Follow me
0

Luxus pohody -The Trump Soho Spa

 Luxusní wellness
zaměřené na absolutní pohodu a přání klienta.

 Osobní luxus přizpůsoben potřebám a přáním každého hosta je současným trendem ve spa provozech v Americe, který se šíří dál..

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

Vlastně se tím projevuje další vývoj a směr ve wellness, od wellness přes selfness nyní až k osobnímu luxusu.

Ten bude zajištěn, pokud klient bude mít co možná nejvíce soukromí při pobytu ve spa a bude mu nasloucháno, případně bude vybízen k tomu, aby projevil svá přání a představy a ty se budou s nadšením plnit. Což je velmi rozdílný přístup ke klientovi od modelu kdy provoz nabízí standardní pevnou nabídku služeb nepružnou na změny a úpravy dle individuálních přání klienta.

Dokonalým příkladem je poměrně nový provoz v Americe, konkrétně v New Yorku, kde se celkem již pestrá nabídka luxusních spa v roce 2009 opět rozrostla o další zajímavý provoz. „The Soho Spa at Trump“ tvoří rozsáhlý prostor na dvou patrech hotelu Trump International Hotel Tower Chicago, celkem o rozloze přes 3tisíce čtverečních metrů.

Úplnou novinkou jsou první luxusní hamam lázně v celém New York City, jejich vznik byl inspirován cestou Invanky Trump do Istambulu. Trump Spa at SohoLázně obsahují devět soukromých pokojů/kabin a „mokrých pokojů“, oddělené hamamy pro ženy a pro muže, vnitřní a venkovní relaxační prostory. Velmi stylově zařízený provoz v tureckém stylu již na první pohled nabízí jedinečný zážitek v originálním prostředí.

Prostory jsou velmi harmonicky sladěné do příjemných, jemných a teplých tonů jako je hnědá, béžová a krémová, zajišťují pocit tepla, pohodlí a vybízí k uvolnění a relaxaci.

 

Velmi klidnou a přitom smyslnou atmosféru dotváří řada doplňků středovýchodního stylu, zejména vyřezávaný nábytek z tmavého dřeva, řada lamp, luceren a aroma lamp v tureckém designu, stříbrné nádobí, spa textil jako ručníky, osušky a pokrývky lehátek jsou v hřejivě teplém žlutém odstínu.

wellness interiéry wellness provoz Trump Spa at Soho

Prostor je velmi zajímavý i při pohledu vzhůru, tedy na strop, zaujmou zejména asirsky tvarované stropy, které jsou obloženy capizovými mušlemi (tzv. skleněné mušle) jako dominantní solitér pak působí mohutné tkané lustry z niklu a křišťálu.

Klienti vchází do lázní branou vyřezávanou z maccassarského ebenu (Maccassar – město v Indonésii) a přichází do vstupní haly inspirované marockým nádvořím, uprostřed s fontánou z calacattského zlatého mramoru (italský mramor).

Z mramoru jsou také vyhřívaná lehátka v hamamu a některé další obklady. Dámské a pánské hamam prostory, také s dekorativními klenutými stropy, jsou velmi bohatě zdobeny ornamenty ze světlé a tmavé drobné mozaiky.

 

Soho Trump spa je skutečnou perlou celé skupiny Trump hotelů a to nejen díky svému jedinečnému interiéru ale i díky osobitému přístupu k hostům. Důraz je kladen na skutečně dokonalý zážitek každého jednotlivého hosta, maximální pozornost je věnována jeho individualitě.

Personál je připraven na jeho individuální přání a preference, tak aby bylo splněno opravdu každé jeho přání. Provoz je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi v oblasti péče o tělo. Používají se špičkové kosmetické produkty.

Díky exkluzivní domluvě s Kate Somerville – přední estetičkou, nejoblíbenější mezi Hollywoodskými celebritami, se v lázních nabízí její pleťové produkty a speciálně sestavené procedury jako jsou různé kyslíkové a světelné terapie. Při masážích se používají vzácné Shiffa oleje z Dubaje, obsahují vzácné esence diamantů, smaragdů, rubínů a safírů, pro klid, očistu, harmonii a revitalizaci celého těla. Do koupelí se používají živé exotické květy.

 

Každý moment v SOHO lázních je založen na splnění tužeb jednotlivých klientů, které jsou vyjádřeny skrze tzv. Trump Osobní cíle: klid, vyváženost, očista, léčba nebo revitalizace. Ke každému z cílů je přiřazena speciální Trump drahokamová lázeňská procedura, tyto procedury jsou založeny na drahokamových olejích, safír pro klid a léčbu, diamant pro vyváženost, smaragd na očistou a rubín pro revitalizaci.

Návštěvníci lázní také využívají vysoce osobní přístup lázeňského attaché, který každého klienta provede krok za krokem celým pobytem. Ten začíná výběrem roucha, pantofli a skřínkou, poté se vybírají a připravují konkrétní elixíry k ošetření (zejména drahokamové oleje a kosmetika) a řeší se také například osobní výběrem hudby do Ipodu.

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

Denní lázně nabízí maximální pohodlí jak pro krátké procedury, tak pro celodenní relaxační pobyt. Návštěvníci lázní jsou provázeni spa attachém starověkými rituály z Turecka, Maroka, Persie či Indie. Hosté mohou volit klasickou tureckou hamam proceduru nebo její marockou variantu.

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

Procedura tureckého hamamu se dodržuje v klasickém tureckém stylu a je prováděna tradičními originálními postupy a pomůckami, olejové mýdlo se nanáší na klienta, který leží na vyhřívaném mramorovém lehátku z kalkatského mramoru.

Tradičními ručně vyráběnými kessa rukavicemi se drhne celé tělo, následuje bublinková- mýdlová masáž.

Při proceduře se na polévání používají klasické stříbrné misky.

Po hamam proceduře se podává tradiční mátový čaj, plněné olivy a halvah.

Při marockém hamamu je exfoliace pokožky zajištěna jiným způsobem, používá se opět tradiční původní receptura, tělo se „drhne“ marockým černým mýdlem, který je vyroben z olivového oleje, drcených oliv a eukalyptu. Poté se na celé tělo masáží nanáší teplý jíl bohatý na minerály pro detoxikaci a remineralizaci pokožky. Nakonec se jíl opláchne a následuje ještě masáž vlasové pokožky.

 

V nabídce spa menu jsou také například ayurvedské masáže, ošetření hennou, a řada dalších procedur, jež jsou inspirovány wellness rituály z celého světa.

wellness interiéry wellness provoz vybavení pro wellness a spa

 

 

Kam dál?

 

Další články – domácí wellness

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

 
Čím obložit vířivky
Nejčastější problémy s vířivkami a jak to řešit I. část

Nejčastější problémy s vířivkami, jak to řešit II.část
Víc než jen koupelna – domácí wellness-nové trendy v obkladech
Stavíme domácí wellness
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 Kamenné tapety – ohebný kámen pro dokonalé obložení

                                            

Další články – sauny a saunování

Výběr esencí do sauny – provoněná pohoda
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Fotogalerie domácí sauna – inspirace
Hamam lázně a procedura
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie
Peelingové saunové rituály – pro domácí sauny
Domácí wellness

 

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.