Follow me
0

Nové saunové ceremoniály v saunovém světě Aquapalace Praha – saunová sezona opět začíná

Úplně nové zážitky – saunové menu odhaleno.
Saunové ceremoniály a saunová divadla v novém provedení.

Prvním listopadovým týdnem startuje nová saunová sezona. Začíná opravdové sychravé podzimní období, které vystřídá zima. Ideální čas na pravidelné saunové aktivity, zážitky a relaxaci v teple. V teplé sauně podpoříme imunitu, zaženeme chmury a špatnou náladu, ochutnáme něco dobrého a zažijeme krásné divadlo. Právě teď se odhaluje lákavá nabídka letošní sezony v podání saunových mistrů v jedinečném prostředí saunového světa.

sauny ceremonial aquapalace saunovy svet (5)Jak jsou na tento rok připraveni v největším Saunovém světě Čechách, v Aquapalace Praha, jsme si povídali s marketingovým ředitelem Danielem Ulrichem během knference, které se také účastnil i Pavel Hofrichter za Českou asociaci saunérů a Jakub Strážnický, manager Saunového světa v Aquapalace Praha.

To se letos stává hlavním partnerem celostátní kampaně za zdravé saunování „TÝDEN SAUNOVÁNÍ„, kterým oficiálně saunová sezona začíná.

sauny ceremonial aquapalace saunovy svet (8)

 

Do celostátní akce „Týden saunování“, která probíhá od 31.10. do 8.11.2015, se zapojila řada saunových center, aby ukázala, jaká je jejich nová nabídka, co zařadili nového a zajímavého, co zlepšili a co chtějí ukázat svým klientům.

Během tohoto týdne mohou klienti zažít zajímavé akce, speciální saunové ceremoniály a zúčastnit se přednášek a programů, které jsou něčím speciální, nebo jedinečné.

 

Jako každoročně i letos se pozornost obrací na vás největší Saunový svět, na Aquapalace Praha, co je konkrétně zde připraveno pro tento speciální akční „Týden saunování“?

Rimske_lazne-interier-saunyZveme všechny, kteří si u nás chtějí saunování vyzkoušet. Návštěvníci mají možnost objevit vše, co zde nabízíme a účastnit se zajímavého programu. V Aquapalace Praha je k dispozici 14 druhů saun tematicky rozdělených na klasické římské lázně, finské sauny a venkovní sauny. V klasickém finském saunování, si návštěvníci můžou vybrat teplotu, na jakou se cítí, a to od 60 do 100 stupňů Celsia.

Pro ochlazení jsou zde studené sprchy, studené studny s ledovou drtí či ochlazovací bazének. K relaxaci slouží aromatické sprchy. Římské lázně jsou ideální volbou pro ty, kdo preferují nižší teploty. Vybrat si lze z pěti parních kabin s teplotami od 25 do 65 stupňů Celsia.

K ochlazení je také k dispozici oblíbený velký bazén s prosklenou střechou. Výhodou je i krásný venkovní saunový prostor. Venkovním saunám dominuje severský srub, je zde relaxační terasa s lehátky, ochlazovací vířivky a bazének. Spojení čerstvého vzduchu a saunování je jedinečným zážitkem. Zejména v době večerního saunování pod hvězdnou oblohou.

sauny-saunovy-ceremonial-v-sauny-design-interier-sauno

 

jakub strážnický saunovy ceremonial 1Během celého Týdne saunování představujeme celou řadu nových ceremoniálu. Představí se náš Mistr saun Aleš se svým jedinečným ceremoniálem Sing Swing Gentleman, což je saunová show v rytmech swingových melodií, která je naprosto úchvatná. Páteční podvečer se ponese na vlnách jazzových rytmů světoznámého muzikálu Chicago. Týden saunování ukončí netradiční saunová show inspirovaná příběhy z dětských Večerníčků.

Celotýdenní program nabízí mnoho dalších unikátních saunových představení. Například Halloweenský ceremoniál, Mayský ceremoniál s bubínkem, lákavý je i sestřih ze čtyř nejzajímavějších ceremoniálů. Součástí našeho programu je například přednáškový prostor pro povídání o saunování dětí.

 

Na váš Saunový svět se upíná pozornost nejen klientů, ale i ostatních saunových provozů, což vás asi motivuje být stále o krok napřed, kde berete nápady pro další novinky?

sauny ceremonial aquapalace saunovy svet (9)Stále je velký prostor pro inspiraci a nás těší, když můžeme představit čas od času něco úplně nového. Inspirujeme se v zahraničí, kde má saunování různé podoby a hledáme, jak bychom některé věci mohli uplatnit u nás. Spolupracujeme s řadou odborníků v oblasti saunování a zdravého životního stylu, chceme se zaměřit na zdraví ve wellness a SPA, tedy nabízet klientům kompletní programy péče, a to i v oblasti saunování.

Ve spolupráci s Českou asociací saunérů také připravujeme řadu inovací a novinek pro saunové ceremoniály. Ale i naši saunéři mají prostor pro to, aby navrhli něco nového a zajímavého. Společně tak vytváříme nové programy a ceremoniály.

Sledujeme také co se děje ve světě, snažíme se, aby kvalita našich služeb rostla, je to hodně i o osobním přístupu našich saunových mistrů a jejich nadšení, které do saunování dávají. Stále se snažíme něco zlepšovat, i naši saunéři se vypracovali na vysokou úroveň. Myslím, že hodně klientů je překvapených, co vše je možné v sauně zažít a saunování to celkově posouvá na vyšší úroveň. Užije si zde ten, kdo vyhledává klasické poklidné saunování, ale  i ten, který chce objevovat v sauně stále něco nového.

Letošní novinky pak představujeme klientům například během Týdne saunování. Jsou to unikátní, nové programy a zážitky, které stojí za to vyzkoušet.

saunovy ceremonial sauna kamen obklad (1)saunovy ceremonial sauna kamen obklad (3)saunovy ceremonial sauna kamen obklad (2)

 

Saunový svět v Aquapalace Praha je oblíbeným místem pro mnoho návštěvníků z poměrně velké spádové oblasti, někteří sem přijíždějí i na celý den. Jaké zázemí zde mohou využít?

sauny-interier-saunaKromě samotného programu zážitkového saunování věnujeme také pozornost tomu, abychom nabízeli služby na úrovni v odpovídajícím prostředí. Snažíme se vytvořit zde jedinečnou atmosféru.

V nedávné době zde proběhl redesign Saunového světa, přibyli úplně nové sauny. Je zde řada relaxačních zákoutí a místností, které k saunování patří. Zajímavá a pestrá je i nabídka občerstvení v saunovém baru, kde je možné objednat si pití i jídlo, saláty, freshe,..

Chceme, aby se klienti u nás dobře prohřáli a odpočinuli si, ale myslíme i na to, aby se k nám hosté pohodlně dostali.

Ti, kteří k nám přijíždí autem mají možnost bezplatně parkovat v parkovacích domech a ti, kteří cestují městskou dopravou, mohou využít naši pravidelnou autobusovou linku  Aquabusu přímo od metra. Unikátní jsme také propojeností jednotlivých provozů celého centra, zejména s hotelem, ze kterého je možné se v pohodlných župáncích dostat do Saunového světa, do SPA i ostatních resortů.

srubova-sauna-venkudeti-sauna-aquapalace-sauny

Je  pro nás důležité  nabízet prostředí pro relaxaci a zážitky všem věkovým skupinám. Snažíme se oslovit rodiny s dětmi, ukázat jim o čem je saunování. Máme i speciální dětskou saunu, kde si děti mohou saunování vyzkoušet. Design vychází z oblíbených pohádkových motivů, což děti láká a baví.interier-sauny-cestlice

Teplota je zde příjemně nastavena, děti příjemným způsobem získávají první zkušenosti se saunováním. Prostor tu najdou i starší věkové skupiny v mnoha klidných zákoutích, zajímavá je panoramatická sauna s výhledem, a další klidné relaxační prostory.

Mladí lidé často vyhledávají programy zážitkového saunování. Řada z nich si sem zajde po práci, na večerní relaxaci.Nabídku saunových ceremoniálů a kalendář akcí můžete najít na plakátech po celém resortu i na našich webových stránkách www.aquapalace.cz Chceme, aby od nás lidé odcházeli spokojení a relaxovaní, aby si to u nás vždy dobře užili.

 

Jaké zajímavosti, novinky a inovace letos osloví návštěvníky Saunového světa Aquapalace?

Naše zážitkové saunování a saunové rituály jsme doplnili o některé absolutní novinky. Různé styly a různá saunová show, společně tvoří pestrou nabídku zábavy a divadelních představení v jedinečné atmosféře. Každý saunér se představí v ceremoniálu, do kterého dává celou svoji osobnost.

saunove-ceremonialy-v-saune

 

Temný druid a Star Wars

Užijte si křest ohněm v podání Pavla Horáka, temného druida, na motivy keltské hudby, nebo se nechte přenést do světa Star Wars, ceremoniálu plného světelných efektů a dynamických prvků. Mezi další saunové ceremoniály tohoto saunéra patří například saunová šou Pán prstenů a kmotr. Většina jeho zážitkových ceremoniálů čerpá inspiraci z jeho oblíbených filmů.

Benátský karneval – relaxační ceremoniál

Zaposlouchejte se do tónů známých melodií, nechte se okouzlit karnevalovými kostýmy a užijte si relaxační a meditační saunovou show spolu s Ivankou Suchou. Díky jejímu ceremoniálu se přenesete do slunné Itálie, takže se v chladných podzimních a zimních dnech krásně zahřejete.

 Kouzelný Orient

Saunový ceremoniál s nádechem kouzelného Orientu. Nechte se vlákat do světa exotiky, kde ženy nosí krásné kostýmy a ladně se v nich pohybují. Proniknete do světa vzrušení a magie, kterou v sobě orientální tanec skrývá. Saunovým ceremoniálem provádí Kateřina Šmídová.

Taneční ceremoniál Chicago

Melodie, které vás zavedou na vlně jazzových rytmů do příběhu muzikálu Chicago spolu s Lucií Dvořákovou. Zažijete skvělou ukázku práce s ručníkem – mávání ručníkem v sauně, což činí z ceremoniálu jedinečné taneční představení. Určitě ten správný saunový ceremoniál pro odreagování se od všechních dnů, pro zážitek a zábavu při saunování to pravé.

Skotský ceremoniál

Nový saunový ceremoniál ve skotském stylu, s pravým skotským kostýmem a hudbou v podání Daniela Svobody vás přenese přímo na tento ostrov. Saunový ceremoniál, který navodí atmosféru zelených šťavnatých kopců, s jezery plnými křišťálové vody. Rozervané pobřeží, divoké řeky, staré hrady a mnohem více, díky cestě do Skotka během jedinečného saunového ceremoniálu.

Dance split

Saunový ceremoniál inspirovaný latinskoamerickými tanci. Zazní rytmy samby, rumby nebo rytmického tance cha cha. Hudba, která láká na taneční parket a která také inspirovala saunérku Anežku Zítkovou.

Indiánská potní chýše

Saunový ceremoniál Martiny Hurychové v duchu indiánských tradičních očistných rituálů osloví originální atmosférou, magičností a výrazovostí.

 

v-saune-ceremonialy-saunove

 

 

 

 

 

 

♦  foto, archiv webu a archiv Aqupalace Praha, www.aquapalace.cz

 

 

Kam dál?

rubrika: Sauna a saunování,

Saunové ceremoniály – fotogalerie – ukázky

Sauna Herbal Cup 2015 – Zážitkové saunování a saunové ceremoniály té nejvyšší úrovně

Akce, pozvánky, školení, konference –

Týden saunování informace

 

 

Sauny a saunování

Výběr esencí do sauny – provoněná pohoda
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Fotogalerie domácí sauna – inspirace
Hamam lázně a procedura
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie
Peelingové saunové rituály – pro domácí sauny
Jak vybrat dveře do sauny?

 

 

Další články:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

                                             

 

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.