Healing Nutrition v oblasti celostních přístupů ke zdraví a stravování podle zásad dlouhověkosti. Pozvání přednášet přijal zakladatel a ředitel akademie Roger Green, který je považován za jednoho z nejprogresivnějších a nejdynamičtějších učitelů oboru přirozené péče o zdraví v současnosti a jako výborný a energický řečník umí srozumitelně a přitom důkladně přiblížit vědu a umění Orientu lidem ze Západu.

Kurzy se věnují tématům jako jsou orientální diagnóza, samoléčení a energetické vlastnosti potravin a předává své odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti. Inspiruje a vede své studenty na cestě ke změně životního přístupu a rozumnějšímu stravování. Přednášky posluchačům přináší rozsáhlé teoretické znalosti i okamžitou schopnost je prakticky aplikovat.

Cílem je:

-          spojit vědecké poznatky s intuitivním poznáním a vracet se k tomu, co lidstvo umělo přirozeně používat v moderních podmínkách

-          sjednotit fyzické, duševní, emocionální a spirituální zdraví

-          rozvíjet vědomí ve všech aspektech života

-          činit informovaná rozhodnutí co se týče vlastního zdraví, díky „jasné hlavě“ umět efektivně využívat energii a naplňovat si životní sny

Will Tara, jeden z lektorů AHN, říká: „Léčení není osamoceným jevem, nenastává jen v jedné dimenzi naší bytosti ani nepůsobí jen na část našeho života. Nový způsob myšlení umožní tomu starému v klidu odejít a to přináší zdraví.“ Chceme na vás zapůsobit tak, abyste vy potom mohli působit na druhé. Zveme vás na cestu za sebeléčením, dlouhověkostí, dobrou energie a blažeností v životě.

Spoustu dalších informací a podrobností najdete na internetových stránkách www.akademielecivevyzivy.cz v češtině a www.academyhealingnutrition.com v angličtině.