Follow me
0

Krémy podle abecedy- kosmetické hity posledních let – BB krémy – CC krémy – DD krémy

 

Trendy a novinky v kosmetice péče podle abecedy
Multifunkční krémy – písmenkové šílenství.

BB krémy byly beze sporu jedním z největších hitů v kosmetickém oboru, které se objevily  na trhu s produkty péče o pleť během posledních několika let. BB krémy leckoho překvapily, zejména tím, jak rychle a za krátko oslovily celý trh.

Původně se myslelo, že BB krémy zaplní mezeru na trhu jihovýchodní Asie, nicméně se ukázalo, že je to produkt určený k úspěchu i pro západní kosmetický trh.

 

 

 BB krémy znovu oslovily

První BB krém (Blemish balm / Beauty balm) byl vyvinut před 50 lety v Německu dermatoložkou Christine Schrammekovou jako ochranný a pečující krém, který chtěla svým pacientům nabízet po různých estetických zákrocích. Připravila a namíchala krém, který by splňoval základní požadavky pleti po estetickém zákroku. Například po chemickém peelingu, ošetření laserem, atd.  BB krém měl krýt zarudnutí pleti, chránit pleť před slunečním zářením a vyživovat ji.

Teprve až nedávno, zhruba před 10 lety se po BB krému objevila masívní poptávka na asijském kosmetickém trhu, kde byl jedním z kosmetických produktů, které používaly herečky a modelky, a jeho popularita se obrovsky rozšířila.

BB krém splňuje vše, po čem ženy touží a jako multifunkční krém nabízí několik funkcí v jednom balení. Krycí krém na nedokonalosti, sluneční ochranu a výživu v jednom.

Po velkém šílenství po BB krémech v Asii se pak mnohé kosmetické společnosti  snažili využít svěží vítr a nový trend a snažili se udržet krok tím, že uváděly také svůj BB krém. Nakonec nabídku přenesli i na západní trh.

 

Beauty abeceda – Víc než jen tónovací krémprofesionalni-kosmetika-pay

Proč  BB krémy nyní tak oslovují?  BB krém nahradí make-up, krycí krém, který zakryje nedokonalosti, podkladový výživný krém, sluneční ochranu a díky dalším přísadám pleť vyživují, rozjasňují a přitom ji chrání proti stárnutí. A to už je mix, který skutečně kosmetické spotřebitelky oslovuje.

Přičemž se na pleť nanáší pouze jedna vrstva, což pleť nezatěžuje a krém je vhodný i na citlivou pleť, tudíž je vhodný pro každého a do každé kabelky. Nelze ani opomenout ekonomickou stránku věci. BB krém je pro spotřebitelky rozhodně levnější, než pokud by kupovaly všechny krémy zvlášť.

 

Od BB k CC a dále

Nedlouho poté, co kosmetický trh nabídl spotřebitelkám BB krémy, se objevuje nová generace multifunkčních krémů, zcela ve správném pořadí dle abecedy. Na trhu se již objevily CC krémy – Color Control/ Color Correction nebo také Color/Complexion Corrector. CC krém umí v podstatě totéž co umí BB krémy, ale nabízí navíc lepší krycí a sjednocující efekt na pleti, je vhodný například i na tmavé kruhy pod očima. Posílený je také anti-aging účinek.

DD krém od společnosti Julep

Uvidíme, zda se opět za krátko objeví další pokračovatelé ze slibně rozjeté a díky abecedě v podstatě neomezené řady, například DD (dynamic do-all  / Daily Defence) nebo EE krémy se stejným úspěchem, s vylepšeným složením a efekty.

Mezi odborníky se již nějakou dobu vedou debaty, zda by EE krémy a DD krémy obstály stejně úspěšně jako předešlé generace krémů z abecedy. Potenciál by tu jistě byl, klíčovým faktorem jsou další inovace a složení aktivních látek v různých kombinacích.

Pantene BB krém na vlasy

Ovšem ani další kosmetické oblasti nezůstávají pozadu. Není to jenom kosmetika určená pro péče o obličej, kdo propadá abecednímu šílenství. První BB produkty se nyní objevují i v oblasti péče o vlasy. Například Pantene BB krém na vlasy nebo BB Keratin.

Každopádně krémy podle abecedy – BB krémy a CC krémy, jsou přesným zásahem trhu a přesně odpovídají požadavkům, které dnes ženy v moderní a uspěchané době mají. Potvrzují to také výzkumy spotřebního chování dnešních žen, které dávají přednost nákupu funkčních a na použití jednoduchých produktů a to i v kosmetice.

Ve výzkumech označují jako důležité nebo velmi důležité používat minimální množství produktů při své denní péči o zdraví a vizáž. Používat multifunkční kosmetiku, tedy jeden produkt, je maximálně výhodné a pohodlné zejména pro ty, kteří jsou neustále v pohybu nebo na cestách. Výhodnější cena za jeden produkt, oproti několika, je také klíčovým faktorem a motivem k nákupu.

 

profi-kosmetika-spa-payot-bInovace a novinky – BB krémy jsou stále lepší

Příjemné, jednoduché a velmi efektivní BB krémy jsou velmi žádané.

BB krémy jsou od uvedení na trh a od doby, kdy uživatelky objevily jejich kouzlo, velmi oblíbené. Proto i mezi BB krémy najdeme řadu inovací a novinek. Zejména v profesionální kosmetice.

Upravuje se složení a hlavně textury a pigmenty v BB krémech.

Denní péče povyšuje na luxusní péči o pleť, důležité je pleť vyživovat a rozzářit.

Profesionální kosmetika Payot v květnu 2016 uvádí inovované a vylepšené BB krémy na trh.  Na luxusní denní péči navazuje i noční intenzívní péče ve formě „sleeping packu“..

 

 

 

 

Kam dál?

Květinové vody- hydroláty

Akce, pozvánky, školení, konference

 

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

Další články – sauny a saunování

Výběr esencí do sauny – provoněná pohoda
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Fotogalerie domácí sauna – inspirace
Hamam lázně a procedura
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie
Peelingové saunové rituály – pro domácí sauny
Domácí wellness

 

 

Další články domácí wellness:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

                                             

Wellness interiéry

 
Čím obložit vířivky
Nejčastější problémy s vířivkami a jak to řešit I. část

Nejčastější problémy s vířivkami, jak to řešit II.část
Víc než jen koupelna – domácí wellness-nové trendy v obkladech
Stavíme domácí wellness
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 

                                            

Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

argan, arganový olej, arganovy olej, arganovy olej leci, arganový olej léčí, arganový olej v kosmetice, arganovy olej v kosmetice, kosmetika-argan, arganový olej, arganovy olej, arganové ořechy, arganove orechy, arganový olej na vlasy, arganovy olej na vlasy, argan olej, argan diskuze, argan, arganový olej, arganovy olej, arganovy olej leci, arganový olej léčí, arganový olej v kosmetice, arganovy olej v kosmetice, kosmetika-argan, arganový olej, arganovy olej, arganové ořechy, arganove orechy, arganový olej na vlasy, arganovy olej na vlasy, argan olej, argan diskuze, argan, arganový olej, arganovy olej, arganovy olej leci, arganový olej léčí, arganový olej v kosmetice, arganovy olej v kosmetice, kosmetika-argan, arganový olej, arganovy olej, arganové ořechy, arganove orechy, arganový olej na vlasy, arganovy olej na vlasy, argan olej, argan diskuze, argan, arganový olej, arganovy olej, arganovy olej leci, arganový olej léčí, arganový olej v kosmetice, arganovy olej v kosmetice, kosmetika-argan, arganový olej, arganovy olej, arganové ořechy, arganove orechy, arganový olej na vlasy, arganovy olej na vlasy, argan olej, argan diskuze,

 

 

 

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do dauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Leave a Reply
If you want a picture to show with your comment, go get a Gravatar.