Follow me
0

Lázně v Praze – v náruči dokonalé péče – hotelové spa Kings Court – denní lázně/DAY SPA

Klidný ráj uprostřed rušného velkoměsta.
Zamilujte se do lázní ve městě.

Ráj odpočinku a soukromí – v Day SPA

Denní lázně ve městě nabízí kdykoliv dostupný luxus pohody a odpočinku, který poskytne blaho každé buňce v těle. Myšlenky se vytratí do neznáma a nastává čas absolutní regenerace,  přichází ráj a postupně prostoupí celým tělem.

spa hotel wellness interier kings court (5)

Denní lázně v Praze

Denní lázně – wellness oázy ve městě jsou jedinečné právě pro rychle dostupný únik do místa pohody, kde nechceme řešit nic co musíme a užíváme si jen toho, co chceme a kde si můžeme najít prostor jenom sami pro sebe. V centru Prahy je řada míst, které stojí za to objevit. Možná okolo denně procházíme a netušíme, co vše můžeme objevit a okusit. Za malou snahu na chvilku se zastavit se nabízí nevyčerpatelná náruč pohody, která má podobu malého ráje na zemi.

Atmosféra hotelového SPA bývá zárukou toho, že dostaneme to nejlepší. Jsou zde často připraveni přivítat vzácné hosty ze všech koutů světa, kteří při svých cestách vyhledávají prostředí, kde mohou odpočívat a nabírat energii. Takové prostředí vyžaduje všudypřítomný pocit pohody, který společně tvoří krásný interiér, zkušený personál, nabídka zajímavých spa procedur a gastronomie, ale hlavně také vřelý přístup personálu k hostům ve SPA.

treatment hotel spa kings courttreatment hotel spa kings court 6

Na první pohled se leckdy zdá, že jde o nedostupný luxus, který využívají pouze cizinci.  Je ale potřeba si projít nabídku hotelového SPA, která většinou nabízí jednotlivé procedury za dostupné ceny, samozřejmě i delší balíčky kompletní spa péče, které ale mají srovnatelnou cenu s některými wellness centry ve městě.

Co bývá v nabídce hotelového spa menu nejzajímavější jsou balíčky typu „polední vstup do SPA“. Tyto balíčky péče  jsou připravené s ohledem na to, že do SPA zavítají i lidé z okolí, například načerpat energii a uniknout do světa pohody přes poledne nebo po práci. Jsou postavené tak, aby klient mohl ochutnat to nejzajímavější z celkové nabídky hotelového SPA v krátkém časovém úseku a za zajímavou cenu.

Pro výjimečný zážitek ze SPA
Koncept pro hotelové SPA – Každý se může cítit královsky!

rest zoneHotelové SPA King Court nabízí účinné tělové ošetření, kompletní ošetření obličeje a také některé speciality, exkluzívní a jedinečné terapie.

Spa nabídka je rozmanitá a nabízí zajímavé cílení na klienty, kteří do SPA chodí. Každého osloví trošku něco jiného a s tím se počítá.

Je zde pestrá nabídka procedur pro české i zahraniční klienty. Nabídka SPA je postavená tak, aby si vybral klient, který má méně času i ten, který si chce dopřát delší, kompletní péči.

 

Rychlý únik do SPA,
určitě jedinečná šance změnit v momentě prostředí a náladu

spa hotel wellness interier kings court (2)Osvěžující pobyty „Relax a oběd“ či „Rychlý relax“  nabízí úžasnou možnost na chvíli se zastavit a proměnit svoji energii na pozitivní, dobitou a pohodovou. V balíčku najdeme 30 minutovou proceduru, masáž dle osobního výběru (například částečnou masáž a nebo celotělový peeling), vstup do SPA a úžasné občerstvení (výběr  jednoho hlavního chodu ze SPA FOOD MENU).

Co vytváří jedinečnou pohodu ve SPA? Zejména terapeuté a spa manažer, pokud o vás během pobytu pečují a nic vám nechybí. Ve SPA hotelu Kings Court je stále zajímá, zda máte vše a zda vám ještě něco nechybí, doprovází vás s úsměvem a nadšením, že jste to právě VY, kdo do spa přišel.

hotel spa kings court 2SPA zázemí hotelu

– bazén s příjemně vyhřátou vodou, protiproudem a chrliči
– jacuzzi s možností zvolit si ty správné masážní bublinky
– klasická finská sauna a pára
– úžasná relaxační zóna
– občerstvení jedinečných chutí a kvality, saláty, freshe, čaje….
– plně vybavené fitness
– beauty centrum s nabídkou ošetření obličeje a celého těla

 

 

V náruči blahodárné péče

hotel spa kings court

Hotelové SPA sází na prestižní spa kosmetiku Comfort Zone, která nabízí své letité know how péče a špičkové kosmetické produkty v luxusních SPA po celém světě. V nabídce jsou kompletní spa rituály, profesionální péče o pleť i celé tělo.

Zahraniční hosté rádi objevují nabídku zvolené destinace, ochutnají něco z místa, co jinde není, co pochází ze zdrojů dané země, mají možnost seznámit se s českou aromaterapií a produkty Nobilis Tilia.

Čeští hosté mají naopak možnost zavítat do dálek exotiky jižního Tichomoří a zvolit si například ošetření kosmetikou z exotického ovoce a kokosů Pure Fiji.

Vlastní specialitou jsou jedinečné čokoládové, bahenní a peelingové rituály, speciálně vytvořené a připravené podle vlastních receptur. Klienti mají také možnost ošetření biokosmetikou. Úplnou perlou nabídky jsou některé terapie, které se běžně v nabídkách SPA hotelů nenajdou.

 

SPA MENU – hotelové lázně

jacuzzi hotel spa kings courtAQUAHEALING – je holistická forma práce s tělem, duší i myslí. Tato terapie, kterou klient absolvuje s profesionálním terapeutem probíhá 60 min v bazénu ve vodě teplé 34 stupňů Celsia. Voda v bazénu ve SPA je velmi příjemně teplá, ale  před touto procedurou se ještě speciálně přihřívá. Při terapii se kombinují techniky práce s klientem nad vodou (Shiatsu ve vodě), pod vodou (vodní tanec) a také se využívají kraniosakrální techniky pracující se systémem tekutin v těle.
Teplá voda při AQUAHEALING terapii decentně masíruje tělo a pomáhá rozpustit blokády. Znovu navozuje rovnováhu a  proudění životní síly. Díky jemným dotekům vody se tělo může hluboce uvolnit a dýchat do každé buňky těla a revitalizovat ji. AQUAHEALING je metoda s hlubokým a intenzívním účinkem, která se jako WATSU ve vodě používá s velmi pozitivním vlivem na celkovou harmonii organismu.

 spa-terapie-wellness-hotelMasáž drahokamy JOYA – harmonizující léčebná síla přírodních krystalů. Drahé kameny od nepaměti fascinují lidstvo svou proslulou léčivou silou. Těch se během masáže využívá k tomu, aby účinně a jemně stimulovaly organismus tak, aby se uvolnily blokády a energie mohla opět volně proudit celým tělem.

Drahokamy během masáže stimulují energetické dráhy v těle a blokády se postupně odstraňují. Dochází k navození rovnováhy a harmonie mezi tělem, duší i myslí. Podle vývěru konkrétních drahokamů můžeme cílit na konkrétní problémy, podle toho,  jakou energii a účinky konkrétní kámen nabízí. Lze cílit například na uvolnění svalového napětí, podporu cirkulace krve či dodat organismu novou, potřebnou vitalitu.

 

spa kosmetika pufe fidjiPotěšení pro všechny smysly nabízí EXOTIC DREAM. Toto okouzlující ošetření, které nese vůni exotického ovoce a kokosu je balzámem nejen pro pokožku, ale i pro všechny smysly, voňavé, blahodárné a výživné … Jemný peeling kokosovým mlékem a třtinovým cukrem střídá relaxační masáž celého těla extra panenským kokosovým olejem.

Následuje zábal do kokosového másla, se směsí exotických oříšků a proteinů sóji. Ten  propůjčí pokožce dokonalý sametový vzhled a naší mysli nabídne zážitek exotické aromaterapie. Což je jistě neuvěřitelný zážitek, který mají v oblibě zejména dámy. Pro pány je v nabídce zajímavá varianta solného peelingu s exotickým olejem, který dodá pokožce především výživu a povzbuzení.

 

spa hotel wellness interier kings court (1)Pro umocněný zážitek z pobytu v královském spa je v nabídce připraveno Exkluzivní královské ošetření. Ve variantě Kleopatra je to voňavá lázeň s přísadou kozího mléka, medu a esenciálních olejů, na kterou navazuje okouzlující celotělová masáž teplou čokoládou a zábal do čokolády.

Ve variantě César zábal je to pak peeling s jemnými krystaly soli z Mrtvého moře, po kterém následuje zábal do přírodního bahna z Mrtvého moře, plného minerálů a iontů.

V nabídce pro dva nechybí varianta Romeo a Julie, pravá romantika při světle svíček a vůni z masážních olejů, kterou doplňuje koupel a také občerstvení v podobě Bomemia sektu a exotického ovoce.

 

Ve Spa se myslí i na nastávající maminky, které si mohou kdykoliv během dne dopřát těhotenskou masáž a pohodový pobyt v krásném a útulném SPA, kde ocení pohodu, odpočinek a relaxaci v jedinečném prostředí a klidu, stranou od starostí a shonu. Svoji otevřenou náruč zde najdou i maminky a jejich malá miminka. I ti nejmenší, již od 2 let, mají dokonalé zázemí pro svoji speciální péči.

Nabídka procedur zaměřených na terapie, ulevení od bolestí a stresu je bohatá na kratší i delší procedury. Cílené antistresové masáže hlavy, zad a speciální reflexní a detoxikační masáže jsou jedinečnou a dokonalou péčí zkušených terapeutů, kteří s klientem aktivně komunikují a vychází vstříc jeho přáním a představám.

Spa Hotel KINGS COURT 1 Hotel Kings Court

Od té doby, kdy byl před šesti lety otevřen, byl již svými klienty oceněn za své skvělé služby. Hotel Kungs Court obdržel ocenění Hall of Fame od největšího cestovního portálu. Tímto se dostal do slavné SÍNĚ SLÁVY populárního cestovatelského webu Tripadvisor.  Toto ocenění je udělováno pouze těm, kteří dostávají průběžně výborné hodnocení od klientů na poskytované služby.

více o hotelu Kings Court

více na: www.hotelkingscourt.cz/spa-cs.html

 

Kam dál?

 

Další články – domácí wellness

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

 
Čím obložit vířivky
Nejčastější problémy s vířivkami a jak to řešit I. část

Nejčastější problémy s vířivkami, jak to řešit II.část
Víc než jen koupelna – domácí wellness-nové trendy v obkladech
Stavíme domácí wellness
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 Kamenné tapety – ohebný kámen pro dokonalé obložení

                                            

Další články – sauny a saunování

Výběr esencí do sauny – provoněná pohoda
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Fotogalerie domácí sauna – inspirace
Hamam lázně a procedura
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie
Peelingové saunové rituály – pro domácí sauny
Domácí wellness

 

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.