Follow me
0

První pražský beauty concept store Ingredients

Staré Město se dočkalo otevření luxusní parfumerie a galerie, kterou s nadšením přivítají zejména milovníci originálních vůní a prestižní francouzské značky Sisley.

Ingredients nabízí zajímavý výběr parfémů (Comme des Garcons, Escentric Molecules, Histoires de Parfums, Byredo, Boadicea the Victorious) pěstící kosmetiky (Sisley, Eve Lom) a svíček (Cire Trudon), které jsou ve světě niche* značek právem řazeny mezi kultovní. Jejich společným jmenovatelem jsou ingredience té nejvyšší dostupné kvality, dechberoucí vonné kompozice a jedinečný design.

Součástí prodejny je také galerie, která představí práci současných autorů, a exkluzivní kosmetický boudoir Sisley, jediný v České republice, s ucelenou nabídkou sofistikovaných ošetření pro ženy i muže využívajících účinků aromaterapie a speciálních masážních technik. Ošetření v privátní kabině Sisley, prováděné specialistkami vyškolenými v Paříži, je zážitkem pro všechny smysly a nabízí účinná řešení pro každou pleť.
___

* Značky nesoucí označení „niche“ jsou velmi selektivní a od těch běžně dostupných se liší zejména použitím ingrediencí nejvyšší dostupné kvality bez ohledu na finální cenu produktu. Prostřednictvím niche parfémů si jejich tvůrci plní své sny o dokonalých vonných kompozicích, které se nemusí podřizovat všeobecnému vkusu. Produkty niche značek se nevyrábí sériově, nýbrž tradičními postupy s důrazem na kvalitu a ruční zpracování. Jejich distribuce je velmi limitovaná.

8/2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.